Grała Julkę Burską w Na dobre i na złe i zniknęła! Sara Müldner to już dorosła kobieta – ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Grała Julkę Burską w Na dobre i na złe i zniknęła! Sara Müldner to już dorosła kobieta – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe

Grała Julkę Burską w Na dobre i na złe i zniknęła! Sara Müldner to już dorosła kobieta – ZDJĘCIA

2022-08-13 12:17

Sara Müldner rozkochała w sobie widzów „Na dobre i na złe”! Adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foreminak) i Jakuba (Artur Żmijewski) Burskich dorastała na ekranie, a fani oglądali jej niesamowitą przemianę z pogubionej dziewczynki do zbuntowanej nastolatki. Po ośmiu latach młoda aktorka postanowiła jednak odejść z „Na dobre i na złe” i zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Jej bohaterka Julia Burska wyjechała na studia do Australii i już tylko sporadycznie pojawiała się na ekranie. Wszystko przez to, że kariera aktorska zaczęła męczyć Müldner, w związku z czym zdecydowała się na przerwę i rozwój osobisty. Przez lata nieobecność aktorka sporo się zmieniła! Zobaczcie w naszej GALERII ZDJEĆ jak teraz wygląda Sara Müldner!

Sara Müldner jako Julka Burska w „Na dobre i na złe” podbiła serca widzów!

Sara Müldner zadebiutowała na ekranie już w wieku 6 lat, jednak widzowie pokochali ją za rolę Julki Burskiej w „Na dobre i na złe”. Adoptowana córka Zosi i Jakuba została boleśnie doświadczona przez los, a u boku Burskich zaczęła nowe życie. Fani z zapartym tchem oglądali jej niezwykłą przemianę z pogubionej dziewczynki do zbudowanej nastolatki. Jednak z czasem kariera aktorska zaczęła męczyć Müldner, która zdecydowała się zrobić sobie przerwę od show-biznesu i postawić na rozwój osobisty. Julka Burska odeszła z „Na dobre i na złe” w 2007 roku po ośmiu latach, co było prawdziwym wstrząsem dla widzów, którzy zdążyli się już do niej przyzwyczaić. Produkcja postanowiła jednak zostawić jej otwartą furtkę do powrotu i nie uśmierciła jej bohaterki, tylko wysłała ją na studia do Australii. Od tego czasu Burska tylko gościnnie pojawiała się w „Na dobre i na złe”. Jej bohaterka wróciła na stałe do Leśnej Góry dopiero po latach, ale już wtedy wcieliła się w nią inna aktorka – Aleksandra Hamkało, która gra Julkę Burską do dziś!

Patrz też: Na dobre i na złe. Hania Sikorka w ogniu krytyki! Nieźle oberwało się Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmieniła się Sara Müldner, czyli Julka Burska z "Na dobre i na złe" >>>

Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma

Dlaczego Sara Müldner odeszła z „Na dobre i na złe” i co się z nią działo?

Sara Müldner zdecydowała się odejść z „Na dobre i na złe”, gdyż byłą już zmęczona swoją rolą. Po odejściu z uwielbianego serialu medycznego TVP2 zagrała jeszcze epizodycznie w innych produkcjach, jednak po raz ostatni mogliśmy oglądać ją na ekranie w 2013 roku! Aktorka postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu i skupić się na edukacji. Wyjechała na studia do Francji, gdzie ukończyła prestiżową uczelnię Cours Florent w Paryżu, a także studiowała filozofię na Sorbonie. Müldner zdobyła wykształcenie, ale w międzyczasie świat o niej zapomniał!

- Wszystko zmieniło się, gdy zrobiłam maturę i zrezygnowałam z serialu "Na dobre i na złe". Wyjechałam do Paryża, do szkoły aktorskiej, do której dostałam się z pierwszą lokatą. Gdy skończyłam szkołę, wróciłam do Polski i musiałam zmierzyć się z "nową normalnością" – żaliła się w rozmowie z portalem NaTemat.

Niestety, kariera Sary Müldner nie potoczyła się tak jak liczyła sama zainteresowana, która mogła liczyć tylko na skromne role. Uwielbiana Julka Burska z „Na dobre i na złe” przekonała się bowiem, że w Polsce nie liczy się już ambicja i wykształcenie tylko umiejętność promowania własnej osoby.  

- Mogłam liczyć tylko na nieciekawe rólki w serialach, które niezbyt mnie interesowały. Okazało się, że w ciągu kilku lat rynek się zmienił, coraz mniej istotny jest talent i dorobek aktorski, ich miejsce zajęła umiejętność promowania siebie – dodała w wywiadzie ze wspomnianym portalem. Co prawda, potem sama próbowała w tym swoich sił, ale szybko przekonała się, że to nie dla niej!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach. Tragiczny powrót kochanka Glorii. Pomoc Blanki nadejdzie zbyt późno

Jak zmieniła się Julka Burska z „Na dobre i na złe” i czym teraz się zajmuje?

Przez lata swojej nieobecności w show-biznesie Müldner bardzo się zmieniła! Przede wszystkim jest już dorosłą kobietą, ma 33 lata i mocno poszybowała w górę! Na szczęście, nie zrezygnowała ze swoich ciemnych i długich włosów, które były i są jej znakiem rozpoznawczym, ale nie pomogły jej w rozwoju kariery. Obecnie Müldner próbuje swoich sił w pisaniu i tłumaczeniach, a jej wielkim marzeniem jest tworzenie napisów do zagranicznych produkcji filmowych. Ciągle próbuje także wrócić na wielki ekran. Do tej pory załapała się do programów rozrywkowych „Wielki Test”, "Familiada" i „Jaka to melodia”, ale kto wie, może jeszcze przyjdzie jej zagrać w czymś więcej!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 851: Zagrożona ciąża chorej Liny! Żona Szczepana trafi na patologię ciąży

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze