Na dobre i na złe po wakacjach. Hania nie zagra tych wątków! Marta Żmuda Trzebiatowska jest bardzo rozczarowana decyzją

i

Autor: Artrama / Instagram Na dobre i na złe po wakacjach. Hania nie zagra tych wątków! Marta Żmuda Trzebiatowska jest bardzo rozczarowana decyzją

Na dobre i na złe po wakacjach. Hania nie zagra tych wątków! Marta Żmuda Trzebiatowska jest bardzo rozczarowana decyzją - ZDJĘCIA

2022-06-21 10:59

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie miała łatwo w minionym sezonie "Na dobre i na złe", a widzowie nie byli pocieszeni, że dała się omotać przystojnemu Korbanowi (Mikołaj Roznerski). Okazuje się, że aktorka nie zagra pewnych wątków w nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe", czego bardzo żałuje! Sikorka pojawia się na planie serialu i będzie próbowała odzyskać zaufanie Wilczewskiego (Mateusz Janicki), którego wystawiła tuż przed ślubem. Niestety nie wszystko pójdzie po jej myśli, a na horyzoncie pojawią się nowi bohaterowie. Jakich scen na pewno nie zagra Żmuda Trzebiatowska? Sprawdź!

Hania Sikorka nie pojawi się w tych scenach w "Na dobre i na złe". Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza szczegóły 

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022 szybują się spore zmiany, ale nie zabraknie jednego z ulubionych wątków, czyli historii miłości matołków. Wilczewski został oczyszczony z zarzutów, będzie mógł wrócić do zawodu i spróbować wybaczyć Hani. A jest co wybaczać, bo Sikorka w ostatniej chwili odwołała ślub, zbliżyła się do Piotra i nie była do końca szczera z narzeczonym. W nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe" para lekarzy da sobie szansę, ale czy to coś da, kiedy na horyzoncie pojawią się nowi bohaterowie?

Marta Żmuda Trzebiatowska pracuje na planie i zdradza, których wątków nie zagrała i na pewno nie zagra w serialu... Nagrała relacje z przygotowań do poszczególnych scen i pokazała charakteryzację do roli lekarki. Przy okazji wspomniała, że niestety nigdy nie ma wspólnych wątków z serialowym doktorem Borysem (Marcin Zacharzewski).

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

- Bardzo żałuję, że z tym oto aktorem nie mam żadnych wątków, bo ja uwielbiam z tym człowiekiem grać - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska i pokazuje siedzącego obok aktora. - Proszę głośniej to powiedzieć - śmieje się Marcin Zacharzewski. - Ja uwielbiam z tym człowiekiem grać! Lubię z nim przebywać! To jest taki żartowniś - mówi głośno aktorka, a osoby wokół jej wtórują. Oznacza o, że Hania i doktor Borys nie będą mieli nic wspólnego w tym sezonie "Na dobre i na złe" i nie zagrają żadnych wątków razem. Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo żałuje, że nie może zagrać z kolegą z planu.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Chociaż Hania i Borys nie będą mieli wspólnych scen w "Na dobre i na złe", na pewno nie oznacza to nudy w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej. Sikorka pozna brata bliźniaka lub sobowtóra (o nie jest jeszcze do końca jasne) zmarłego Piotra Korbana, o czym dokładnie pisaliśmy TUTAJ. Tajemniczy mężczyzna będzie miał na imię Miłosz i nie pojawi się w jej życiu przez przypadek.

Wilczewski natomiast nie będzie stał z boku i czekał w nieskończoność na byłą narzeczoną, a w jego życiu zagości nowa lekarka z Leśnej Góry - Olena (Tetiana Malkova). Specjalistka pediatrii zainteresuje się przystojnym Michałem, więc miłość matołków znów stanie pod dużym znakiem zapytania. 

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Najnowsze