Na dobre i na złe po wakacjach. Hania nie zagra tych wątków! Marta Żmuda Trzebiatowska jest bardzo rozczarowana decyzją - ZDJĘCIA

2022-06-21 10:59
Na dobre i na złe po wakacjach. Hania nie zagra tych wątków! Marta Żmuda Trzebiatowska jest bardzo rozczarowana decyzją
Autor: Artrama / Instagram Na dobre i na złe po wakacjach. Hania nie zagra tych wątków! Marta Żmuda Trzebiatowska jest bardzo rozczarowana decyzją

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie miała łatwo w minionym sezonie "Na dobre i na złe", a widzowie nie byli pocieszeni, że dała się omotać przystojnemu Korbanowi (Mikołaj Roznerski). Okazuje się, że aktorka nie zagra pewnych wątków w nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe", czego bardzo żałuje! Sikorka pojawia się na planie serialu i będzie próbowała odzyskać zaufanie Wilczewskiego (Mateusz Janicki), którego wystawiła tuż przed ślubem. Niestety nie wszystko pójdzie po jej myśli, a na horyzoncie pojawią się nowi bohaterowie. Jakich scen na pewno nie zagra Żmuda Trzebiatowska? Sprawdź!

Hania Sikorka nie pojawi się w tych scenach w "Na dobre i na złe". Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza szczegóły 

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022 szybują się spore zmiany, ale nie zabraknie jednego z ulubionych wątków, czyli historii miłości matołków. Wilczewski został oczyszczony z zarzutów, będzie mógł wrócić do zawodu i spróbować wybaczyć Hani. A jest co wybaczać, bo Sikorka w ostatniej chwili odwołała ślub, zbliżyła się do Piotra i nie była do końca szczera z narzeczonym. W nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe" para lekarzy da sobie szansę, ale czy to coś da, kiedy na horyzoncie pojawią się nowi bohaterowie?

Marta Żmuda Trzebiatowska pracuje na planie i zdradza, których wątków nie zagrała i na pewno nie zagra w serialu... Nagrała relacje z przygotowań do poszczególnych scen i pokazała charakteryzację do roli lekarki. Przy okazji wspomniała, że niestety nigdy nie ma wspólnych wątków z serialowym doktorem Borysem (Marcin Zacharzewski).

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

- Bardzo żałuję, że z tym oto aktorem nie mam żadnych wątków, bo ja uwielbiam z tym człowiekiem grać - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska i pokazuje siedzącego obok aktora. - Proszę głośniej to powiedzieć - śmieje się Marcin Zacharzewski. - Ja uwielbiam z tym człowiekiem grać! Lubię z nim przebywać! To jest taki żartowniś - mówi głośno aktorka, a osoby wokół jej wtórują. Oznacza o, że Hania i doktor Borys nie będą mieli nic wspólnego w tym sezonie "Na dobre i na złe" i nie zagrają żadnych wątków razem. Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo żałuje, że nie może zagrać z kolegą z planu.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Chociaż Hania i Borys nie będą mieli wspólnych scen w "Na dobre i na złe", na pewno nie oznacza to nudy w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej. Sikorka pozna brata bliźniaka lub sobowtóra (o nie jest jeszcze do końca jasne) zmarłego Piotra Korbana, o czym dokładnie pisaliśmy TUTAJ. Tajemniczy mężczyzna będzie miał na imię Miłosz i nie pojawi się w jej życiu przez przypadek.

Wilczewski natomiast nie będzie stał z boku i czekał w nieskończoność na byłą narzeczoną, a w jego życiu zagości nowa lekarka z Leśnej Góry - Olena (Tetiana Malkova). Specjalistka pediatrii zainteresuje się przystojnym Michałem, więc miłość matołków znów stanie pod dużym znakiem zapytania. 

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze