Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 877: Matka Barta oskarży Julkę o wypadek syna! Lilka dogryzie Burskiej na całego - ZDJĘCIA

2023-03-15 21:02

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Julka (Aleksandra Hamkało) poinformuje Lilkę (Elżbieta Jodłowska), że Artur (Piotr Głowacki) dostał udaru mózgu. Oczywiście, przerażona matka Barta natychmiast zjawi się w Leśnej Górze, gdzie Burską będzie czekała trudna rozmowa. W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Julka zrelacjonuje teściowej stan zdrowia jej syna i da jej jasno do zrozumienia, że albo Bart umrze, albo do końca życia będzie kaleką! Wzburzona Lilka zarzuci jej, że wszystkiemu winne jest ich rozstanie, czym doprowadzi Burską do wybuchu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 877 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Bart nie odzyska przytomności po udarze mózgu, do którego dojdzie po burzliwej kłótni z Julką. Zdradzamy, że Artur będzie chciał w końcu zażegnać małżeński kryzys i zaproponuje żonie szczerą rozmowę w "Bistro pod Kroplówką", jednak nie wyniknie z niej nic dobrego. Żadne z małżonków nie będzie chciało ustąpić, w efekcie czego wybuchnie następna awantura, po której Bart nie będzie już sobą. Profesor zjawi się na zaplanowanej operacji, ale tuż po chwili zaleje się zimnym potem i zacznie opowiadać niestworzone historie, przez co Tadek (Marcin Urbanke) każe mu odejść od stołu. Wówczas Artur straci przytomność, a zaalarmowana Julka słusznie zdiagnozuje, że doszło do udaru. Oczywiście, Bart otrzyma natychmiastową pomoc, ale w 877 odcinku "Na dobre i na złe" jeszcze się nie obudzi....

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Julka zaalarmuje Lilkę o wypadku Artura. Przerażona matka Barta natychmiast zjawi się w szpitalu i zacznie wypytywać Burską o stan jej syna, ale póki co Julka nie będzie w stanie jej zdradzić żadnych konkretów...

- W obrazie mózgu nie było widać ewidentnych zmian. Nasza reakcja nastąpiła prawie natychmiast - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

- Ale? - Lilka zacznie drążyć.

- Na razie nikt nie jest w stanie stwierdzić, jak głębokie są uszkodzenia. To będzie stawało się jasne, kiedy Artur odzyska przytomność - wyjaśni jej.

Oczywiście, Lilka w 877 odcinku "Na dobre i na złe" tak łatwo nie odpuści i będzie ciągnąć synową za język. Tym bardziej, że matka Barta zacznie obawiać się, że jej syn może zostać kaleką do końca życia, co prawdopodobnie oznaczałoby koniec jego kariery lekarskiej!

- Chcesz powiedzieć, że nie wiadomo co nas czeka? Będzie wymagał stałej opieki? - zacznie dopytywać.

- Nie wiem. Nie rozumiesz, nie wiem. Nie męcz mnie już! - poprosi stanowczo.

Wtedy w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Lilka przystąpi do ataku i wytknie synowej, iż wie o ich konflikcie w małżeństwie, przez który Artur wyprowadził się z domu. Oczywiście, matka Barta nie zdradzi nic więcej, co wystarczy, aby wyprowadzić Burską z równowagi!

- Wiem, że się rozstaliście! Powiedział mi, że wyprowadził się z domu - zaatakuje ją.

- Powiedział ci dlaczego? Bo jeśli... - zainteresuje się Burska.

- Nie. Nie chcę tego słuchać - utnie Lilka.

- Powiedział, że to moja wina? Nawet jeśli nie powiedział, to ty tak myślisz, prawda? - wytknie jej.

- Daj spokój - westchnie seniorka.

Wówczas w 877 odcinku "Na dobre i na złe" cierpliwość Burskiej się skończy i Julka wykrzyczy teściowej prosto w twarz, że w przypadku Artura są dwie możliwości, ale o wszystkim zdecyduje czas! Albo przeżyje, albo do końca życia pozostanie kaleką!

- Daj spokój? Ja? Artur miał udar! Każdy lekarz wie, co to znaczy. Nikt nie przychodzi dopytywać, co z Arturem, bo każdy lekarz wie! Jedyna nadzieja to czas. Trzeba czekać. Ale w tym czasie Artur w każdej chwili może umrzeć! A jeśli przeżyje, będzie bezradny jak niemowlę. Najprawdopodobniej będzie kaleką! Kaleką do końca życia! - wygarnie jej, po czym zaleje się łzami i wybiegnie z gabinetu.

Jeszcze w 877 odcinku "Na dobre i na złe" słowa Julki okażą się prorocze, ale Lilka nie pogodzi się z takim obrotem spraw! Artur wybudzi się po udarze, ale nie będzie mówił, a na dodatek wystąpią u niego poważne problemy neurologiczne. Wówczas jego matka ściągnie na konsultację do Leśnej Góry wybitnego profesora i dawnego mentora syna, Adama Markiewicza (Marcin Troński), ale również i on niewiele zdoła zdziałać...

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze