Na dobre i na złe po wakacjach. Halinka i Homolka będą mieli dziecko?! Cwany podstęp salowej będzie miał zaskakujący finał

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach. Halinka i Homolka będą mieli dziecko?! Cwany podstęp salowej będzie miał zaskakujący finał

Na dobre i na złe po wakacjach. Halinka i Homolka będą mieli dziecko?! Cwany podstęp salowej będzie miał zaskakujący finał

2022-06-24 10:12

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Halinka (Joanna Jarmołowicz) i Homolka (Matej Matejka) zostaną rodzicami?! Salowa zapragnie mieć własnego potomka i uzna, że najlepszym materiałem na ojca dla jej dziecka byłby właśnie Czech, który już raz zgodził się jej pomóc i poszedł z nią na obiad do cioci Marysi (Barbara Majewska) w charakterze narzeczonego! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Halinka spróbuje wykorzystać go raz jeszcze i w tym celu uknuje cwaną intrygą, która nabierze zaskakującego finału! Czy Homolka zgodzi się zrobić jej dziecko? Sprawdźcie, co już wiemy!

Halinka i Homlka rodzicami w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022? Salowa zastawi na niego pułapkę

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Halinka postanowi jeszcze raz wykorzystać Homolkę do swoich celów! Przypomnijmy, że w 823 odcinku „Na dobre i na złe” ubłagała Czecha, aby poszedł z nią na rodzinny obiad do cioci Marysi, na którym miał udawać jej narzeczonego. Początkowo, Homlka nie chciał zgodzić się na jej propozycję, gdyż myślał, że faktycznie wiążę się to z oświadczynami, ale gdy salowa wyjaśniła mu, że to tylko na niby, to zgodził się pomóc! Rodzinny obiad szybko zmienił się w akcje porodową, a wzorowe zachowanie ginekologa zrobiło na najbliższych Halinki niemałe wrażenie. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 temat dziecka powróci, ale tym razem to salowa postanowi być mamą, a do wyświadczenia jej tej przysługi znów poprosi Homolkę!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Jagna i Mateo zostaną parą. Blanka znów zniszczy jej związek?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnią przysługę Homolki dla Halinki w "Na dobre i na złe" >>>

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 jak podaje swiatseriali.interia.pl Halinka zapragnie mieć własnego potomka i uzna, że najlepszym kandydatem na ojca jej dziecka byłby waśnie Homolka! Szczególnie, że już raz zgodził się jej pomóc, dlatego salowa będzie przekonana, że tym razem nie będzie inaczej i Czech znów jej ulegnie, choć będzie to sprawa większego kalibru, dlatego będzie musiała postarać się jeszcze bardziej! W tym celu bardzo zbliży się do Czecha w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022, a następnie wpadnie na cwaną intrygę, za pomocą której będzie chciała przekonać ginekologa do wspólnego dziecka!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Hania pożałuje odrzucenia Borysa! Słono zapłaci za swoją decyzję

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Halinka zdecyduje się zrobić kolejny krok w swojej relacji z Homolką i zaprosi go na wspólny obiad. Oczywiście, niczego nieświadomy Czech przyjmie jej zaproszenie, przez co będzie o krok od tragedii! W trakcie wspólnego obiadu, Halinka nagle wyskoczy z propozycją, aby zrobili sobie dziecko, czym aż wbije pełnego Waszka w krzesło, który o mały włos nie zakrztusi się jedzeniem!

- Halinka, co ty mówisz? – zapyta kompletnie zszokowany.

- No co, polsko-czeskie joint venture, co ty na to? Nie chciałbyś mieć takiego małego Waszka, co by za tobą biegał i krzyczał "Tatko, tatko, poczkaj"? – wyjaśni mu zadowolona salowa.

Jaką odpowiedź usłyszy od Homolki? Czy ginekolog zgodzi się zostać ojcem jej dziecka, mimo tego, iż sam jest ciągle żonaty z Lenką (Izabela Kapiasova)? Czy zrobi dziecko innej kobicie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę – WIDEO

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze