Na dobre i na złe, odcinek 830: Blanka pocałuje Radwana na imprezie! Dostanie od niego wyjątkowy prezent - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 830: Blanka pocałuje Radwana na imprezie! Dostanie od niego wyjątkowy prezent - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 830: Blanka pocałuje Radwana na imprezie! Dostanie od niego wyjątkowy prezent - ZDJĘCIA

2022-01-12 21:22

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” między Blanką (Pola Gonciarz) a Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki) znów zrobi się gorąco! Consalida zorganizuje we własnym mieszkaniu kameralną imprezę z okazji rozpoczęcia stażu na internie, na której nie zabraknie dumnego Radawana. W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof postara się zatrzeć ostatnie złe wrażenie i wręczy córce Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) wzruszający prezent. Rozanielona Blanka aż rzuci się Radwanowi na szyję, a po chwili zakochani zaczną się namiętnie całować! Co tak mocno podziałała na Consalidę?

"Na dobre i na złe" odcinek 830 - środa, 12.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka rozpocznie staż na internie, gdzie przeniesie się z ginekologii, na którym uczyła się pod czujnym okiem Radwana! Z czasem córka Wiktorii bez pamięci zakochała się w swoim przełożonym, a nawet w obliczu śmierci w szpitalnej windzie w 810 odcinku „Na dobre i na złe” w trakcie wybuchu gazu w szpitalu, wyznała mu miłość. Na szczęście oboje wyszli z tej tragedii z życiem, jednak ich stosunki stały się mocno zagmatwane. Blanka robiła wszystko, aby wkupić się w łaski Krzysztofa, pomogła mu nawet dowiedzieć się, gdzie jest jego syn Kubuś (Wiktor Trojan), ale Radwan ciągle nie mógł się określić, mimo iż Cosalida nawet przeszła dla niego wyjątkową metamorfozę. W 830 odcinku „Na dobre i na złe” ich uczucie w końcu rozbłyśnie na nowo i tym razem ginekolog nie będzie stawiał oporu!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 829: Tretter w obliczu śmierci wygarnie Falkowiczowi! Nawet Alina się od niego odwróci

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wspólne chwile Blanki i Krzysztofa w "Na dobre i na złe" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 830 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan zainteresuje się jak podoba się Blance na nowym oddziale. Od razu pójdzie jej pogratulować kolejnego stażu i wybadać sytuację, jednak ciągle nie będzie wiedział jak powinien rozmawiać z nią po tym, co się stało między nimi.

- Cześć! Jak pierwszy dzień stażu na internie? – zapyta.

- Nie wiem, dopiero się zaczął... No i mam pierwszą pacjentkę z wypadku – odpowie.

- Pamiętam cię, jak dopiero zastanawiałaś się, czy iść na medycynę, a teraz...jesteś moją koleżanką z pracy – wspomni Radwan.

- A ty kolegą? – jego określenie mocno zdziwi Blankę.

- Gdybyś czegokolwiek potrzebowała... to zawsze... – obieca jej.

Wtedy w 830 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka postanowi kolejny raz przejąć inicjatywę i znó1) spróbować swoich sił.

- Krzysiu, dziękuję. Wiesz, że dzisiaj robię imprezę z okazji rozpoczęcia stażu? – zagai go.

- Oczywiście. Będę - obieca.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 828: Porażający błąd Agaty! Beger to wykorzysta i pozbędzie się rywalki – ZDJĘCIA

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan zjawi się na imprezie u Blanki, ale wcale nie z pustymi rękami! Krzysiek uzna, że z okazji tak ważnego wydarzenia w życiu Cosalidy należy jej się wyjątkowy prezent, dlatego przyjdzie nie tylko z kwiatami, ale i specjalnym upominkiem! Radwan wręczy jej najnowszy numer czasopisma „Głos Leśnej Góry” z jej zdjęciem na stronie tytułowej i dopiskiem „Lekarz Roku: Blanka Consalida”, oprawionego w ogromną ramkę. Podarunek Krzyśka tak mocno wzruszy Blankę, że aż łzy napłyną jej do oczu.

- Rany... Skąd miałeś zdjęcie? – powie łamiącym głosem.  

- Nie powiem! Podoba ci się? Znajomy grafik mi zrobił – wytłumaczy.

- Najlepszy prezent ever! – uzna Blanka, po czym w 830 odcinku „Na dobre i na złe” rzuci się na Radwana i zacznie go namiętnie całować, co ginekolog odwzajemni!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 828: Szczepan odejdzie z Leśnej Góry?! Maks zwolni ukochanego Agaty, żeby się odegrać

Na dobre i na złe, odc. 830: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 830: Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe. Joanna Gawryło i Radwan będą razem po zaginięciu Piotra? Przed nimi trudny wybór
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze