Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 890: Szokujący powrót Glorii do Leśnej Góry! Będzie miała dziecko - ZDJĘCIA

2023-09-20 20:05

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry wróci Gloria (Aleksandra Grabowska), ale nie będzie już sama. I wcale nie mowa tu o Tadku (Marcin Urbanke), z którym przecież rozstała się przed swoim odejściem tylko o dziecku! W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Krasucka przywiezie ze sobą dziecko z Afryki, które będzie wymagało natychmiastowej pomocy kardiologicznej. Oczywiście, Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) zajmie się maluchem, ale po operacji jego stan się pogorszy! Czy dziecko, zabrane przez Glorię, umrze? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 890 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze niespodziewanie zjawi się Gloria! Krasucka wróci do szpitala, w którym stała się gwiazdą seks-skandalu, wywołanym przez bandytę Szymona (Marek Bogucki). Przypomnijmy, że szef mafii w ramach zemsty na lekarce włamał się na serwer placówki i rozesłał do wszystkich pracowników erotyczne nagranie z Glorią w roli głównej, z czasów, gdy pracowała jeszcze jako prostytutka. Wówczas cały szpital dowiedział się o nieciekawej przeszłości Krasuckiej i choć lekarka stała się obiektem drwin ze strony Tomasza Jacyno (Antoni Sałaj), to ze strony pozostałych lekarzy i samej dyrektorki Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka-Klynstra) otrzymała wiele wsparcia. Mimo tego, lekarka postanowiła odejść nie tylko z pracy, ale również i od Tadka, po czym słuch o niej zaginął! Ale w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria wróci i to w dodatku nie sama, a z dzieckiem!

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry wprost z Afryki przyjedzie Gloria. Lekarka przywiezie ze sobą małego chłopca o imieniu Mojżesz, który zacznie mieć poważne problemy z sercem i będzie wymagał natychmiastowej opieki kardiologicznej. Oczywiście, Beger od razu zajmie się chłopcem i uzna, że konieczna jest operacja, której sam się podejmie. Tyle tylko, że po zabiegu w 890 odcinku "Na dobre i na złe" stan Mojżesza gwałtownie się pogorszy, a Krasucka kompletnie się załamie. Tym bardziej, że Maks nie będzie w tym widział żadnej swojej winy, przez co miedzy lekarzami dojdzie do ostrego konfliktu. Szczególnie, że kardiolog stwierdzi, że maluchowi z Rwandy już nie da się pomóc, co dodatkowo rozwścieczy Glorię, która będzie innego zdania!

Widok Glorii z dzieckiem w 890 odcinku "Na dobre i na złe" kompletnie zszokuje Tadka. Tym bardziej, że obecność ukochanej sprawi, że znów odżyją w nim dawne uczucia, które sprawią, że Borucki postanowi ponownie się do niej zbliżyć. Tyle tylko, że w 890 odcinku "Na dobre i na złe" wybierze sobie zły moment, gdyż Gloria zdecydowanie bardziej będzie skupiona na ratowaniu Mojżesza niż swojego związku z Tadkiem. Czy to sprawi, że Borucki się podda i ostatecznie odpuści sobie Krasucką? A może zachęci go do ponownej walki o ukochaną? Tego dowiemy się już niebawem, jednak znając dobre serce Tadka, za które przez Borysa (Marcin Zacharzewski) przyjdzie mu słono zapłacić, można przypuszczać, że tak łatwo się nie podda!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze