Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 890: Afera Glorii i Maksa o dziecko nie skończy się dobrze - ZDJĘCIA

2023-09-20 20:30

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria (Aleksandra Grabowska) i Maks (Tomasz Ciachorowski) skoczą sobie do gardeł, gdy kardiolog odmówi dalszej pomocy małemu Mojżeszowi (Lockey Ndhlovu), którego lekarka przywiezie z Rwandy. Co prawda, Beger przeprowadzi operację, ale ona jedynie pogorszy stan chłopczyka, co doprowadzi Krasucką do szewskiej pasji. W 890 odcinku "Na dobre i na złe" wściekła Gloria zacznie wyzywać Maksa od zboczeńców, ale on również nie pozostanie jej dłużny, co nie skończy się dobrze... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 890 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria wróci do Leśnej Góry, ale nie będzie już sama! Krasucka przywiezie z misji małego Mojżesza, u którego wystąpią poważne powikłania po źle leczonym zakażeniu paciorkowcem. Maluch będzie miał poważne problemy z serce, dlatego od razu trafi pod opiekę Maksa, który zarządzi natychmiastową operację. Tyle tylko, że po zabiegu stan chłopca wcale się nie poprawi, a wręcz przeciwnie - tylko pogorszy. Wówczas Beger odmówi dalszego leczenia Mojżesza, co doprowadzi Krasucką do czerwoności. Ale Maks w 890 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie już widział ratunku dla chłopca...

- Przecież musi pan coś zrobić... Pana obowiązkiem jest go ratować! - krzyknie Gloria.

- Nie będę się nad nim znęcał! - odburknie Maks.

W tym momencie w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Krasucka zacznie odwoływać się do uczuć kardiologa, ale niewiele tym zdziała. A to dlatego, że Beger wcale nie będzie ich miał, co już nie raz pokazał, molestując bezbronne pielęgniarki i stażystki!

- I co? Będzie pan patrzył, jak umiera? - wytknie mu.

- Rozumiem, że chcesz zostać świętą, ale daj sobie na wstrzymanie, dobrze? - zakpi z niej.

- Nic pana nie obchodzi! - wyrzuci.

Wtedy w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Glorii już puszczą hamulce i zacznie wyciągać brudy z przeszłości Maksa. Tyle tylko, że Beger nie pozostanie jej obojętny i postanowi się zrewanżować, przypominając jej o ostatnim seks skandalu, który wywołała w Leśnej Górze!

- Tam dzieci umierają, a pan żyje sobie tutaj wygodnie i obmacuje pielęgniarki! - wygranie Krasucka.

- A ty się puszczasz! - krzyknie jej prosto w twarz.

Wówczas w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Krasucka nie daruje sobie tej zniewagi, ale Beger nawet nie będzie miał zamiaru jej przepraszać! A wręcz przeciwnie, gdyż wygoni ją z sali!

- Łajdak z pana! - stwierdzi lekarka.

- Wynocha, gówniaro! Wypad, mówię! - powie stanowczo.

W tej chwili w 890 odcinku "Na dobre i na złe" zapłakana Gloria wyjdzie z sali, trzaskając za sobą drzwiami. Krasucka ucieknie do łazienki, gdzie natknie się na nią Tadek (Marcin Urbanke), ale dawna ukochana nie będzie chciała z nim rozmawiać, gdyż wtedy będzie liczyło się dla niej wyłącznie życie Mojżesza!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze