Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 858: Hania pozbędzie się Oleny z życia Michała? Tuż po operacji namówi ją do powrotu na Ukrainę

2022-10-26 13:03

W 858 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 26.10.2022 o 20.55 w TVP2) Olena (Tetiana Malkova) powoli będzie wracać do zdrowia po operacji ręki, w którą postrzelili ją Rosjanie. Kosenko będzie już myślami przy Ukrainie i powrocie na terytorium objęte wojną, aby nieść pomoc innym potrzebującym. Wizja Oleny w 858 odcinku „Na dobre i na złe” przerazi Michała (Mateusz Janicki), który spróbuje odwieźć ją od tego pomysłu, a o wsparcie poprosi Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska). Jednak Sikorka zauważy w tym okazję, aby raz na zawsze pozbyć się Ukrainki z życia jej niedoszłego męża i nie omieszka z niej nie skorzystać!

"Na dobre i na złe" odcinek 858 - środa, 26.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 858 odcinku „Na dobre i na złe” Olena zacznie odzyskiwać siły po operacji ręki, w którą postrzelili ją Rosjanie, gdy wspólnie z Michałem i Wową (Dymyto Malkov) próbowali uciec ze śmiertelnej pułapki na Ukrainie. Kosenko długo ukrywała swój stan przed Wilczewskim, gdyż bardzo zależało jej na tym, aby dowieźć ciężarną pacjentkę do Leśnej Góry, ale tuż po przyjeździe do szpitala Olena zemdlała i jej stan dramatycznie się pogorszył. Olena przeszła operację, którą przeprowadziła Hania, a później musiała patrzeć jak Michał troskliwie opiekuje się lekarką, do której w czasie pobytu na Ukrainie bardzo się zbliżył. Wówczas Sikorce nawet przez myśl nie przeszło, aby zaniechać swoich czynności, ale gdy w 858 odcinku „Na dobre i na złe” nadarzy się okazja, aby pozbyć się Oleny to już nie odpuści!

W 858 odcinku „Na dobre i na złe” Olena tuż po operacji już zacznie myśleć o powrocie na Ukrainę. Pomysł Kosenko nie spodoba się Michałowi, który za wszelką cenę spróbuje zatrzymać ją w Polsce, powołując się przede wszystkim na medyczne argumenty i ukrywając swoje prawdziwe intencje wobec Ukrainki. Olena będzie jednak nieugięta, dlatego Michał postanowi poprosić o pomoc Hanię, która akurat zjawi się na sali. Tylko, że Sikorka wcale nie będzie miała takiego zamiaru, a wręcz przeciwnie sama zacznie namawiać Kosenko w 858 odcinku „Na dobre i na złe” do powrotu na teren wojny, aby w ten sposób pozbyć się jej z życia Michała!

- Hej, jak się ma moja pacjentka? – zacznie Hania.

- Chce wracać do Ukrainy – przyzna przerażony Michał.

- Lekarze są tam na wagę złota – zachęci ją Sikorka.

Wtedy w 858 odcinku „Na dobre i na złe” Michał spojrzy się na Hanię z ogromnym wyrzutem, a Sikorka zrozumie, że nieco przesadziła. Oczywiście, natychmiast postanowi się zrehabilitować i biorąc stronę Wilczewskiego, powoła się na medyczne przeciwności jej nagłego wyjazdu.

- Nie namawiaj jej – wyrzuci jej Wilczewski.  

- Nie zalecam wyjazdu przed zakończeniem rehabilitacji, ale rozumiem Olenę – poprawi się.

- Hej, przed chwilą stamtąd wróciliśmy – przypomni Olenie, po czym mocno chwyci ja za rękę.

Hania w 858 odcinku „Na dobre i na złe” szybko pożałuje swoich słów, widząc z jaką czułością Michał wciąż traktuje Olenę. Sikorka nie będzie mogła na to patrzeć i szybko opuści salę, ale Wilczewski za nią pobiegnie, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o stanie ukochanej, co jeszcze bardziej ją dobije, ale nie da po sobie tego poznać Michałowi…

- Hania, z ręką Oleny coś poważnego? – dopyta zaniepokojony Michał.  

- No jeszcze nie wiem – przyzna.

- Coś się stało? – upewni się.

- Nie no nic się nie stało. Zespoliłam kość z płytką… - zacznie wyjaśniać, ale Wilczewski wejdzie jej w słowo.

- Hej, mówię o tobie – wytłumaczy.

- Nic mi nie jest. Wszystko dobrze – okłamie go.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze