Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka i Radwan będą razem! Połączy ich dziecko - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka i Radwan będą razem! Połączy ich dziecko - ZWIASTUN

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka i Radwan będą razem! Połączy ich dziecko - ZWIASTUN

2021-06-04 14:36

Zwiastun "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 zapowiada romans Blanki (Pola Gonciarz) i Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki)! Choć młodą stażystkę i ordynatora ginekologii z Leśnej Góry od dawna łączy gorące uczucie, to dopiero w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie dadzą się ponieść namiętności. Połączy ich dziecko, 6-letni syn Radwana, którego lekarz nie wiedział od bardzo dawna. To już pewne, że Blanka dowie się, że Krzysztof jest ojcem, ale to nie zmieni jej miłości do niego. Wręcz przeciwnie! Dzięki ukochanej Radwan zrozumie, że jeszcze nic straconego, że może stworzyć prawdziwą rodzinę z kobietą, którą kocha i synem. Zobaczcie WIDEO.

Co będzie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 z Blanką i Radwanem?

Początek "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 będzie nawiązywał bezpośrednio do pożegnania Radwana z Blanką, decyzji Krzysztofa, by wyjechać z Leśnej Góry do Izraela i spotkać się wreszcie z synem, którego ponad trzy lata. Czy Radwan naprawdę wyjedzie z Polski i będzie walczyć z Piotrem Gawryłą (Marek Bukowski) o Kubusia? Przypomnijmy, że w Na dobre i na złe" na początku 2018 roku  mąż zmarłej Hany Goldberg (Kamilla Baar) wywiózł Kubusia z Polski, bo bał się, że Krzysztof mu go zabierze. Nieco wcześniej Gawryło znalazł list zmarłej ukochanej do syna, w którym Hana napisała kto jest prawdziwym ojcem Kuby. Wyjaśniła też dlaczego tak długo oszukiwała Piotra.

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

Zwiastun "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie pozostawia wątpliwości, że Blanka dowie się o dziecku Krzysztofa. Mało tego, będzie wiedziała o życiu Gawryły i Kubusia w Izraelu znacznie więcej niż Radwan. To ona powie ukochanemu, że Piotr się ożenił i razem z nową żoną wychowują Kubusia. Nie tylko Krzysztofa, ale także Blankę w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" czekają trudne chwile. Ale wydaje się też, że ich miłość zwycięży wszystko i to właśnie dziecko ich połączy. Bo Consalida wcale nie odwróci się od Krzysztofa na wieść, że jest ojcem, że chce wychowywać Kubusia i nadrobić stracony czas. Wręcz przeciwnie! To ona namówi ginekologa, by walczył o syna z Gawryłą.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Radwan nie odzyska syna Kubusia w nowym sezonie! Powie Blance, że jest ojcem dziecka Hany

Pocałunek Blanki i Radwana w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 to zapowiedź zmian w wątku tej pary. Wreszcie przestaną się bać otwarcie mówić o swoich uczuciach, a Krzysztofa nie będzie dłużej hamował lęk, że kolejnej kobiecie, którą pokochał może przynieść pecha. Stracił już żonę Zosię, która zginęła w wypadku. Zmarła także jego kochanka Hana Goldberg, a ostatnia dziewczyna Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) odeszła od niego, kiedy wydawało się, że mogą być razem szczęśliwi. Być może historia miłości Blanki i Krzysztofa w "Na dobre i na złe" doczeka się szczęśliwego zakończenia. I to właśnie z nią będzie wychowywał syna Kubusia.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze