Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 891: Oliwia i Gloria zmówią się przeciwko Begerowi! Odsuną go od operacji - ZDJĘCIA

2023-09-27 19:58

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Beger (Tomasz Ciachorowski) kolejny raz narazi się Oliwi (Irmina Liszkowska), gdy nie zgodzi się, aby stażystka obserwowała nowatorską operację Mojżesza (Lockey Ndhlovu). W ramach zemsty studentka zdradzi jego prawowitej opiekunce Glorii (Aleksandra Grabowska), iż ostatnio kardiolog miał poważne problemy z dłonią, ale oczywiście przemilczy fakt, że sama do tego doprowadziła. W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Oliwia tak nastraszy Krasucką, że lekarka odsunie go od stołu! Tym bardziej, że już pierwsza operacja nie przebiegnie po jej myśli! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 891 - środa, 27.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria z nadzieją będzie czekać na kolejną operację małego Mojżesza. Szczególnie, że pierwszy zabieg nie pójdzie po jej myśli, gdyż stan chłopca nie ulegnie poprawie, a Maks odmówi dalszej pomocy. A to dlatego, iż kardiolog uzna, że w ten sposób będzie się nad nim tylko dodatkowo znęcał, choć Krasucka będzie innego zdania. Finalnie i Beger postanowi nie odpuszczać i wpadnie na pomysł jak uratować chłopca. Kardiolog zamówi dla niego specjalną zastawkę z Ameryki i zaplanuje następną operację. A gdy o wszystkim dowie się Mazur (Igor Michalski), to postanowi oddelegować na salę również Oliwię, ale Maks w 891 odcinku "Na dobre i na złe" stanowczo się na to nie zgodzi!

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Beger nie będzie chciał słuchać o udziale stażystki w jego operacji. Do Maksa nie będą docierać żadne racjonale argumenty, a to dlatego, iż będzie nim kierować jedynie żądza zemsty na studentce, która nie pozwoliła mu się molestować, a na dodatek uszkodziła mu dłoń! Tyle tylko, że w 891 odcinku "Na dobre i na złe" i Oliwia postanowi tak tego nie zostawić i zdecyduje się donieść na Begera, Glorii, aby w ten sposób się na nim odegrać! Stażystka wspomni koleżance o wypadku kardiologa, ale oczywiście słowem nie wspomni, iż sama za nim stała, przez co lekarka jej uwierzy!

- Chciałam tylko, abyś wiedziała, że jestem z tobą... A Beger... Wiesz, że miał uszkodzoną dłoń? Dosyć niedawno. Myślisz, że wrócił do całkowitej sprawności? - zaniepokoi ją Oliwia.

- Posłuchaj, też za nim nie przepadam, ale gdyby z jego ręką było coś nie tak, nikt by go nie dopuścił do operacji! - uzna Gloria.

- Tak, pewnie tak. Może się czepiam... Ale pierwsza operacja nie zakończyła się sukcesem - przypomni jej, przez co skutecznie wzbudzi w niej niepokój!

Do tego stopnia, że w 891 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria zdecyduje się odsunąć Maksa od operacji! Tuż przed zabiegiem Beger zjawi się na sali, ale pielęgniarka Asia (Joanna Pach-Żbikowska) poinformuje go, że to nie on będzie jej operatorem!

- To nie pan będzie prowadził operację - przekaże mu Asia.

- Jak to nie ja? - zapyta kompletnie zaskoczony Maks.

- No nie pan. Taką dostałam informację - uświadomi go.

Wówczas w 891 odcinku "Na dobre i na złe" wściekły Maks wparuje do gabinetu Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) z pretensjami. Jednak dyrektorka uświadomi go, że nie miała wyboru, gdyż to fundacja, która zajmuje się Mojżeszem podjęła taką decyzję! A chwilę później, kardiolog dowie się, że to Gloria została prawnym opiekunem chłopca i to ona zadecydowała, że operację przeprowadzi nie on tylko profesor Wiktor Dałek! I oczywiście, sobie to zapamięta i postanowi się na niej zemścić. Tym bardziej, że okazja ku temu nadarzy się wyjątkowo szybko!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze