Na dobre i na złe, odcinek 837: Michał zagrozi Agacie! Pójdzie o Maksa Begera – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 837: Michał zagrozi Agacie! Pójdzie o Maksa Begera – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 837: Michał zagrozi Agacie! Pójdzie o Maksa Begera – ZDJĘCIA

2022-03-02 21:17

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) będzie już o krok od objęcia stanowiska dyrektora Leśnej Góry i tym samym detronizacji Maksa (Tomasz Ciachorowski)! Beger nie zjawi się na spotkaniu w Akademii Medycznej, w związku z czym swój projekt zaprezentuje wyłącznie Woźnicka, której pomysły od razu przypadną komisji do gustu! W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Maks pogratuluje swojej rywalce w obecności Julki (Aleksandra Hamkało) i Michała (Mateusz Janicki), którzy odetchną z ulgą! Woźnicka zacznie mieć jednak wątpliwości co do swojej wygranej, ale wtedy do akcji wkroczy Wilczewski, który nawet zacznie jej grozić! Jego zachowanie kompletnie ją zaskoczy! Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 837 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” w Akademii Meycznej odbędzie się spotkanie konkursowe dla kandydatów na stanowisko dyrektora Leśnej Góry, o które rywalizują Agata i Maks. Sęk w tym, że tylko Woźnicka zjawi się na miejscu i zaprezentuje przed komisją swoją wizję szpitala, gdyż Beger nie dość, że się nie stawi, to jeszcze nie będzie odbierał żadnych telefonów! W 837 odcinku „Na dobre i na złe” Agata będzie miała już wygraną w kieszeni, gdyż jej pomysły od razu spodobają się komisji i tak naprawdę nawet obecność Maksa nic by nie zmieniła! Woźnicka będzie przekonana, że Beger sam zrezygnował z walki o dyrektorski fotel, jednak jak dotrze do szpitala, to zrozumie, że prawda była zupełnie inna!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 837: Morderca Piotra Korbana wróci do szpitala i porwie Małą! Hania ocali dziecko w ostatniej chwili i jeszcze mu podziękuje – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ konfrontację Agaty i Michała w 837 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 837 odcinku „Na dobre i na złe” do Leśnej Góry trafi mnóstwo studentów z akademika, w którym wybuchł pożar! Beger zaangażuje w pomoc wszystkich lekarzy, a nawet poleci dzwonić do tych, którzy aktualnie przebywają na urlopie! Oczywiście, w pomoc od razu włączy się również Agata i po wielu godzinach lekarzom uda się opanować sytuację. Dopiero wtedy w 837 odcinku „Na dobre i na złe” Maks znajdzie chwilę, aby sięgnąć po telefon i odsłuchać wiadomości ze swojej skrzynki głosowej, gdzie znajdzie tą najważniejszą od jego wysoko postanowionej przyjaciółki Marty Jacyno (Dominika Bednarczyk)!

- Gratuluję. Zwycięstwo masz prawie w kieszeni – zwróci się Agaty po odsłuchaniu nagrania.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

Jego słowa w 837 odcinku „Na dobre i na złe” nieco zdezorientują Agatę, która nie będzie znała jego intencji. Wówczas Maks, w obecności Julki i Michała, puści jej nagranie ze swojej skrzynki głosowej od jednej z członkiń komisji.

- Maks, przykro mi, ale doktor Woźnicka przedstawiła świetny program. Komisji bardzo spodobało się, że uwzględniła udogodnienia dla osób ze szczególnymi potrzebami z dużą nadwagą czy niemówiących. To bardzo poprawi wizerunek szpitala, wyróżni placówkę. Jeszcze nie mamy oficjalnej decyzji, ale… - utnie w tym momencie Maks.  

- Może nie wiedzieli, że operowałeś i nie mogłeś przyjechać? – od razu wtrąci Agata.

- Może – skwituje Maks, po czym wyjdzie.

Wtedy w 837 odcinku „Na dobre i na złe” Julka odetchnie z ulgą i również pogratuluje Agacie zwycięstwa, które jednak wcale nie ucieszy samej zainteresowanej! Woźnicka uzna, że nawet jak wygra, to będzie to niesprawiedliwe, gdyż Maks nie zjawił się na spotkaniu nie ze swojej winy! Wówczas do ich rozmowy wtrąci się Michał, który postanowi szybko pozbawić Agatę złudzeń, dlatego zagrozi jej, że jak nie przyjmie stanowiska, które w pełni jej się należy, to on już nigdy więcej się do niej nie odezwie!

- Uff, już się tak bałam, że wygra Beger – przyzna Julka.

- Od początku byli do niego uprzedzeni - stwierdzi Agata.

- To może się jeszcze odwoływać, nie? – zauważy.

- No i może tak będzie sprawiedliwiej... - oceni Woźnicka.

- Jak nie przyjmiesz tego stanowiska, to się przestanę do ciebie odzywać. Beger jest może i dobrym kardiochirurgiem, ale dyrektorem beznadziejnym – zagrozi jej Michał i wyjdzie, czym wywoła uśmiech na ich twarzach.  

- Taka prawda niestety – podsumuje po chwili Julka.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 837: Lidka dzień po ślubie z Borysem zażąda rozwodu! Perfidne kłamstwo Jakubka wyjdzie na jaw

Na dobre i na złe, odcinek 837 ZWIASTUN. Żałoba Hani Sikorki po śmierci Piotra Korbana. Bandyta Seba porwie Małą
Najnowsze