Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

2021-12-01 19:19

W 825 odcinku „Na dobre i na złe” zadowolony z siebie Beger (Tomasz Ciachorowski) zacznie się panoszyć i wprowadzać własne zasady, którym obowiązkowo będą podlegać wszyscy lekarze. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) jako jedyna złamie jego nowy regulamin, a we wszystko wpakuje bezbronną Alinę (Katarzyna Skrzynecka), na którą spadnie cała odpowiedzialność. W 825 odcinku „Na dobre i na złe” nie ujdzie to uwadze Maksa, który bez żadnych skrupułów publicznie poniży Fisher i zamieni jej życie w prawdziwe piekło! To ona będzie jego nową ofiarą w Leśnej Górze!

"Na dobre i na złe" odcinek 825 - środa, 1.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 825 odcinku „Na dobre i na złe” Beger będzie tak pewny swojego stołka dyrektora, że aż zacznie się panoszyć w całym szpitalu! Choć konkurs jeszcze ostatecznie nie będzie rozstrzygnięty, to Maks zacznie wprowadzać w szpitalu własne zasady i będzie wymagał od swoich współpracowników bezwzględnego podporządkowania! To właśnie wtedy po urlopie do szpitala wróci Agata, która nie będzie mogła uwierzyć w to, jakie zmiany zaszły pod jej nieobecność! Woźnicka natychmiast postanowi złożyć wymówienie, ale Beger zatrzyma ją w Leśnej Górze jeszcze na dwa tygodnie! Już pierwszego dnia swojej pracy zbuntuje się przeciwko byłemu kochankowi i podejmie decyzje wbrew jego zaleceniom, ale tak wszystko zorganizuje, że w 825 odcinku „Na dobre i na złe” całą odpowiedzialność poniesienie Alina!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 825: Radwan odzyska syna! Joanna Gawryło sama mu na to pozwoli

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Alina zostaje kolejną ofiarą Maksa w 825 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 825 odcinku „Na dobre i na złe” Beger zarządzi, aby wstrzymać przyjęcia na wszystkich oddziałach poza jego kardiologią i onkologią, którą powierzył w ręce Joanny Gawryło (Monika Kaleńska). Agata złamie jednak jego regulamin i przyjmie na oddział pacjentkę z interny, którą będzie zajmować się wspólnie z samą ordynatorką. Alina mimo początkowej niechęci zgodzi się przyjąć pacjentkę na oddział, gdyż Woźnicka wykryje u niej poważną dolegliwość! Ta decyzja nie ujdzie uwadze Begera, który od razu przywoła Fisher na swój dywanik!

- Dzień dobry paniom, możemy zamienić słowo? – zagai je na korytarzu.

- To może zapraszam do mnie do gabinetu, chyba, że pan woli u siebie – spyta Alina.

- Nie, to zajmie dosłownie chwilę. I myślę, że powinno zainteresować obie panie – wyjaśni, jak tylko zobaczy, że Agata ucieka.

Maks w 825 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie owijał w bawełnę i od razu przystąpi do ataku! Drań będzie tak bezwzględny, że publicznie podważy kompetencje Aliny i przy wszystkich ją poniży!

- Dlaczego na oddział internistyczny została przyjęta pacjentka, która mogła być diagnozowana poza szpitalem? – wkurzy się.

- Ja podjęłam tę decyzję. A kwestionuje pan moje kompetencje? – spyta Fisher.

- Oczywiście, być może nie dotarło do pani moje zalecenie, a może nie zostało zrozumiane, dlatego powtórzę. Naszym priorytetem jest onkologia i kardiologia, to w tych specjalizacjach było najwięcej zaniedbań i tam jest największa liczba potrzebujących pacjentów – poniży ją. 

Zobacz także: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Wtedy w 825 odcinku „Na dobre i na złe” do ich rozmowy wtrąci się Agata, która już nie będzie mogła słuchać bzdur z ust byłego kochanka. Jednak on będzie tak bezczelny i pewny siebie, że nic sobie z tego nie zrobi.

- Aha, dlatego mamy ograniczać przyjęcia na internie? – zapyta ironicznie Agata.

- Dokładnie tak i chciałbym, aby moje zarządzenie było od tej pory bezwzględnie przestrzegane – uśmiechnie się szyderczo i odejdzie, a Agacie zrobi się głupio, że w 825 odcinku „Na dobre i na złe” wpakowała Alinę na minę…

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

Na dobre i na złe, odc. 825: Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 825: Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze