Na dobre i na złe. Koszmarny wypadek Piotra Korbana. Wyląduje w szpitalu pod opieką Hani Sikorki. To Michał tak go załatwi?

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Koszmarny wypadek Piotra Korbana. Wyląduje w szpitalu pod opieką Hani Sikorki. To Michał tak go załatwi?

Na dobre i na złe. Koszmarny wypadek Piotra Korbana. Wyląduje w szpitalu pod opieką Hani Sikorki. To Michał tak go załatwi? - ZDJĘCIA

2021-09-07 13:27

W "Na dobre i na złe" poleje się krew! Padnie na Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który pokiereszowany trafi do Leśnej Góry. Tym razem nie jako dzielny policjant, który ściga złodziejkę Lucynę (Anna Samusionek), a pacjent potrzebujący opieki! Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcia z planu "Na dobre i na złe", gdzie widać, że Korban będzie w fatalnym stanie. Z opatrunkami na twarzy i podpięty do aparatury będzie czekał na pomoc. Ta nadejdzie ze strony Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Sikorka uratuje Korbana, bo te wyląduje w szpitalu przez Michała (Mateusz Janicki)?

Dramatyczny wypadek Piotra Korbana w "Na dobre i na złe". Tylko Hania Sikorka zdoła mu pomóc 

W najbliższych odcinkach "Na dobre i na złe" Piotr Korban wyląduje w szpitalu! Będzie potrzebował miejsca w Leśnej Górze, ale nie dlatego, że ma tam do załatwiania sprawy zawodowe. Tym razem wyląduje w szpitalu jako pacjent. Stan Korbana będzie ciężki, na co wskazują dodane przez Mikołaja Roznerskiego zdjęcia. Policjant z "Na dobre i na złe" na pewno dozna urazu głowy, bo ma plastry na twarzy, a do tego będzie leżał na szpitalnym łóżku podpięty do aparatury.

To wszystko nie wygląda dobrze, ale Korban będzie mógł liczyć na wsparcie Hani Sikorki, która uratuje go po wypadku! Lekarka zajmie się specjalnym pacjentem, na którym chyba coraz bardziej zacznie jej zależeć. Kto tak urządzi Piotra Korbana, że ten wyląduje w Leśnej Górze cały pokiereszowany? 

Przeczytaj: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

Przypomnijmy, że w nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe" rozpocznie się ostra rywalizacja o względy pięknej Hani. Sikorka planuje ślub z Michałem, ale może do niego w ogóle nie dojść, bo Piotr Korban coraz bardziej zacznie mącić w ich życiu. Dojdzie nawet do tego, że wkrótce w "Na dobre i na złe" zamieszka z lekarzami, by chronić Hanię przed bandytami, którzy zaczną polować na nią, bo Lucyna ukradła skarb, co wywoła lawinę złych zdarzeń. Ochrona Sikorki to jedno, ale tak naprawdę policjantowi będzie zależało, by się do niej zbliżyć. To przez zatargi z półświatkiem Korban wyląduje w szpitalu? A może to Wilczewski tak go załatwi? 

Przeczytaj: Iza odejdzie z M jak miłość? Nawet Mikołaj Roznerski nie kryje zaskoczenia po tym co usłyszał o Adrianie Kalskiej!

Nie da się ukryć, że Michał w "Na dobre i na złe" będzie coraz bardziej zazdrosny o Hanię. W końcu dojdzie do bójki między dwójką panów! Wilczewski przyłoży Korbanowi, aż się zatoczy! Czy po tej akcji policjant będzie musiał jechać do szpitala? Możliwe, ale na zdjęciach Roznerskiego widać wyraźnie, że ktoś porządnie mu przyłożył i to chyba nie będzie sprawka Wiczewskiego. Jedno jest pewne, policjant będzie potrzebował natychmiastowej pomocy, a Hania idealnie sprawdzi się w roli wybawicielki. 

Zobacz wypadek Piotra Korbana w "Na dobre i na złe" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze