Na dobre i na złe, odcinek 830: Blanka wymieni Radwana na przystojnego prawnika Filipa – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 830: Blanka wymieni Radwana na przystojnego prawnika Filipa – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 830: Blanka wymieni Radwana na przystojnego prawnika Filipa – ZDJĘCIA

2022-01-12 21:31

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze zjawi się czarujący Filip (Aleksandar Milićević), który od razu wpadnie Blance (Pola Gonciarz) w oko! Prawnik również będzie pod wrażeniem młodej lekarki do tego stopnia, że nawet postanowi udawać pacjenta, aby poznać ją nieco bliżej. Wkrótce jednak przyzna się Consalidzie, że w rzeczywistości jest prawnikiem jej pacjentki Zuzy (Ina Sobala) i wspólnie z nią planuje pozwać szpital! Ta informacja sprawi, że ich stosunki w 830 odcinku „Na dobre i na złe” nieco się ochłodzą, zwłaszcza, że Filip zachowa się względem niej nieelegancko! Jednak szybko naprawi swój błąd i zjawi się w jej mieszkaniu z bukietem pięknych kwiatów, czym szybko udobrucha Blankę, która będzie pod jego ogromnym wrażeniem! Ze strony Radwana (Mateusz Damięcki) nigdy nie mogła liczyć na takie poczucie!

"Na dobre i na złe" odcinek 830 - środa, 12.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 830 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka pod okiem Aliny (Katarzyna Skrzynecka) rozpocznie swój staż na internie. Jej pacjentką zostanie znana influencerka Zuza, która jak szybko się okaże spowodowuje wypadek pod wpływem alkoholu! Tomasz (Antoni Sałaj) nie przepuści takiego newsa bez echa, dlatego natychmiast pochwali się wszystkim na swoim blogu, a chwilę później p całej sprawie dowie się Zuza! Gwiazda o mało nie wyjdzie z siebie, gdy dowie się jakie świństwo, za jej plecami zrobił lekarz! Natychmiast skontaktuje się ze swoim prawnikiem i każe mu puścić go w skarpetkach! Jeszcze w 830 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze zjawi się Filip, który od razu pojawi się Blanki i dość szybko ją oczaruje. Przystojny prawnik również będzie pod wrażeniem Consalidy i nawet zacznie udawać pacjenta, aby bliżej się z nią zapoznać!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 830: Matylda wyprze się Falkowicza dla Michała! Nie będzie chciała być częścią jego rodziny

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak iskrzy między Blanką a Filipem w 830 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jednak po chwili w 830 odcinku „Na dobre i na złe” przyzna jej się, że tak naprawdę jest adwokatem Zuzy i razem ze swoją klientką planują zemstę na szpitalu! Ta informacja nieco ochłodzi ich relacje, a oliwy do ognia doleje niemiły gest Filipa względem Blanki, który aż doprowadzi ją do czerwoności!

- Czy pan właśnie do mnie mrugnął? Przepraszam, nie zgadzam się na to, może pan sobie mrugać do lustra albo do kolegów. Pan sobie wybierze, co woli – zgasi go Blanka.

Jeszcze w 830 odcinku „Na dobre i na złe” Filip spróbuje naprawić swój błąd i udobruchać Blankę, która od samego początku wywarła na nim ogromne wrażenie. W tym celu zdobędzie jej adres i zjawi się przed drzwiami jej mieszkania z pięknym bukietem kwiatów! Consalida będzie mocno zszokowana jego wizytą, ale z każdą chwilą będzie mu coraz bardziej uległa!

- Co pan tu robi? – spyta zaskoczona, gdy w drzwiach zobaczy przystojnego Filipa z bukietem pięknych kwiatów.

- Przepraszam za to mrugnięcie okiem. To było chamskie – zrehabilituje się.

- Skąd pan wiedział, gdzie mieszkam? – dopyta Blanka.

- Dobry prawnik potrafi dotrzeć do każdej informacji. Gratuluję zdanego egzaminu i początku stażu – wyzna, czym rozczuli Consalidę.

- Dziękuję – uśmiechnie się i przyjmie kwiaty.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 832: Niespodziewany zwrot w relacjach Agaty i Maksa! Dla niej zrezygnuje z konkursu na dyrektora szpitala? - ZDJĘCIA

Niestety miłe chwile w 830 odcinku „Na dobre i na złe” nie potrwają długo, gdyż wtedy w mieszkaniu Blanki, Filip dostrzeże Tomasza, który odpowiada za skandal wokół jego klientki! Prawnik uzna, że z racji sprawy nie wypada, aby przebywał na jednej imprezie z Jacyno, dlatego postanowi się ewakuować!

- Nie powinno mnie tu być. Konflikt interesów – powie zniesmaczony prawnik, po czym Blanka od razu spojrzy się za siebie i dostrzeże za swoimi plecami Tomasza!

- Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i proszę się na mnie nie gniewać – pożegna ją zalotnym uśmiechem, czym mocno ją zaintryguje!  

Consalida w 830 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie zbytnio szczęśliwa z tego faktu i dość wymownie spojrzy na Tomasza, który wszystko zepsuje! Filip wywrze na niej ogromne wrażenie, szczególnie, że ze strony Radwana nigdy nie mogła liczyć na tyle zainteresowania!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 832: Śmierć Liny?! Szczepan w jednej chwili straci żonę i dziecko – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 830: Falkowicz na Kaszubach odnajdzie prawdziwą rodzinę! Wyjdzie na jaw jak się naprawdę nazywa
Najnowsze