Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Hania ujawni swój tajemniczy plan. Zostawi Michała na zawsze?

2020-08-06 13:06 sz
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Hania ujawni swój tajemniczy plan. Zostawi Michała na zawsze?
Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Hania ujawni swój tajemniczy plan. Zostawi Michała na zawsze?

W 779 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) zdradzi swój tajemniczy plan na przyszłość! W ubiegłym sezonie "Na dobre i na złe" Sikorka wyjechała bez słowa i została Michała (Mateusz Janicki) niedługo po zaręczynach. Nie powiedziała, kiedy wróci... Jednak na pewno się pojawi. Czy zdecyduje się zostawić Michała na zawsze? Co zrobi Hania Sikorka w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 Hania Sikorka powróci i ujawni swój plan na przyszłość W ubiegłym sezonie wiele się wydarzyło w jej życiu. Odwzajemniła miłość do Michała i dała się porwać namiętności. Wkrótce po tym przyjęła jego oświadczyny, które miały miejsce w szpitalu i były bardzo nietypowe - Wilczewski wepchnął jej pierścionek na palec, po czym wyszedł. 

Hania w "Na dobre i na złe" musiała też zmierzyć się z przeszłością, gdy wróciła jej matka. To nie było proste zadanie i z pewnością zwariowana mamuśka jeszcze nieźle namiesza.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę i wróciła na plan! Tak odmieniona Hania Sikorka wkroczy do Leśnej Góry?

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hania w "Na dobre i na złe" pod koniec sezonu wyjechała. Po prostu przepadła bez śladu i zostawiła Michała! Na szczęście według doniesień "Świata Seriali" nasza ulubiona bohaterka wróci. Portal twierdzi, że już w 779 odcinku "Na dobre i na złe" dowiemy się, co planuje Sikorka. Niestety, szczegóły nie są znane. Czy zgodzi się zostać żoną Michała i zobaczymy ich ślub? Na pewno nieprędko to nastąpi, gdyż w nowych odcinkach w Leśnej Górze wybuchnie pandemia koronawirusa, która sparaliżuje cały szpital!

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Salowa Halinka zagra na nosie wrednej matce Hani! Będzie wojna w Leśnej Górze?

Najnowsze