Na dobre i na złe, odcinek 816: Hania i Piotr spędzą upojną noc przed ślubem. Tak Korban podejdzie Sikorkę

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 816: Hania i Piotr spędzą upojną noc przed ślubem. Tak Korban podejdzie Sikorkę

Na dobre i na złe, odcinek 816: Hania i Piotr spędzą upojną noc przed ślubem. Tak Korban podejdzie Sikorkę

2021-09-10 10:48

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) spędzi noc z Hanią Sikorką (Marta Żmuda Trzebiatowska)! Ślub lekarki z Michałem (Mateusz Janicki) zbliża się wielkimi krokami, a ona wpadnie w ramiona przystojnego policjanta... W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Korban zostanie u Sikorki na noc, której oboje nigdy nie zapomną... Kiedy Wilczewski wyjdzie na nocny dyżur, jego ukochana zostanie z napalonym Piotrem sama w domu. Piotr wykorzysta okazję i nie odpuści ślicznej pani doktor.

"Na dobre i na złe" odcinek 816 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Korban znajdzie sposób, by być blisko Hani. Posłuży się śledztwem wobec ukradzionego przez Lucynę (Anna Samusionek) skarbu, który kobieta sobie przywłaszczyła i nie chce oddać. Przez to w 816 odcinku "Na dobre i na złe" Hani zaczną zagrażać podejrzane zbiry, a polowanie na kradziony łup przybierze na sile. Okaże się, że Sikorka nie może czuć się bezpieczna nawet we własnym domu. Dlatego też zjawi się tam Korban i wykorzysta chwilę.

- Grozi ci niebezpieczeństwo. Będziesz miała ochronę policji - wyjaśni narzeczonej Michał. - Pani doktor, ten człowiek jest ekstremalnie niebezpieczny, przypuszczamy, że może chcieć... - zacznie Korban. - Ja rozumiem, chodzi o to, że nic nie wiedziałam - wyjaśni kobieta. - Bo byś się nie zgodziła. A nie chcę, żeby ci się coś stało... Mam dzisiaj dyżur, nie będzie mnie w domu... - skwituje Michał.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Korban właśnie tak znajdzie sposób, by wkraść się do mieszkania Sikorki i zostać tam na noc. Po wyjściu Michała nie będzie nawet ukrywał, że cieszy się na możliwość spędzenia razem czasu. Odważy się nawet zapytać kobiety, gdzie jest jej sypialnia i gdzie sypia.

- Chciałem się zorientować w rozkładzie domu, żeby wiedzieć, gdzie są osoby chronione - uda niewiniątko Korban w 816 odcinku "Na dobre i na złe", a ona będzie zszokowana śmiałością i pytaniem policjanta, który nie odpuści. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" zapadnie zmrok, a Korban spędzi u Sikorki całą noc. Nie obejdzie się bez zwierzeń, bo Hania nie będzie mogła spać, pójdzie w nocy napić się soku i zrobi przy tym niezły hałas. Korban zerwie się na równe nogi, bo intuicja od razu podpowie mu, że ktoś mógł zaatakować lekarkę. W 816 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do zwierzeń, a Hania opowie policjantowi o swoich obawach. Noc upłynie im na rozmowie, aż w końcu przejdą na "ty". Ten wieczór w "Na dobre i na złe" bardzo zbliży ich do siebie, a Michał może żałować, że zostawił ich samych w domu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze