Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 856: Agata zniszczy romans Begera i Oliwii?! Była narzeczona Maksa przeszkodzi w najgorętszym momencie – ZDJĘCIA

2022-10-12 21:19

W 856 odcinku "Na dobre i na złe" Agata (Emilia Komarnicka) przerwie gorący moment Maksa (Tomasz Ciachorowski) i Oliwii (Irmina Liszkowska). Beger ma za sobą nieciekawą przeszłość i trochę trudno uwierzyć, że jego uczucia do stażystki są szczere... W 856 odcinku "Na dobre i na złe" Maks pokaże jednak zupełnie inną twarz! Osobiście zjawi się na treningu młodej dziewczyny, by złożyć jej pewną propozycję, a Oliwia nie ukryje lekkiego speszenia. Maks poczuje, że chce zbliżyć się do stażystki, ale wszystko przerwie była narzeczona! Agata zniszczy plan kardiochirurga?

"Na dobre i na złe" odcinek 856 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Maks w 856 odcinku "Na dobre i na złe" zaskoczy Oliwię i zjawi się na meczu stażystki. Kiedy tylko dowie się, że dziewczyna trenuje grę w siatkówkę, postanowi wykorzystać okazję do spotkania poza pracą. Już w zeszłym sezonie "Na dobre i na złe" kardiochirurg zwrócił uwagę na młodą lekarkę, a ale dopiero w 856 odcinku zacznie działać na poważnie! 

- Doktor Beger? - zdziwi się Oliwia na widok lekarza na meczu siatkówki. - Po co tak oficjalnie? Jestem jako kibic... Świetny mecz! - pochwali Maksa. - Nie wiedziałam, że pan się interesuje siatkówką. I to ligą amatorską… - zdziwi się dziewczyna. - Ja? Jestem prawdziwym fanatykiem! - stwierdzi Beger, chociaż wiadomo będzie, że nie przyszedł popatrzeć się na grę, a raczej zagadać do stażystki poza szpitalem. Mało tego, Maks nie będzie tracił czasu i złoży dziewczynie bardzo ciekawą propozycję.

- Noc jeszcze młoda... Może pójdziemy gdzieś, sam nie wiem… potańczyć? - zaproponuje stażystce przystojny lekarz, ale ona nie będzie taka odważna. - Nie mogę, mam dużo nauki… - wykręci się Oliwia. - Jestem pewien, że możesz sobie zrobić jeden wolny wieczór - Beger nie ustąpi, ale gorącą rozmowę przerwie nie kto inny, jak Agata! 

Agata przerwie Maksowi romansowanie w 856 odcinku "Na dobre i na złe"

Wspólna noc Maksa i Oliwii nie dojdzie do skutku, bo Beger dostanie telefon od Agaty, która wezwie go na konsultacje do szpitala. Lekarz będzie musiał zostawić stażystkę, ale zdąży zawrócić jej w głowie. Całej sytuacji przyjrzy się Gloria (Aleksandra Grabowska) i bardzo nie spodoba jej się to, co widzi. - Widzę, że cały dzień… całą dobę asystujesz doktorowi Begerowi - zagai Gloria. - Tak. I bardzo się z tego powodu cieszę! To świetny specjalista - odpowie stanowczo Oliwia. - Specjalista tak. Ale nie człowiek. Jesteś młoda, pełna ideałów... Sądzisz pewnie, że złapałaś pana Boga za nogi. Ale uważaj na doktora Begera. To jest raczej wilk w owczej skórze niż… - Gloria nie da za wygraną w 856 odcinku "Na dobre i na złe", ale sympatia Maksa się nie posłucha. Uzna, że większość informacji o lekarzu to plotki. 

- Proszę posłuchać... Ja doskonale wiem, co wszyscy w tym szpitalu mówią o doktorze Begerze... Wiem, co się działo między nim i Leną. - I dlatego mi nie wierzysz? Bo Twoja koleżanka myślała, że załatwi go jednym fałszywym oskarżeniem? Uważaj, on cię wykorzysta… - ostra wymiana zdań między dwiema kobietami zaprowadzi właściwie donikąd. Oliwia nie uwierzy, że Maks uwziął się na nią, bo chce ją w jakiś sposób wykorzystać. Może słusznie, a Beger jednak się zmienił? Wszystko objaśni się niebawem. 

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze