Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Hania pożałuje odrzucenia Borysa! Słono zapłaci za swoją decyzję

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Hania pożałuje odrzucenia Borysa! Słono zapłaci za swoją decyzję

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Hania pożałuje odrzucenia Borysa! Słono zapłaci za swoją decyzję

2022-06-21 12:02

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zrozumie, jak duży błąd popełniła w swoich relacjach uczuciowych. Odrzuciła Borysa (Marcin Zacharzewski) na rzecz Michała (Mateusz Janicki), któremu i tak uciekła sprzed ołtarza dla Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który z kolei zmarł na sali operacyjnej. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Sikorka pożałuje, że odrzuciła spokojne życie u boku Jakubka, który w tym czasie już zdążył ożenić się z Lidką (Marta Król) i zapłaci za to najwyższą cenę, gdyż pokaże ją sama produkcja „Na dobre i na złe”! Hania nawet nie będzie kryła swojego rozczarowania tą decyzją…

Hania słono zapłaci za odrzucenie Borysa w „Na dobre i na złe”! Pokaże ją za to sama produkcja serialu

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Hania zrobi sobie rachunek sumienia ze swojego życia uczuciowego i swoich wyborów, które nie były najlepsze. Sikorka od razu wpadła w oko pedantycznemu ordynatorowi Jakubkowi, który starał się pobić jej serce, ale ona odrzuciła jego zaloty na rzecz Michała! Z Wilczewskim rozumiała się bez słów, a zakochany Michał był dla niej gotowy na wszystko. Para była już o krok od bycia małżeństwem, ale Hania w ostatniej chwili się rozmyśliła i dała mu kosza! Wszystko przez Piotra Korbana, który nagle pojawił się w życiu Sikorki i wywrócił jej życie do góry nogami! Córka Lucyny (Anna Samusionek) zwariowała na jego punkcie, ale nie było im dane zbyt długo nacieszyć się swoim szczęściem, gdyż Korban zmarł na stole operacyjnym i to jeszcze na rękach Hani. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Hania zda sobie sprawę, że wszystko było konsekwencją jej złych wyborów, w tym przede wszystkim odrzuceniem Borysa!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak produkcja pokarała Hanie w "Na dobre i na złe" >>>

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Hania pożałuje, że odrzuciła Borysa, który bardzo cierpiał po jej decyzji. Długo nie mógł ułożyć sobie życia i znaleźć kobiety, która byłaby tak idealna jak Sikorka. Jakubek odrzucił salową Halinkę (Joanna Jarmołowicz), a jego relacja z Lidką również nie zwiastowała niczego dobrego. Jednak pojawienie się Pawła (Marcin Sianko) zmieniło wszystko i Jakubek w końcu ożenił się z artystką. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Hania zrozumie, że popełniła wielki błąd i słono za niego zapłaci, gdyż nie zagra już więcej wspólnych scen z Borysem, o czym zadecyduje sama produkcja! Sikorka nie będzie kryła swojego rozczarowania tą decyzją, gdyż mimo wszystko, towarzystwo Borysa bardzo lubiła!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach. Przyjaźń Blanki i Glorii uratuje Consalidę w nowym sezonie. To dzięki niej zapomni o Radwanie

Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na swojej relacji na Instagramie filmik, w którym opowiada, jaką cenę przyszło jej zapłacić za odrzucenie Borysa! Serialowa Hania bardzo tego żałuje, a Jakubek nie kryje swojej satysfakcji, że tym razem to ona cierpi!

- Bardzo żałuję, że z tym oto tutaj aktorem nie mam żadnych wątków, bo ja uwielbiam z tym człowiekiem grać – mówi serialowa Hania, wskazując na Borysa.  

- Proszę głośniej to powiedzieć – śmieje się.

- Ja uwielbiam z tym człowiekiem grać. Lubię z nim przebywać. On jest trochę taki żartowniś, nie dziewczyny? – przyznaje Sikorka i szuka potwierdzenia u makijażystek.

- Taki spryciulek – komentują zgodnie.

Tym bardziej, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Hania również nie będzie miała szczęście. Co prawda, ona i Michał dadzą sobie jeszcze jedną szansę, ale w życiu Sikorki pojawi się tajemniczy Miłosz, brat bliźniak lub sobowtór Piotra Korbana, który sporo w nim namiesza! A Michał w tym czasie także nie będzie próżnował i zainteresuje się bardziej nową lekarką Oleną (Tetiana Malkova), która zasili szeregi Leśnej Góry!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa lekarka w Leśnej Górze! Ukrainka Olena zajmie ważne miejsce w życiu byłego dyrektora - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze