Na dobre i na złe, odcinek 814: Włamanie do domu Hani i Michała. Przez matkę Lucynę dopadną ich bandyci - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814: Włamanie do domu Hani i Michała. Przez matkę Lucynę dopadną ich bandyci - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 814: Włamanie do domu Hani i Michała. Przez matkę Lucynę dopadną ich bandyci - ZDJĘCIA

2021-09-15 20:57

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach w mieszkaniu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) dojdzie do włamania! Doktor Sikorka będzie przerażona, gdyż wszystko będzie zdemolowane, a jej matka Lucyna (Anna Samusionek) nie będzie odbierać telefonów i zapadnie się pod ziemię. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej przerażona Hania od razu skontaktuje się z Piotrem Korbanem (Mikołaj Roznerski) i poprosi go o pomoc! Inspektor nie zawaha się ani chwili i zrobi wszystko, aby wyjaśnić tą sprawę.

"Na dobre i na złe" odcinek 814 po wakacjach - środa, 15.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Hania przeżyje szok, gdy odkryje, że w ich wspólnym mieszkaniu z Michałem doszło do włamania. Wszystko będzie zdemolowane, gdyż złodziej najwyraźniej czegoś szukał. Sikorka przerazi się nie na żarty, zwłaszcza, że nie będzie miała żadnego kontaktu ze swoją matką, która jakby zapadła się pod ziemię. Niespodziewanie odwiedzi ją Janusz Borucki (Tomasz Dedek), który będzie równie zszokowany jak ona nie tylko włamaniem, ale również zniknięciem Sikorki. Ojciec Tadka (Marcin Urbanke) od razu dojdzie do wniosku, że Biskupski (Wojciech Skibiński) trafił na ślad Lucyny i przyszedł odebrać, co swoje. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej przez przypadek wygada się Hani o skarbie, który przywłaszczyła jej matka, czym jeszcze mocniej przestraszy Sikorkę. Lekarka natychmiast skontaktuje się z Korbanem i poprosi go o pomoc!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 814: Falkowicz wypędzi Alinę z rodziny. Nie pozwoli, żeby była matką jego dzieci – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Piotr niezwłocznie stawi się w szpitalu po telefonie Hani. Początkowo inspektor oczywiście będzie podrywał lekarkę, jednak, gdy dowie się, co się stało natychmiast zmieni swój ton.

- Pani doktor ale skąd te nerwy? – spyta ją inspektor.

- Mama nie przyszła dzisiaj do pracy. Ma wyłączony telefon, a w domu było włamanie – wyzna mu przerażona Hania.

- Zamki? – zapyta.

- Nietknięte, po prostu ktoś wszedł i czegoś szukał. Janusz mówi, że mogło jej się coś stać – powie z jeszcze większym strachem.

- Janusz? Nazwisko. Wezwałaś policję? – zapyta zdziwiony.

Wtedy w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Sikorka zrozumie, że jej matka przywłaszczyła sobie ogromny majątek, stąd w ostatnim czasie mogła pozwolić sobie na życie w luksusie. Hania w końcu pozna prawdziwą twarz swojej matki i zrozumie, że w ich mieszkaniu wcale nie doszło do włamania tylko Lucyna odkryła, że ma za plecami policję i postanowiła zwiać!

- A ja myślałem, że grę wstępną mamy już za sobą – powie Korban i pokaże jej cały łup z grabieży na jubilera, który aktualnie jest w rękach jej matki.

- Ale to widziałam – powie mu Hania.

- Ale nie zrozumiałaś. To jest właśnie to, co ma twoja matka. To teraz ja zadam pytanie, dobrze. Czy naprawdę mieliście włamanie czy po prostu mamuśka pakowała się do szybkiego odlotu? – spyta poważnym tonem.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Ciężko ranny Tadek wróci do zdrowia! Falkowicz przyjmie go pod swoje skrzydła w zamian za ratowanie Kasi

Jeszcze w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Lucyna odnajdzie się całą i zdrowa i to w Leśnej Górze. Hania tak łatwo nie daruje matce – oszustce i siłą zaprowadzi ją do Korbana, który spróbuje przemówić jej do rozsądku. Niestety Sikorka uparcie będzie przy swoim i będzie odwalać głupka i do niczego się nie przyzna. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Korban będzie miał już dość gierek Lucyny i da jej cztery godziny na zejście się z rozumem. Oczywiście Lucyna nie posłucha jego rady i zniknie po raz kolejny, narażając Hanię na poważne niebezpieczeństwo!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Falkowicz wróci do pracy w Leśnej Górze! Będzie walczył o stanowisko dyrektora?

Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Janusz Borucki (Tomasz Dedek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Janusz Borucki (Tomasz Dedek)
Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)
Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Lucyna (Anna Samusionek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 814. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Lucyna (Anna Samusionek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze