Na dobre i na złe, odcinek 816: Falkowicz i Bolek skoczą sobie do gardeł przez kobietę! Będą wyzywać się od najgorszych

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 816: Falkowicz i Bolek skoczą sobie do gardeł przez kobietę! Będą wyzywać się od najgorszych

Na dobre i na złe, odcinek 816: Falkowicz i Bolek skoczą sobie do gardeł przez kobietę! Będą wyzywać się od najgorszych

2021-09-29 21:05

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do bardzo ostrej kłótni między Falkowiczem (Michał Żebrowski) a Bolkiem (Sławomir Zapała). Gwiazdor disco polo nie będzie mógł pogodzić się z tym, że profesor chytrym podstępem odbił mu jego kobietę, a teraz ją więzi we własnym domu! W 816 odcinku "Na dobre i na złe" mąż Marianki (Magdalena Kajrowicz) najpierw będzie próbował polubownie rozwiązać konflikt z Andrzejem, ale gdy to się nie uda, to zaczai się niego i przestanie nad sobą panować! Falkowicz również da się ponieść emocjom i to nie skończy się dobrze!

"Na dobre i na złe" odcinek 816 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" profesor nie będzie miał wątpliwości, że spotkał na swojej drodze życia idealną kobietę, która natychmiast musi być u jego boku. Jedno spotkanie z Jadzią (Aldona Janowska) całkowicie zmieniło jego życie i wprowadziło do niego nieco harmonii! Opiekunka Krystianka (Franciszek Kurek), prawdziwego syna Falkowicza jako jedna z nielicznych umiała wpłynąć na małego Edzia (Ksawery Sudoł), który nie dawał Andrzejowi spokoju. Myśl o tym, ze Jadzia jest na okresie próbnym u Bolka wcale go nie zniechęciła, a wręcz przeciwnie - jeszcze bardziej zachęciła do walki o kobietę i w 816 odcinku "Na dobre i na złe" uda mu się to spełnić!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 818: Pijany Beger będzie operował! Zabije noworodka?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostrą kłótnie między Andrzejem a Bolkiem w 816 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" profesor zaprosi Jadzię do swojego domu pod pretekstem sąsiedzkiej kawki i spróbuje przeciągnąć ją na swoją stronę, choć wcale to nie będzie takie proste. Jednak zdecydowanie większa pensja zdoła przekonać opiekunkę do oferty Falkowicza. Niestety złe wieści szybko się rozejdą i jeszcze w 816 odcinku "Na dobre i na złe" Bolek zrobi wszystko, aby odzyskać swoją opiekunkę. Najpierw sam zadzwoni do Jadzi i wybada sytuację, ale gdy to nie poskutkuje sam wybierze się z wizytą do profesora, ale ten będzie udawał, ze nie ma go w domu i go nie wpuści! Co więcej uzna, że niebezpieczeństwo jest tak duże, że musi uwięzić kobietę we własnym mieszkaniu!

- Pani Jadziu, ja wiem, ze pani tam jest. Chciałem porozmawiać. Kulturalnie. Halo - zacznie wykrzykiwać Bolek, ale nie przekona do siebie Andrzeja.

- Nie damy się temu królowi festynów! Pani jest wolną kobietą, dlatego będę panią trzymał w zamknięciu, nie wpuszczę go - oznajmi.

- Co profesor, przecież ja muszę wychodzić - zdenerwuje się Jadzia.

- Potrójnie zapłacę - obieca, co ostatecznie przekona opiekunkę.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 816: Piotr Korban oświadczy się Hani?! Sikorka nie będzie miała żadnych wątpliwości – ZWIASTUN

Niestety Bolek w 816 odcinku "Na dobre i na złe" tak łatwo się nie podda i będzie czatował na profesora w ukryciu. Wcale nie będzie musiał długo czekać, gdyż niebawem Andrzej pójdzie wyrzucić śmieci i wtedy gwiazdor muzyki disco polo kompletnie go zaskoczy. Między panami dojdzie do ostrej kłótni i obaj nie będą się przed niczym hamować! Już nie będzie mowy o polubownym rozwianiu sprawy, gdyż zacznie się prawdziwa wojna o Jadzię, która w 816 odcinku "Na dobre i na złe" padnie łupem Falkowicza!

- Oddawaj Jadzię, bo ubiję jak psa! - zagrozi mu Bolek.

- A może piosenkę o tym napiszesz - wyśmieje go.

- No wykształcony doktor, a świnia - skwituje muzyk.

- Uważaj! - zirytuje się Andrzej.

- Co uważaj? Co? Na ty jesteśmy? Ze mną chcesz tańczyć, nażelowany doktorku? - zdenerwuje się także Bolek.

- Ohoho bolało Bolek, bolało Bolek, bolało Bolek, bolało Bolek - profesor zacznie obnosić się ze swoim zwycięstwem, czym jeszcze mocniej wkurzy sąsiada!

- Straszne chamstwo tutaj mieszka - podsumuje Bolek, choć sam wyrzuci na posesję Falkowicza pusta butelkę.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 816: Koniec Maksa Begera! Drań zostanie z niczym i zaleje się łzami!

Na dobre i na złe, odcinek 814: Tak Falkowicz będzie radził sobie jako samotny ojciec! W domu zapanuje chaos
Najnowsze