Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę! - WIDEO

i

Autor: Instagram/vod/tvp Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę! - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę! - WIDEO

2021-06-15 14:49

W "Na dobre i na złe" boski inspektor Korban aresztuje Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska)! Tak wygląda to zapowiedzi samego Mikołaja Roznerskiego, który na krótkim filmie WIDEO, opublikowanym na Instagramie pokazuje policyjną "blachę" i zapowiada akcję "zgarnięcia" obu Sikorek w Leśnej Górze! To już w zasadzie przesądzone - Hania odpowie za błędy swojej matki (Anna Samusionek), a przystojny inspektor nie da jej żyć... A może tak właśnie zacznie się nowa miłość w "Na dobre i na złe"? Zobacz co o aresztowaniu Hani i jej matki, Lucyny po wakacjach 2021 mówi Mikołaj Roznerski - WIDEO!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Hania z matką aresztowane przez Korbana! Sikorka już nie wywinie się z rąk boskiego inspektora

Jak pokazuje Mikołaj Roznerski na swoim profilu na Instagramie jego Piotr Korban w "Na dobre i na złe" ostro wkroczy do akcji w szpitalu w Leśnej Górze! Policjant jest tak samo przystojny i czarujący, jak sprytny i nieustępliwy. Jak raz złapie trop, już go nie wypuści, zwłaszcza, jeżeli "nagrodą główną" ma być śliczna i niewinna Hania Sikorka! 

Roznerski na WIDEO z planu "Na dobre i na złe" bawi się policyjną odznaką i wyraźnie zadowolony opowiada co za chwile będzie robił. I nie ma żadnych wątpliwości: aresztuje Hanię!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Kinga i Piotrek stracą córkę Lenkę?! Obrzydliwa reakcja na odejście 13-letniej Zduńskiej 

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!
Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram

- A teraz idę prosto do szpitala aresztować kilka doktoreczek w Leśnej Górze - mówi do kamery uśmiechnięty Roznerski, wymachując policyjną "blachą" na swoim profilu na Instagramie. - Zobacz WIDEO. 

Gwiazdor zaciął się żartobliwie przy słowie "aresztować", przez co nieco je przeciągnął. 

- A a a a a aresztować?hehe - natychmiast wyłapali fani. 

Jednak Hani w "Na dobre i na złe" nie będzie raczej do śmiechu po wakacjach 2021, bo wpadka na wielkiej kradzieży jej matki to nie tylko wielki wstyd, ale i poważna sprawa. A, że córka nosiła dumnie w uszach jeden ze zrabowanych skarbów, jest tak samo zamieszana w przestępstwo, jak matka!

Jak skończy się ta afera kryminalno-miłosna w "Na dobre i na złe" zobaczymy po wakacjach 2021, a tymczasem będziemy na bieżąco relacjonować, co się dzieje na planie serialu! 

Czytaj także: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co ich łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze