Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania na siłę próbuje ratować związek z Michałem, ale Korban sobie z nich drwi

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania na siłę próbuje ratować związek z Michałem, ale Korban sobie z nich drwi

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania na siłę próbuje ratować związek z Michałem, ale Korban sobie z nich drwi

2021-06-16 15:16

Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) z "Na dobre i na złe" usilnie próbuje ratować związek z Michałem (Mateusz Janicki), co nie bardzo jej wychodzi. Wiadomo już, że Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) nie odpuści lekarce i zrobi wszystko, by zdobyć jej serce. Z planu "Na dobre i na złe" wyciekają różne zdjęcia i nagrania, które tylko potwierdzają, że policjant i Sikorka będą nierozłączni. Mimo to na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że Hania na siłę będzie próbować scalić nadszarpniętą relację z Michałem.

Hania Sikorka uratuje związek z Michałem w "Na dobre i na złe"?

Zmieszanie wokół Piotra i Hani z "Na dobre i na złe" nie cichnie. Aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska wstawiła zdjęcie z serialowym narzeczonym, które sugeruje, że Hania będzie próbowała na siłę uratować swój związek. 

- Są tu fani tej pary? - zapytała się obserwatorów w opisie zdjęcia.

Oczywiście widzowie "Na dobre i na złe" odezwali się, że owszem, uwielbiają Hanię i Michała. Prawda jest jednak taka, że Korban bardzo namiesza w ich relacji.

- Ja jestem największym ❤️? - drwi Mikołaj Roznerski w komentarzu pod postem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał Mroczek ogłosił koniec na planie serialu! Zdradził pilnie skrywaną tajemnicę Pawła i Franki z nowego sezonu

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!
https://www.instagram.com/p/CQGq6LkpqJY/

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Hania i Piotr będą nierozłączni. Nawet jeśli Sikorka by tego nie chciała, policjant nie da jej spokoju. Będzie miał dobry powód do kręcenia się przy lekarce, bo jej matka Lucyna (Anna Samusionek) wpadnie w wielkie kłopoty. W poprzednim sezonie "Na dobre i na złe" ukradła drogocenne przedmioty i stała się bogaczką, co w końcu się na niej zemści. Piotr będzie prowadził śledztwo w sprawie zaginionego skarbu, a wszystkie tropy skończą się na Sikorkach. Hania w całym tym zamieszaniu będzie coraz bardziej zaintrygowana pewnym siebie policjantem. 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość pokazał jak mieszka. Marcin Mroczek pochwalił się wypasionym salonem w domu w Wawrze! Żyje lepiej niż Zduński na Deszczowej - ZDJĘCIA

Zdjęcie Marty Żmudy Trzebiatowskiej jest wymowne. Wygląda na to, że w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Hania postara się ratować relację z Michałem. On na pewno będzie mocno zirytowany zachowaniem Korbana, co zapewne doprowadzi do kłótni i afer. Wszystko wskazuje na to, że przed Sikorką w "Na dobre i na złe" bardzo trudny wybór pomiędzy uporządkowaną relacją z Michałem, a odważeniem się na szaleństwo z Piotrem. Trudno powiedzieć co przeważy na uczuciach Hani. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze