Na dobre i na złe, odcinek 842: Agata nowym dyrektorem Leśnej Góry! Beger wręczy jej nietypowy prezent - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 842: Agata nowym dyrektorem Leśnej Góry! Beger wręczy jej nietypowy prezent - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 842: Agata nowym dyrektorem Leśnej Góry! Beger wręczy jej nietypowy prezent - ZDJĘCIA

2022-04-06 20:33

W 842 odcinku „Na dobre i na złe” Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) zostanie już oficjalnie dyrektorką Leśnej Góry, a Maks (Tomasz Ciachorowski) będzie musiał obejść się smakiem! Przyjaciele Woźnickiej serdecznie pogratulują jej wygranego konkursu i uroczyście przywitają ją w jej nowym gabinecie. W 842 odcinku „Na dobre i na złe” Beger nie będzie mógł znieść goryczy porażki i swoistej degradacji, ale w końcu się przemoże i zjawi się na świętowaniu swojej konkurentki, gdzie kolejny raz ją zaskoczy! Maks wręczy jej nietypowy prezent, który znów wszytko między nimi zmieni…

"Na dobre i na złe" odcinek 842 - środa, 6.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 842 odcinku „Na dobre i na złe” Agata ostatecznie pokona Maksa w konkursie na dyrektora szpitala! Przypomnijmy, że w 837 odcinku „Na dobre i na złe” Beger nie zjawił się na spotkaniu w Akademii Medycznej, przez co swoją wizję szpitala zaproponowała jedynie Woźnicka. Co więcej, Maks nawet nie poinformował członków komisji, że nie stawi się na przesłuchaniu ani nie odbierał telefonów, a to wszystko przez gigantyczny pożar w akademiku, który całkowicie sparaliżował szpital w Leśnej Górze. Jednak jego obecność i tak zbyt wiele by nie zmieniła, gdyż plany Agaty były tak dobre, że komisja praktycznie od razu miała swojego faworyta, o czym poinformowała Maksa, Marta Jacyno (Dominika Bednarczyk). W 842 odcinku „Na dobre i na złe” wygrana Agaty stanie się faktem, a Maks nie będzie mógł się z tym pogodzić…

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ walkę Agaty i Maksa o fotel dyrektora Leśnej Góry w "Na dobre i na złe" >>>

W 842 odcinku „Na dobre i na złe” wieść o tym, że Agata została nową dyrektorką Leśnej Góry szybko rozejdzie się po szpitalu. Jak podaje swiatseriali.interia.pl jej przyjaciele postanowią z tej okazji oficjalnie powitać ją po staropolsku w nowym gabinecie, czym bardzo wzruszą Woźnicką.

- Mości pani, chcielibyśmy cię powitać w naszych skromnych progach, tak po staropolsku, chlebem i sobą – zacznie Szczepan (Kamil Kula).

- Kochani... zaraz się popłaczę – szczerze podziękuje im Agata.

- Witaj! – powita ją na nowym stanowisku w imieniu wszystkich obecnych lekarzy i pielęgniarek.

- Chyba muszę pocałować? – zaśmieje się Agata.

Niestety w 842 odcinku „Na dobre i na złe” dobre wieści nieszczególnie ucieszą Maksa, który będzie zrozpaczony swoją degradacją i tym, że musiał oddać swój gabinet Agacie. Beger będzie długo bił się z myślami, ale w końcu również i on zjawi się w na imprezie Woźnickiej, aby pogratulować jej zwycięstwa w konkursie.

- Nie mówi pan doktor, że cię cieszy? - zakpi z niego.

- Nie mówię, bo pani doktor i tak by pewnie nie uwierzyła. Jestem pewien, że będzie pani doktor dobrym dyrektorem – wyzna dość nieoczekiwanie.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan wreszcie zrozumie, że Blanka jest miłością jego życia – ZDJĘCIA

Jeszcze w 842 odcinku „Na dobre i na złe” Maks ponownie zjawi się w gabinecie Agaty, gdzie zastanie ją przy porządkowaniu dokumentów i od razu przypomną mu się stare czasy, gdy zaczynał w taki sam sposób.

- Pierwszego dnia też starałem się wszystko ogarnąć, pamiętam, że też tak w nocy siedziałem. Cieszę się, że to ty jesteś dyrektorem, a nie ktoś inny – wyzna kompletnie zaskoczonej Agacie i zapewni ją, że nie ma wobec niej złych intencji.

Następnie w 842 odcinku „Na dobre i na złe” na potwierdzenie swoich słów wręczy Agacie wyjątkowy prezent, który położy na jej biurku. Woźnicka nie będzie chciała przyjąć prezentu, ale nim zdąży zareagować, to Begera już nie będzie w gabinecie.

- Gdybyś czegokolwiek potrzebowała, zawsze pomogę – szepnie, po czym zostawi jej ładnie zapakowaną torebeczkę.

- Nie trzeba. Nie chcę. Weź to - powie Agata, ale Maks już jej nie usłyszy, dlatego po chwili Woźnicka odpakuje prezent, gdzie dostrzeże przepiękną bransoletkę!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze