Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata wykorzysta Maksa, żeby odzyskać Szczepana?

2020-07-26 11:59 Ag
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata wykorzysta Maksa, żeby odzyskać Szczepana?
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Agata wykorzysta Maksa, żeby odzyskać Szczepana?

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) będzie ciągnęła swój romans z Maksem Begerem (Tomasz Ciachorowski), ale nie zapomni o ukochanym Szczepanie (Kamil Kula). Choć były chłopak Agaty ożenił się z Libanką Liną (Izabela Perez), a później zakochał się w swojej żonie, to w nowym sezonie "Na dobre i na złe" doktor Woźnicka nie zdoła wyrzucić go ze swojego serca. Jedna gorąca noc z kardiologiem Maksem będzie miała swój ciąg dalszy, bo Beger poczuje do Agaty coś więcej... Czy dzięki niemu zdoła wzbudzić zazdrość w Szczepanie i go odzyskać?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Życie miłosne Agaty w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 skomplikuje się jeszcze bardziej. Po tym jak umówiła się na seks z Maksem Bergerem będzie musiała podjąć decyzję czy chce dalej ciągnąć ten romans. Bo nowy kardiolog z Leśnej Góry na pierwszy rzut oka wydaje się marnym kandydatem na partnera. Kochanek tak, ale wierny chłopak już nie... Z kolei Agata nie należy do kobiet, które rzucają się w przelotne romanse. Dostała bolesną nauczkę od życia kiedy kilka lata temu w "Na dobre i na złe" z samotności przespała się z Witkiem Latoszkiem (Bartosz Opania).

Seksista Maks, który w następnych odcinkach "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nadal będzie się oglądał za spódniczkami i próbował poderwać bardziej atrakcyjne pracownice szpitala, od pielęgniarek począwszy na lekarkach kończąc, niespodziewanie poczuje, że Agata staje się dla niego kimś wyjątkowym.

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Krzysztof Radwan będzie miał dziecko z pielęgniarką Anią? Jedynego syna nigdy nie odzyska!

Serce Agaty w "Na dobre i na złe" wciąż jednak będzie należało do Szczepana, który ożenił się z Liną, a w finale poprzedniego sezonu naprawdę oświadczył się żonie, żeby tym razem wzięli ślub z miłości. Czy drugi ślub Szczepana dojdzie do skutku? A może Agata nie dopuści do tego, żeby jej ukochany był ze swoją żoną? Na pewno Woźnicka nie zapomni o swoim chłopaku, dla którego przecież po ponad dwóch latach wróciła do Leśnej Góry.

Nie przegap: Powrót Adama do Na dobre i na złe?! Krajewski nie żyje, ale w Leśnej Górze pojawi się nowy ślad

A zdjęcia z planu "Na dobre i na złe", które na Instagramie pokazuje Emilia Komarnicka-Klynstra pokazuje z serialowymi kochankami wskazuje, że być może będzie chciała wykorzystać Maksa, żeby znów zdobyć Szczepana. Wszystko wyjaśni się w następnym sezonie "Na dobre i na złe" jesienią 2020.

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Szczepan (Kamil Kula), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Szczepan (Kamil Kula), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe odc. 778. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 778. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe, odc. 778. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 778. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe, odc. 777: Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 777: Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)

Najnowsze