Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! To ona, a nie Beger będzie nowym dyrektorem Leśnej Góry - ZDJĘCIA

2021-12-16 8:22
Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! To ona, a nie Beger będzie nowym dyrektorem Leśnej Góry - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! To ona, a nie Beger będzie nowym dyrektorem Leśnej Góry - ZDJĘCIA

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wypowie Maksowi (Tomasz Ciachorowski) prawdziwą wojnę! Woźnicka już dłużej nie zniesie kuriozalnych decyzji Begera, które tylko szkodzą Leśnej Górze i postanowi go powstrzymać! W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata przystąpi do konkursu na stanowisko dyrektora szpitala i zostanie jedyną rywalką Maksa, który w końcu przestanie się panoszyć i straci grunt pod nogami! Dopiero wtedy Beger poczuje, że naprawdę może stracić wszystko, gdyż Woźnicka nie cofnie się przed niczym!

"Na dobre i na złe" odcinek 827 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata już dłużej nie wytrzyma pracy pod rządami Maksa, który zaczął wprowadzać chore zasady! Beger zarządził, że od tej pory szpital będzie przyjmował pacjentów wyłącznie na jego oddział i swojego nowego obiektu westchnień, Joanny Gawryło (Monika Kaleńska), a także zaczął siać panikę wśród pracowników, którzy chcieli nawet odejść z pracy! Woźnicka już nie będzie mogła patrzeć jak były kochanek rozwala jej ukochane miejsce i postanowi go powstrzymać, ale w taki sposób, aby faktycznie go zabolało! W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata przystąpi do walki o fotel dyrektora Leśnej Góry i stanie się jedyną rywalką Maksa!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Agata wypowiada Maksowi wojnę w 827 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Beger aż zagotuje się ze złości jak tylko dowie się Woźnicka przystąpiła do konkursu! Natychmiast wezwie ją do siebie i postanowi się z nią rozmówić. Maks nie będzie miał żadnych wątpliwości, że robi to z czystej zemsty, ale Agata szybko schowa jego ego do kieszeni!

- Robisz to, żeby się na mnie odegrać? – spyta wprost.

- Robię to, bo jesteś najgorszym, co może spotkać ten szpital – odpowie stanowczo.

- Nie masz dość tej vendetty? – wtóruje.

- Nie chodzi o to, co było między nami. Uważam, że jako dyrektor tylko zaszkodzisz szpitalowi – wygarnie mu.

Wtedy w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Maksowi aż się zapadnie grunt pod nogami! Sam doskonale zna Agatę i wie do czego jest zdolna! Dopiero wtedy naprawdę zacznie się jej bać!

- Jak wygrasz, będziesz mogła mnie zwolnić – zaśmieje się cynicznie.

- Boisz się... I słusznie. Leśna Góra to mój dom. I zrobię wszystko, żeby cię powstrzymać... – obieca mu, po czym wyjdzie, trzaskając drzwiami!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 825: Radwan odzyska syna! Joanna Gawryło sama mu na to pozwoli

Po wyjściu z gabinetu Maksa w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agatę złapie Halinka (Joanna Jarmołowicz) i dość szybko okaże się, że Woźnicka wcale nie jest taka pewna swego i boi się, że wcale nie uda jej się pokonać byłego kochanka!

- A co będzie, jak ten buc wygra konkurs i zostanie dyrektorem? - spyta Halinka.

- Zwolni mnie – oznajmi.

- A mnie będzie kazał podawać pacjentom suchy chleb. W niedziele i od święta z margaryną – zażartuje.

- Ten szpital nie będzie już taki sam – oceni z przykrością Agata.

Wtedy w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Halinka postanowi podtrzymać ją na duchu i dodać jej pewności siebie! No bo w końcu jak nie ona miałaby to wygrać, to kto!

- Nie może wygrać... Jakaś sprawiedliwość na tym świecie być musi, tak, czy nie? – skwituje.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze