Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Beger weźmie się za kolejną pielęganiarkę?! Podejdzie ją w nietypowy sposób - ZDJĘCIA

2023-07-12 11:51

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Beger (Tomasz Ciachorowski) upoluje kolejną pielęgniarkę w Leśnej Górze?! Tuż po tym jak jego ofiarą padła Dagmara (Maryla Morydz), Maks przerzucił się na stażystkę Oliwię (Irmina Liszkowska), ale studentka nie pozwoliła się molestować, o czym kardiolog boleśnie się przekonał. Zatem czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Beger z powrotem wróci do pielęgniarek i tym razem jego wybór padnie na Asię (Joanna Pach-Żbikowska)?! Tym bardziej, że wypróbuje na nią swój nowy sposób! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Pielęgniarka Asia na celowniku zboczonego Begera w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?! Znajdzie nowy sposób

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Beger znów zacznie molestować pielęgniarki?! Wydawało się, że po nauczce, jaką dał zboczonemu Maksowi, Marcin Molenda (Filip Bobek), gdy na jaw wyszło, że kardiolog dobiera się do pielęgniarki Dagmary, Beger odpuści, ale niestety nic bardziej mylnego. Po chwili spokoju na celowniku Maksa znalazła się stażystka Oliwia, która, w przeciwieństwie do Dagmary, nie pozwoliła się molestować i dała temu wyraz. Studentka zaatakowała kardiologa skalpelem, w efekcie czego odsunęła go od stołu operacyjnego, ale również i w tym czasie Beger nie próżnował, gdyż postanowił wrócić do pielęgniarek. I choć z Mają Skawiną (Katarzyna Wuczko) także mu nie wyszło, tak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej na innej zastosuje już inny sposób!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Maks weźmie się za pielęgniarkę Asię?! Joanna Pach-Żbikowska i Tomasz Ciachorowski pochwalili się na swoich Instagramach filmem i wspólnymi zdjęciami z planu, na których widzimy, że są szczególnie blisko! Na nagraniu pielęgniarka i kardiolog wspólnie tańczą, przez co Beger pokazuje swoje zupełnie inne oblicze, które jak widać przypada Asi do gustu! Czy w ten sposób w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zboczony Maks trafi do pielęgniarki? Tym bardziej, że sugeruje to opis samej zainteresowanej!

- Kto się czubi ten się lubi. Radość życia ✨💙✨ na oddziale śmiechoterapii z @tomek_ciachorowski. Poznajcie nowe oblicze Dr Maksa😅 @filip_bobek don't worry be happy - następnym razem powiadomimy Cię o zajęciach z muzykoterapii dla personelu😂💙 szykuj się 💥 - podpisali wspólne ujęcia z planu medycznego serialu TVP2.

Jednak na zdjęciach z planu "Na dobre i na złe" obok Asi i Maska widzimy również Marcina, który w poprzednich sezonach rozprawiał się ze zboczonym kardiologiem! Zatem można sądzić, że i tym razem Molenda nie przejdzie obok tego obojętnie i ostrzeże przed nim pielęgniarkę. Choć sądząc po jej opisie, to Maks zawróci jej w głowie niczym Oliwii tyle tylko, że studentka umiała powiedzieć stanowcze nie, gdy Beger przekroczył granicę. Czy i w tym przypadku w w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej będzie podobnie? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze