Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! To ona, a nie Beger będzie nowym dyrektorem Leśnej Góry - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! To ona, a nie Beger będzie nowym dyrektorem Leśnej Góry - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 827: Agata załatwi Maksa! To ona, a nie Beger będzie nowym dyrektorem Leśnej Góry - ZDJĘCIA

2021-12-16 8:22

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wypowie Maksowi (Tomasz Ciachorowski) prawdziwą wojnę! Woźnicka już dłużej nie zniesie kuriozalnych decyzji Begera, które tylko szkodzą Leśnej Górze i postanowi go powstrzymać! W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata przystąpi do konkursu na stanowisko dyrektora szpitala i zostanie jedyną rywalką Maksa, który w końcu przestanie się panoszyć i straci grunt pod nogami! Dopiero wtedy Beger poczuje, że naprawdę może stracić wszystko, gdyż Woźnicka nie cofnie się przed niczym!

"Na dobre i na złe" odcinek 827 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata już dłużej nie wytrzyma pracy pod rządami Maksa, który zaczął wprowadzać chore zasady! Beger zarządził, że od tej pory szpital będzie przyjmował pacjentów wyłącznie na jego oddział i swojego nowego obiektu westchnień, Joanny Gawryło (Monika Kaleńska), a także zaczął siać panikę wśród pracowników, którzy chcieli nawet odejść z pracy! Woźnicka już nie będzie mogła patrzeć jak były kochanek rozwala jej ukochane miejsce i postanowi go powstrzymać, ale w taki sposób, aby faktycznie go zabolało! W 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agata przystąpi do walki o fotel dyrektora Leśnej Góry i stanie się jedyną rywalką Maksa!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Agata wypowiada Maksowi wojnę w 827 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Beger aż zagotuje się ze złości jak tylko dowie się Woźnicka przystąpiła do konkursu! Natychmiast wezwie ją do siebie i postanowi się z nią rozmówić. Maks nie będzie miał żadnych wątpliwości, że robi to z czystej zemsty, ale Agata szybko schowa jego ego do kieszeni!

- Robisz to, żeby się na mnie odegrać? – spyta wprost.

- Robię to, bo jesteś najgorszym, co może spotkać ten szpital – odpowie stanowczo.

- Nie masz dość tej vendetty? – wtóruje.

- Nie chodzi o to, co było między nami. Uważam, że jako dyrektor tylko zaszkodzisz szpitalowi – wygarnie mu.

Wtedy w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Maksowi aż się zapadnie grunt pod nogami! Sam doskonale zna Agatę i wie do czego jest zdolna! Dopiero wtedy naprawdę zacznie się jej bać!

- Jak wygrasz, będziesz mogła mnie zwolnić – zaśmieje się cynicznie.

- Boisz się... I słusznie. Leśna Góra to mój dom. I zrobię wszystko, żeby cię powstrzymać... – obieca mu, po czym wyjdzie, trzaskając drzwiami!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 825: Radwan odzyska syna! Joanna Gawryło sama mu na to pozwoli

Po wyjściu z gabinetu Maksa w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Agatę złapie Halinka (Joanna Jarmołowicz) i dość szybko okaże się, że Woźnicka wcale nie jest taka pewna swego i boi się, że wcale nie uda jej się pokonać byłego kochanka!

- A co będzie, jak ten buc wygra konkurs i zostanie dyrektorem? - spyta Halinka.

- Zwolni mnie – oznajmi.

- A mnie będzie kazał podawać pacjentom suchy chleb. W niedziele i od święta z margaryną – zażartuje.

- Ten szpital nie będzie już taki sam – oceni z przykrością Agata.

Wtedy w 827 odcinku „Na dobre i na złe” Halinka postanowi podtrzymać ją na duchu i dodać jej pewności siebie! No bo w końcu jak nie ona miałaby to wygrać, to kto!

- Nie może wygrać... Jakaś sprawiedliwość na tym świecie być musi, tak, czy nie? – skwituje.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze