Na dobre i na złe, odcinek 852: Lucyna odkryje nowy romans Hani! Matka Sikorki szybko ją wyśledzi – WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL Na dobre i na złe, odcinek 852: Lucyna odkryje nowy romans Hani! Matka Sikorki szybko ją wyśledzi – WIDEO

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 852: Lucyna odkryje nowy romans Hani! Matka Sikorki szybko ją wyśledzi – WIDEO

2022-09-14 21:24

Przebiegła Lucyna (Anna Smusionek), matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie bardzo dumna, że w 852 odcinku "Na dobre i na złe" odkryła sekret córki! Z przekonaniem, że kroi się jakiś gorący romans, podpyta ją o nowego kandydata na zięcia. Lucyna zna córkę jak nikt inny i wypomni jej, że wie, jak wygląda, kiedy się zakocha! W 852 odcinku "Na dobre i na złe" Hania nie bardzo zechce się zwierzać matce, która lubi ploteczki i bywa wścibska. Lucyna nie ma pojęcia, jak daleko znajduje się prawda od jej przypuszczań!

"Na dobre i na złe" odcinek 852 po wakacjach - środa, 14.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 852 odcinku "Na dobre i na złe" Lucyna poczuje wielką dumę, że odkryła nowy romans córki! Z przyjemnością wytknie Hani, że ta zachowuje się zupełnie inaczej i ona doskonale wie, że to efekt nowej miłości! Sikorka nie bardzo zechce wejść z matką w dyskusję, ale ona nie odpuści.

- Dzisiaj też wychodzisz? - zapyta zaczepnie Lucyna w 852 odcinku "Na dobre i na złe". - Mamo przepraszam, ale próbuję się skupić. Czytam dokumentację medyczną... - Hania postara się zbić matkę z tropu. - Chciałabym się dowiedzieć, czy to coś poważnego - nie da za wygraną Lucyna. - Tak, to poważne złamanie kręgosłupa - rzuci Sikorka, chociaż będzie doskonale wiedziała, że matka nie pyta o zdrowie jej pacjentów. 

Sprawdź też: M jak miłość. Nie tak miała wyglądać śmierć Hanki Mostowiak. Małgorzata Kożuchowska po latach zdradza zaskakujące szczegóły

Na dobre i na złe, odcinek 852: Lucyna odkryje nowy romans Hani!

Lucyna będzie pewna, że Hania uwikłała się w nowy romans. Sikorka nie przyzna się w 852 odcinku "Na dobre i na złe", kim jest wybranek 

- Haniu, ja pytam o tę nową znajomość - pociągnie temat Lucyna w 852 odcinku "Na dobre i na złe". - Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem... Nie wróciłaś na noc, potem te uśmieszki, smsy, telefony. To musi być miłość, jak nic! Ja się na tym znam - doda pewna siebie matka Hani, ale córka nie będzie miała zamiaru wyznawać jej całej prawdy. - Zgadłam? - dopyta Lucyna. - Tylko sprawdź, czy to jakiś porządny facet, czy jest ustawiony, czy ma stałą pracę. Wiesz, niektórzy to się świetnie ubiorą, założą drogi garnitur, zegarek, buty, a potem się okazuje, że od miesięcy są bezrobotni, albo zbankrutowali. Koniecznie upewnij się, że nie jest żonaty! Nie daj się nabrać na te gadki, typu od miesięcy jestem z żoną w separacji, albo jesteśmy tylko przyjaciółmi. Tacy są najgorsi. No i nie byłoby źle, gdyby był przystojny. Nie musi być bardzo ale najlepiej, gdyby był blondyn. Chciałabym mieć ładne wnuczki, żeby z nimi jeździć na rolkach - da wywód Lucyna w 852 odcinku "Na dobre i na złe".

- Prześlesz mi to mailem? Nie zdążyłam notować, a tylu złotych myśli nie zapamiętam - skwituje słowa matki Hania, która słowem nie wspomni, że tak naprawdę spotyka się ze swoim niedoszłym mężem i uśmieszki i telefony są kierowane do Michała (Mateusz Janicki)! Sikorka przemilczy ten fakt. 

Przeczytaj: M jak miłość. Zakłamana Franka poszuka wsparcia u Marysi! Wstawi się za nią u Pawła – WIDEO

Najnowsze