Na dobre i na złe, odcinek 814 już dostępny! Gdzie oglądać przed premierą w TVP2? Kiedy emisja w telewizji?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814 już dostępny! Gdzie oglądać przed premierą w TVP2? Kiedy emisja w telewizji?

Na dobre i na złe, odcinek 814 już dostępny! Gdzie oglądać przed premierą w TVP2? Kiedy emisja w telewizji? - ZDJĘCIA

2021-09-01 13:52

Nowy odcinek "Na dobre i na złe" już dostępny! 814 odcinek "Na dobre i na złe" można zobaczyć przedpremierowo na platformie VOD. W najnowszym odcinku "Na dobre i na złe" można się spodziewać rozbudowania powrotu Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), która żywo zainteresuje się nieradzącym sobie Falkowiczem (Michał Żebrowski). Pojawi się też kontynuacja losów Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Kiedy można obejrzeć 814 odcinek "Na dobre i na złe" w TVP2? Niestety nie jest to 8 września. Sprawdź szczegóły!

814 odcinek "Na dobre i na złe", gdzie i kiedy oglądać?

Nowy, 814 odcinek "Na dobre i na złe" jest już dostępny na platformie VOD, więc zaciekawieni widzowie mogą zagłębić się w dalsze losy ulubionych bohaterów. 814 odcinek "Na dobre i na złe" nie pojawi się 8 września na antenie TVP2, co zaszokowało wiernych fanów. Najnowszy, 23 już sezon serialu, pojawi się w TVP2 dopiero 15 września. Właśnie wtedy widzowie, którzy nie zdecydują się obejrzeć 814 odcinka "Na dobre i na złe" poprzez VOD, będą mogli zobaczyć go w telewizji. Późniejsza data emisji 23 sezonu wywołała lekką konsternację i zamieszanie, ale właśnie taka informacja widnieje m.in. na oficjalnym profilu "Na dobre i na złe" na Facebooku. 

Przeczytaj: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Radwan będzie walczył o syna Kubę z żoną Gawryły. Hania zdradzi Michała przed ślubem!

Najnowszy, 23 sezon "Na dobre i na złe", co się wydarzy?

Wiadomo już, że 814 odcinek "Na dobre i na złe" wywoła niemałe emocje, tak samo jak cały 23 sezon serialu. Widzowie zobaczą powrót ciężarnej Wiktorii Consalidy, która zagłębi się w pomoc zrozpaczonemu po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) Falkowiczowi. To nie oznacza jednak, że Andrzej zazna spokoju, a wręcz przeciwnie, bo jego sąsiadem zostanie gwiazdor disco-polo Bolek (Sławomir Zapała), z którym wejdzie w konflikt i nie przewidzi, że wychowuje nie swojego syna, co zrodzi wiele kłopotów. W 23 sezonie "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą dalsze starania Piotra Korbana o Hanię Sikorkę, która nabierze coraz większych wątpliwości co do ślubu z Michałem (Mateusz Janicki). To nie koniec, bo duży wstrząs w "Na dobre i na złe" przeżyje też Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), który oniemieje na widok powracającej do Leśnej Góry Agaty (Emilia Komarnicka-Klynsra). 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej wybaczy, że może stracić syna

Zmiany w nowym sezonie "Na dobre i na złe"

Widzowie już od 814 odcinka "Na dobre i na złe" będą zaskoczeni, ale czeka na nich jeszcze kilka zmian. Nowością będzie powrót Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) z Niemiec, która nie ma pojęcia o romansie Barta (Piotr Głowacki) z Kazią (Zuzanna Lit). Do lekarzy Leśnej Góry dołączy również onkolog Joanna (w tej roli Monika Kaleńska) i będzie miała wiele wspólnego z wątkiem Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) i jego przeszłością. Najnowsze odcinki "Na dobre i na złe" można śledzić już od 15 września w telewizji lub obejrzeć wcześniej na VOD.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze