Koniec Na dobre i na złe. Agata umówi się na seks z psycholem Maksem w 778 odcinku! Zapomni o Szczepanie? ZWIASTUN

2020-04-29 14:16 sz
Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata umówi się na seks z psycholem Maksem i rozbije małżeństwo Szczepana!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata umówi się na seks z psycholem Maksem i rozbije małżeństwo Szczepana!

Koniec "Na dobre i na złe" w tym sezonie przed wakacjami będzie początkiem nowego romansu w Leśnej Górze. W ostatnim 778 odcinku "Na dobre i na złe" między dwójką lekarzy z Leśnej Góry wybuchnie niespodziewana namiętność. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) umówi się na seks z Maksem Begerem (Tomasz Ciachorowski). Niedługo wcześniej uda się jej rozbić małżeństwo Szczepana (Kami Kula)! Jak do tego dojdzie? Sprawdźcie co wydarzy się w 778 odcinku "Na dobre i na złe", ostatnim przed wakacyjną przerwą.

"Na dobre i na złe" odcinek 778 ostatni przed wakacjami - środa, 29.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W serialu "Na dobre i na złe" Agata narobi niezłego zamieszania i nawiąże romans z nowym chirurgiem z Leśnej Góry! Po powrocie do Polski Woźnicka liczyła na to, że nareszcie zejdzie się ze Szczepanem. Była w szoku, kiedy okazało się, że dawny kochanek zdążył wziąć ślub z Liną (Izabela Perez).

W 778 odcinku "Na dobre i na złe" żona Szczepana podsłucha jego rozmowę z Agatą. Słowa lekarki sprawią, że kobieta ucieknie od męża i zniknie bez śladu! Mężczyzna będzie wściekły i nie będzie chciał rozmawiać z przyjaciółką.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 778: Agata doprowadzi do tragedii. Tajemnicze zaginięcie żony Szczepana!

Koniec Na dobre i na złe. Bójka na ślubie w ostatnim odcinku! Michał dostanie łomot od pana młodego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Później w 778 odcinku "Na dobre i na złe" Agata odreaguje stres związany z kłótnią oraz zaginięciem Liny. W szpitalu zaczepi ją nowy kardiochirurg Maks Beger. Lekarz dał się już poznać jako bezwzględny i wyrachowany typ, który ubi podrywać piękne kobiety.

Jak donosi "Świat Seriali" Beger już na wstępie rozgryzie Woźnicką. Stwierdzi, że nie wygląda na osobę, z którą należy zadzierać.
- A na kogo ci wyglądam?
- Na kogoś, kto potrzebuje obiadu...
Ten krótki podryw wystarczy, żeby Agata w 778 odcinku "Na dobre i na złe" zgodziła się wrócić z Maksem do jego mieszkania. Reszty nie trzeba się domyślać. Wylądują w łóżku! Czy z jednorazowej przygody wyjdzie coś więcej? Przy takich charakterach trudno być czegokolwiek pewnym. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Sprawdź też: Koniec Na dobre i na złe. Skandal na ślubie w ostatnim odcinku sezonu! Hania zostawi Michała i zniknie w tajemniczych okolicznościach

Na dobre i na złe, odc. 778. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 778. Lina (Izabela Perez), Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe odc. 778. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 778. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe, odc. 778. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 778. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)