Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 867: Nowa pielęgniarka Majka załatwi Begera! Nie pozwoli się molestować - ZDJĘCIA

2023-01-04 21:01

W 867 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 4.01.2023 o 20.55 w TVP2) personel Leśnej Góry powiększy się, a jego skład zasili nowa pielęgniarka Majka (Katarzyna Wuczko). Przed rozpoczęciem pracy Dagmara (Maryla Morydz) udzieli nowej koleżance kilku dobrych rad, a przede wszystkim ostrzeże ją przed zboczonym Maksem (Tomasz Ciachorowski). Jednak w 867 odcinku "Na dobre i na złe" pewna siebie Skawina będzie przygotowana na starcie z Begerem, któremu tak dogada, że aż pójdzie mu w pięty! Halinka (Joanna Jarmołowicz) będzie pod wrażeniem zachowania pielęgniarki! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 867 - środa, 4.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 867 odcinku "Na dobre i na złe" Agacie (Emilia Komarnicka-Klynstra) nieco uda się wypełnić braki kadrowe w Leśnej Górze, a przede wszystkim powiększyć grono pielęgniarek, których wciąż brakuje. W szpitalu pojawi się nowa twarz - Majka Skawina, której Dagmara od razu postanowi udzielić kilku cennych rad jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Pielęgniarka uczuli ją, aby nie pytała o stan zdrowia Trettera (Piotr Garlicki), który bardzo tego nie lubi, uważała na Tomasza Jacyno (Antoni Sałaj), lubiącego wykorzystywać innych, ale przede wszystkim trzymała się z daleka od Maksa Begera, mającego zbyt długie ręce. Jednak w 867 odcinku "Na dobre i na złe" kardiolog nie będzie dla Majki żadnym zagrożeniem, gdyż dziewczyna wychowa się na starej Pradze i doskonale będzie umiała sobie radzić z takimi jak on!

Ostrzeżenia Dagmary w 867 odcinku "Na dobre i na złe" okażą się słuszne, gdyż już pierwszego dnia pracy Majka natknie się na całą trójkę lekarzy, przed którymi ostrzegała ją bardziej doświadczona pielęgniarka. Jednak Skawnia w ogóle nie wejdzie w interakcje z Stefanem, a Tomaszkowi szybko pokaże, że nie da sobie wejść na głowę. W 867 odcinku "Na dobre i na złe" Majce przyjdzie się jeszcze zmierzyć z Maksem, ale również i on nie będzie dla niej żadną przeszkodą. Oczywiście, nowa pielęgniarka od razu zwróci uwagę zboczonego kardiologa, który pośpieszy ją przywitać, ale Majka już na początku da mu jasno do zrozumienia, że nie będzie jego kolejną ofiarą i tak mu dogada, że aż zrzędnie mu mina!

- Maks... - zacznie się przedstawiać, ale Majka wejdzie mu w słowo.

- Maks Beger, tak wiem. Słyszałam o panu. Ostrzegam, że ostatni lekarz, który złapał mnie za tyłek, skończył w rejonowej przychodni, z ręką w gipsie... - powie stanowczo Skawina.

- Nie należy wierzyć we wszystko, co się usłyszy. Rozczaruję panią, nie mam czasu na spełnianie erotycznych fantazji personelu - odpowie chłodno Beger.

Wtedy w 867 odcinku "Na dobre i na złe" Majka wyjdzie z sali, a w ślad za nią poleci Halinka. Zachowanie pielęgniarki mocno zaimponuje salowej, która będzie pod ogromnym wrażeniem nowej koleżanki. Szczególnie, że sama nigdy nie byłaby w stanie tak postawić się Begerowi, przed którym broni się rękami i nogami!

- Ale mu dałaś, cios prosto między oczy! Pięknie, wspaniale, fantastycznie! On ci tego nigdy nie zapomni. Ja to wiesz w ogóle staram się unikać z nim takich sytuacji sam na sam w windzie czy coś - przyzna się Halinka, czym mocno zdziwi Majkę.

- Że co? - wydusi zdumiona.

- No, wiesz nie noszę dekoltów, krótkich spódniczek i noszę body! Zanim taki się połapie, gdzie to się rozpina, to wiesz... - wyjaśni jej.

Wówczas w 867 odcinku "Na dobre i na złe" Majka uświadomi Halinkę, że powinna czuć się bezpiecznie niezależenie od wyglądu i nikt nie ma prawa jej tknąć bez jej zgody. Niezależenie od tego, czy będzie to lekarz czy zupełnie ktoś inny!

- Powinnaś czuć się bezpiecznie chodząc po szpitalu nawet w bikini - oświadczy jej.

- No teoretycznie może i tak, ale to jest lekarz - zauważy salowa.

- No i co z tego? Wiesz, czemu takim jak on wydaje się, że mogą łapać dziewczyny za cycki? Bo po prostu czują, że się ich boicie! - powie stanowczo.

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Najnowsze