Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Jagna i Mateo zostaną parą. Blanka znów zniszczy jej związek?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Jagna i Mateo zostaną parą. Blanka znów zniszczy jej związek?

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Jagna i Mateo zostaną parą. Blanka znów zniszczy jej związek?

2022-06-22 12:02

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Jagna (Zofia Jastrzębska) i Mateo (Franciszek Karpiński) jeszcze bardziej się do siebie zbliżą. Gałecka wpadła w oko podopiecznemu Joanny Gawryło (Monika Kaleńska) już na samym początku, ale wtedy była ona jeszcze dziewczyną adwokata Filipa (Aleksandar Milićević). Jednak pojawienie się Blanki (Pola Gonciarz) zmieniło wszystko i zniszczyło ich związek. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Jagna znajdzie swoje szczęście u boku Mateo, który wspierał ją w najtrudniejszych chwilach choroby. Czy i tym razem Consalida wszystko jej zabierze?

Jagna i Mateo będą razem nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022! Blanka zniszczy ich szczęście?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 w Leśnej Górze ponownie zjawią się Jagna, Mateo i cała grupa „Motyle”, wspierająca osoby chorujące na raka. Przypomnijmy, że Jagna trafiła do szpitala po koszmarnym wybuchu gazu w akademiku, gdy próbowała uratować starszego mężczyznę. Na szczęście, nie ucierpiała zbytnio w pożarze, ale w Leśnej Górze dowiedziała się, że może być w ciąży, co nie spodobało się jej chłopakowi Filipowi, który nie szukał stałego związku, a jedynie chciał się zabawić. Adwokat zaczął już nawet załatwiać ukochanej aborcję bez jej zgody, ale finalnie okazało się, że Jagna jednak nie jest w ciąży, a choruje na raka! Wówczas Filip odciął się od niej jeszcze bardziej i większość swojej uwagi skupił na Blance, którą ostentacyjnie zaczął podrywać, a ich rozmowę usłyszała Jagna. Gałecka natychmiast zerwała z chłopakiem, a w trudnych chwilach wspierał ją Mateo, który w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 zbliży się do niej jeszcze bardziej!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Hania pożałuje odrzucenia Borysa! Słono zapłaci za swoją decyzję

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak budowała się relacja Jagny i Mateo w "Na dobre i na złe" >>>

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Jagna i Mateo zaczną spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu i już nikt nie będzie stał im na przeszkodzie. Pawłowski już wcześniej próbował zbliżyć się do dziewczyny, która wpadła mu w oko od pierwszego wejrzenia, ale wówczas na jego drodze stał Filip. Wtedy ich kontakty ograniczały się wyłącznie do relacji towarzyskich, jednak Mateo już wtedy okazał dziewczynie wiele wsparcia, o jakim przy prawniku mogła pomarzyć. To on był przy niej, gdy przyjmowała chemię i robił wszystko, aby nie myślała o chorobie. Zapoznał ją ze swoimi przyjaciółmi z grupy „Motyle”, którzy nawzajem motywowali się do walki z chorobą, a także kazał jej do siebie dzwonić o każdej porze dnia i nocy, gdyby poczuła się gorzej. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 postawa Mateo zaprocentuje, a on i Jagna zostaną parą! Czy tym razem na ich drodze znów stanie Blanka?

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę – WIDEO

Związek Jagny i Filipa w „Na dobre i na złe” rozpadł się, gdy prawnikowi wpadła w oko Blanka. Adwokat od razu zaczął do niej startować, choć Consalida nie była nim zainteresowana, gdyż myślała wyłącznie o Krzysztofie Radwanie (Mateusz Damięcki). Filip jednak nie chciał odpuszczać i stał się coraz bardziej nachalny, w związku z czym Blanka wyrzuciła mu w twarz, że stratuje do niej, mimo iż ma dziewczynę chorą na raka. Jej słowa usłyszała Jagna, dla której był to koniec jej relacji z Filipem! Czy i tym razem będzie podobnie?

Wszystko wskazuje na to, że tym razem już nikt nie stanie na drodze do szczęścia Jagny! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Consalida wciąż będzie wzdychać do Radwana, jednak na jej drodze pojawi się tajemniczy mężczyzna (Marcin Korcz) poznany w klubie, który sporo namiesza w jej życiu! Zatem wygląda na to, że związek Jagny i Mateo nie będzie zagrożony, szczególnie, że widać, iż Pawłowskiemu zależy tylko na Gałeckiej i jest zupełnie innym typem mężczyzny niż Filip!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach. Przyjaźń Blanki i Glorii uratuje Consalidę w nowym sezonie. To dzięki niej zapomni o Radwanie

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze