Na dobre i na złe, odcinek 829: Tak narodzi się miłość Michała i Joanny Gawryło. Przy niej zapomni o Hani - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 829: Tak narodzi się miłość Michała i Joanny Gawryło. Przy niej zapomni o Hani - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 829: Tak narodzi się miłość Michała i Joanny Gawryło. Przy niej zapomni o Hani - WIDEO

2022-01-06 10:02

W 829 odcinku "Na dobre i na złe" Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) i Joanna Gawryło (Monika Kaleńska) staną się sobie coraz bliżsi, poczują, że łączy ich silna więź i w zasadzie rozumieją się bez słów. Oboje bardzo zranieni przez ukochane osoby. On przez Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska), która zakochała się w innym, ona przez męża Piotra (Marek Bukowski), który jak się okaże w 829 odcinku "Na dobre i na złe" zostawił ją i uciekł gdzieś za granicę, będą bardzo potrzebowali siebie nawzajem! To może być początek pięknej miłości lekarzy z Leśnej Góry, dzięki której Michał zapomni o Hani, a Joanna o Piotrze. Zobaczcie jak się rozwinie ten wątek w SCENIE WIDEO z 829 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 829 - środa, 5.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 829 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna Gawryło dokona przerażającego odkrycia w sprawie zaginięcia Piotra, który miał wrócić do niej i syna Kuby (Wiktor Trojan) z Afryki, gdzie był na misji Lekarzy bez Granic, ale nie wsiadł do samolotu i ślad po nim się urwał. Żona Piotra ustali, że Gawryło wcale nie zaginął, tylko zwyczajnie uciekł - nie dbając o to, jak wpłynie to na jego rodzinę.

Załamana Aśka w trudnych chwilach w 829 odcinku "Na dobre i na złe" znajdzie wsparcie w Michale Wilczewskim. Tylko jemu zwierzy się z tego, że jej małżeństwo się rozpadło, a ona nawet nie wie dlaczego. - Nawet nie zadzwonił powiedzieć, że nas zostawia! Nie wiem, czy mam się o niego bać, czy być na niego wściekła?... Kubuś na niego czeka! Jaki ojciec robi coś takiego swojemu dziecku?!

Patrz też: Na dobre i na złe. Znamy twarz prawdziwego ojca syna Falkowicza! Mały Edzio ma siostrę! - ZDJĘCIA

Michał, który poznał ból porzucenia na własnej skórze i wciąż nie może się pogodzić z odejściem Hani, w 829 odcinku "Na dobre i na złe" przełamie się i w końcu opowie o własnych problemach. - Dobrze się z tobą nie rozmawia...- A właśnie miałam się spytać gdzie jest twoja "nie - żona"... - wtrąci Joanna, która w 829 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie jednak naciskać Wilczewskiego na zwierzenia. - Na pewno chciałaby być z nim... Moim "nie - przyjacielem". Gość jest w ciężkim stanie, martwi się o niego. Naprawdę dobrze się z tobą milczy...

Sprawdź też: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA, WIDEO

W tych dramatycznych okolicznościach w 829 odcinku "Na dobre i na złe" Michał i Joanna zakochają się w sobie? Na pewno połączy ich bliska przyjaźń, która będzie miała zaskakujący ciąg dalszy. Bo Gawryło nie wróci do żony i syna, a Hania nie będzie z Michałem mimo, że jej związek z Piotrem Korbanem (Mikołaj Roznerski) na razie nie będzie miał żadnej przyszłości ze względu na stan inspektora po wypadku.

Na dobre i na złe, odcinek 829: Tak narodzi się miłość Michała i Joanny Gawryło. Przy niej zapomni o Hani - WIDEO
Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Najnowsze