Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan wreszcie zrozumie, że Blanka jest miłością jego życia – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan wreszcie zrozumie, że Blanka jest miłością jego życia – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan wreszcie zrozumie, że Blanka jest miłością jego życia – ZDJĘCIA

2022-03-10 8:32

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan (Mateusz Damięcki) znów natknie się na Blankę (Pola Gonciarz), ale ciągle nie będzie umiał z nią rozmawiać ani mówić o swoich uczuciach. Jej widok kolejny raz go sparaliżuje, dlatego postanowi poszukać wsparcia w Homolki (Matej Matejka). W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Vaszek spróbuje nim wstrząsnąć i uświadomi go, że powinien w końcu wziąć się za siebie i powiedzieć Blance, ze jest miłością jego życia! Po rozmowie z Homolką, Radwan uda się do Consalidy, ale kolejny raz skończy się jak zawsze…

"Na dobre i na złe" odcinek 838 - środa, 9.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” drogi Blanki i Krzyśka znów się skrzyżują, jednak Radwan jak zawsze stchórzy i nie będzie umiał z nią rozmawiać. Wydawało się, że po imprezie z okazji rozpoczęcia stażu przez Consalidę na internie między nią a Radwanem już wszystko jest dobrze, gdyż oboje świetnie się bawili, a nawet zwieńczyli domówkę namiętnym pocałunkiem. Niestety nic bardziej mylnego, gdyż Krzysiek ciągle nie zdobył się na odwagę, aby wyznać Blance co tak naprawdę czuje. W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan nie poradzi sobie ze swoimi uczuciami i kolejny raz ucieknie, gdy na horyzoncie pojawi się Consalida!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz znajdzie Edziowi nową mamę! Jadzia zrobi to ze względu na dziecko

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Radwan kolejny raz ucieka od miłości w 838 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 838 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka i Krzysiek spotkają się na szpitalnym korytarzu. Consalida od razu zauważy, że jej ukochanego coś dręczy, ale Radwan będzie tak sparaliżowany jej widokiem, że szybko utnie temat i schowa się przed nią w gabinecie!

- Wszystko w porządku? – spyta zaniepokojona Blanka.

- Tak – odpowie Krzysiek.

- Na pewno? – dopyta.

- Wszystko okej, muszę iść do pacjentki – uzna Radwan, po czym kolejny raz ucieknie i po chwili pożałuje, że znów stchórzył!

Następnie w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek zjawi się u Vaszka, aby zwierzyć mu się ze swoich problemów. Homolka od razu będzie wiedział, że Radwanowi chodzi o Blankę, jednak Krzysiek będzie unikał tego tematu jak ognia!

- Zawaliłeś sprawę… - zacznie Vaszek.

- Ale ja nigdy nie grałem w golfa – będzie się bronił.

- Krzysiek, ja nie o golfie – wyprowadzi go z błędu.

- Dobra, na pewno się nie poddam i idę do sądu – oznajmi mu.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 838: Radwan znów straci syna! Joanna Gawryło wywiezie Kubusia z Leśnej Góry

Wtedy w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Homolka postawi sprawę jasno i nie daruje Krzyśkowi, że w taki sposób potraktował zakochaną w nim Blankę, którą również w głębi serca i on kocha! Vaszek nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego jego przyjaciele nie są razem i czemu Krzysiek za każdym razem ucieka, zamiast powiedzieć Blance, że jest miłością jego życia!

- Uciekła od ciebie dziewczyna, która cię kochała i na ciebie czekała – wyrzuci mu.

- Vaszek, Blanka… - Krzysiek zacznie się tłumaczyć, ale Homolka wejdzie mu w słowo.

- To laska, miłość życia! – przypomni mu.

- Po co mnie dobijasz? Co ja mam zrobić teraz? – spyta bezradny.

- Idź, do niej. Walcz! Rozmawiaj z nią – poradzi mu.

Po namowie Homolki w 838 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan faktycznie uda się do Blanki, aby powiedzieć jej o swoich uczuciach. Niestety, kolejny raz stchórzy przez co skończy się jak zawsze…

- Byłeś u niej? – zapyta Homolka.

- Byłem – potwierdzi.

- I co? – zapyta, ale Krzysiek tylko wzruszy ramionami.

- Czyny się liczą, nie gadanie – powie mu na przyszłość, ale czy Radwan w końcu skorzysta z tej rady? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Joanna Gawryło tylko Michałowi wyjawi prawdę o zaginionym Piotrze i jego synu - WIDEO
Najnowsze