Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

Na dobre i na złe, odcinek 825: Beger weźmie się za Alinę Fisher! To Agata mu ją wpakuje

2021-12-01 19:19

W 825 odcinku „Na dobre i na złe” zadowolony z siebie Beger (Tomasz Ciachorowski) zacznie się panoszyć i wprowadzać własne zasady, którym obowiązkowo będą podlegać wszyscy lekarze. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) jako jedyna złamie jego nowy regulamin, a we wszystko wpakuje bezbronną Alinę (Katarzyna Skrzynecka), na którą spadnie cała odpowiedzialność. W 825 odcinku „Na dobre i na złe” nie ujdzie to uwadze Maksa, który bez żadnych skrupułów publicznie poniży Fisher i zamieni jej życie w prawdziwe piekło! To ona będzie jego nową ofiarą w Leśnej Górze!

"Na dobre i na złe" odcinek 825 - środa, 1.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 825 odcinku „Na dobre i na złe” Beger będzie tak pewny swojego stołka dyrektora, że aż zacznie się panoszyć w całym szpitalu! Choć konkurs jeszcze ostatecznie nie będzie rozstrzygnięty, to Maks zacznie wprowadzać w szpitalu własne zasady i będzie wymagał od swoich współpracowników bezwzględnego podporządkowania! To właśnie wtedy po urlopie do szpitala wróci Agata, która nie będzie mogła uwierzyć w to, jakie zmiany zaszły pod jej nieobecność! Woźnicka natychmiast postanowi złożyć wymówienie, ale Beger zatrzyma ją w Leśnej Górze jeszcze na dwa tygodnie! Już pierwszego dnia swojej pracy zbuntuje się przeciwko byłemu kochankowi i podejmie decyzje wbrew jego zaleceniom, ale tak wszystko zorganizuje, że w 825 odcinku „Na dobre i na złe” całą odpowiedzialność poniesienie Alina!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 825: Radwan odzyska syna! Joanna Gawryło sama mu na to pozwoli

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Alina zostaje kolejną ofiarą Maksa w 825 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 825 odcinku „Na dobre i na złe” Beger zarządzi, aby wstrzymać przyjęcia na wszystkich oddziałach poza jego kardiologią i onkologią, którą powierzył w ręce Joanny Gawryło (Monika Kaleńska). Agata złamie jednak jego regulamin i przyjmie na oddział pacjentkę z interny, którą będzie zajmować się wspólnie z samą ordynatorką. Alina mimo początkowej niechęci zgodzi się przyjąć pacjentkę na oddział, gdyż Woźnicka wykryje u niej poważną dolegliwość! Ta decyzja nie ujdzie uwadze Begera, który od razu przywoła Fisher na swój dywanik!

- Dzień dobry paniom, możemy zamienić słowo? – zagai je na korytarzu.

- To może zapraszam do mnie do gabinetu, chyba, że pan woli u siebie – spyta Alina.

- Nie, to zajmie dosłownie chwilę. I myślę, że powinno zainteresować obie panie – wyjaśni, jak tylko zobaczy, że Agata ucieka.

Maks w 825 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie owijał w bawełnę i od razu przystąpi do ataku! Drań będzie tak bezwzględny, że publicznie podważy kompetencje Aliny i przy wszystkich ją poniży!

- Dlaczego na oddział internistyczny została przyjęta pacjentka, która mogła być diagnozowana poza szpitalem? – wkurzy się.

- Ja podjęłam tę decyzję. A kwestionuje pan moje kompetencje? – spyta Fisher.

- Oczywiście, być może nie dotarło do pani moje zalecenie, a może nie zostało zrozumiane, dlatego powtórzę. Naszym priorytetem jest onkologia i kardiologia, to w tych specjalizacjach było najwięcej zaniedbań i tam jest największa liczba potrzebujących pacjentów – poniży ją. 

Zobacz także: Na dobre i na złe. Michał po stracie Hani zwiąże się z Joanną Gawryło! Połączy ich wspólna tragedia - WIDEO

Wtedy w 825 odcinku „Na dobre i na złe” do ich rozmowy wtrąci się Agata, która już nie będzie mogła słuchać bzdur z ust byłego kochanka. Jednak on będzie tak bezczelny i pewny siebie, że nic sobie z tego nie zrobi.

- Aha, dlatego mamy ograniczać przyjęcia na internie? – zapyta ironicznie Agata.

- Dokładnie tak i chciałbym, aby moje zarządzenie było od tej pory bezwzględnie przestrzegane – uśmiechnie się szyderczo i odejdzie, a Agacie zrobi się głupio, że w 825 odcinku „Na dobre i na złe” wpakowała Alinę na minę…

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 826: Pożegnanie umierającego Piotra Korbana z matką! Hania nie będzie mogła już nic zrobić

Na dobre i na złe, odc. 825: Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odc. 825: Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze