Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 912: Sprawca wypadku Oleny i Hani poszukiwany! Czy po śmierci ukochanej Michała wyda się, że to Mario? - ZDJĘCIA

2024-03-06 20:37

W 912 odcinku "Na dobre i na złe" od śmierci Oleny (Tetiana Malkova) miną już dwa tygodnie, ale sprawca wypadku, po którym zginęła ukochana Michała (Mateusz Janicki) wciąż pozostanie na wolności! Policja będzie nadal szukać kierowcy ciemnego auta, który zajechał drogę Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), tak że musiała zjechać na pobocze, straciła panowanie nad kierownicą i zatrzymała się w krzakach. W tym czasie za kierownicą swojego samochodu siedział też Mario (Marcin Korcz), mąż Blanki). Czy w 912 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że to Mario był sprawcą wypadku? Poznaj szczegóły.

"Na dobre i na złe" odcinek 912 - środa, 6.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Michał w 912 odcinku "Na dobre i na złe" nie pogodzi się z tym, że Olena zmarła, że stracił ukochaną, a ich synek mały Czarek nigdy nie pozna mamy. Dwa tygodnie po śmierci Oleny sprawca wypadku wciąż będzie poszukiwany przez policję, a Michał wyjedzie do Ukrainy, by zorganizować pogrzeb narzeczonej w jej ojczyźnie. Wilczewski podejmie decyzję, że Olena spocznie w grobie wśród najbliższych z Ukrainy.

Hania nie poradzi sobie ze śmiercią Oleny

W tym momencie w 912 odcinku "Na dobre i na złe" dla Michała nie będzie miało większego znaczenia, że policja nadal nie znalazła sprawcy wypadku, że kierowca, który wymusił na Hani wykonanie niebezpiecznego manewru, zjechania na pobocze, pozostaje bezkarny. Ze śmiercią Oleny nie poradzi sobie także Hania, która w szczerej rozmowie z Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka-Klynstra) będzie siebie winiła za wypadek.

Policja nie znajdzie kierowcy, który doprowadził do wypadku Oleny i Hani

- Wciąż nic nie wiedzą. Dzwoniłam dzisiaj na policję.  Mówią cały czas to samo. Szukają... Na szczęście byłaś z Oleną - stwierdzi Agata, która w 912 odcinku "Na dobre i na złe" będzie w stałym kontakcie z funkcjonariuszami.

- Nie uratowałam jej. Nie mogę sobie z tym poradzić. Gdybym była uważniejsza... - westchnie Sikorka. - Haniu, to dziecko żyje, syn Oleny i Michała żyje dzięki tobie - podkreśli Woźnicka.

Pogrzeb Oleny w 912 odcinku "Na dobre i na złe" jeszcze się nie odbędzie, ale Hania już postanowi, że na pewno nie weźmie w nim udziału. Po tragicznych wydarzeniach Sikorka uzna, że pora odmienić swoje życie i wyjechać za granicę – na cały rok. Wcześniej zajrzy jednak na kontrolne badania do Homolki, a te wykażą, że lekarka jest w ciąży! Ojcem dziecka będzie Miłosz (Mikołaj Roznerski). Ta wiadomość nie zmieni jednak planów Hani.

Czy to Mario spowodował wypadek Oleny i Hani?

To już pewne, że w 912 odcinku "Na dobre i na złe" policja nie znajdzie żadnych dowodów na to, że to Mario spowodował wypadek. Być może to czysty przypadek, że scena z wypadkiem rozegrała się w momencie, gdy Milewski pędził swoim autem do Blanki. Minie jeszcze trochę czasu nim wyjaśni się przez kogo zginęła Olena.

Na dobre i na złe. Rozpacz Hani po wypadku. Śmierć Oleny to będzie jej wina
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze