Na dobre i na złe, odcinek 810: Śmierć Tadka w Leśnej Górze! Przerażający wybuch zniszczy szpital?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 810: Śmierć Tadka w Leśnej Górze! Przerażający wybuch zniszczy szpital?

Na dobre i na złe, odcinek 810: Śmierć Tadka w Leśnej Górze! Przerażający wybuch zniszczy szpital? - ZWIASTUN

W 810 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek (Marcin Urbanke) zostanie bohaterem! W szpitalu dojdzie do wielkiego wybuchu gazu, a dzielny stażysta będzie pomagał ofiarom, do ostatniej chwili! Niestety Tadek zostanie przywalony ciężkim sprzętem medycznym, a rannego stażystę znajdzie dopiero salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz). Dramat wzmocni rozpacz Janusza (Tomasz Dedek), którego w tym dramatycznym czasie dopadną wyrzuty sumienia, że nie zdąży naprawić wszystkich błędów wobec syna… Czy Tadek zginie śmiercią bohatera w 810 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 810 - środa, 12.05.2021, o godz. 20.55

W 810 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze dojdzie do wielkiego wybuchu gazu!. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - zginąć mogą Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysztof (Mateusz Damięcki), którzy utkną w uszkodzonej windzie. I co gorsze, to nie będą to jedyne ofiary! Czy ktoś straci życie?

Na pewno w ten dramatyczny sposób w 810 odcinku "Na dobre i na złe" pożegnamy się z żoną Falkowicza (Michał Żebrowski), Kasią (Ilona Ostrowska) - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>. Niestety, również młody stażysta, który w tych przerażającym czasie, okaże się bohaterem, może zginąć na placu boju! Tadek będzie docierał do każdego rannego i spróbuje uratować każde życie, ale wygląda na to, że może zapłacić za to własnym! 

W 810 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek opadnie z sił i osunie się na ziemię. Przygniecie go sprzęt medyczny i nieprzytomny chłopak będzie leżał w kałuży swojej krwi kompletnie sam! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Tragiczny finał wybuchu w Leśnej Górze. Powrót Wiktorii, pożegnanie Falkowicza z Kasią i dramatyczne zwroty akcji
Na dobre i na złe odc. 810. Tadek (Marcin Urbanke), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Tadek (Marcin Urbanke), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

Na szczęście w tym dramatycznym momencie 810 odcinka "Na dobre i na złe" odnajdzie Tadka przerażona salowa Halinka.  

- Panie doktorze?... Tadek?... Spójrz na mnie! - zacznie krzyczeć salowa. - On umiera!!! Doktorze Borucki! O, Jezu... Nie umieraj, proszę cię... Nie umieraj, nie umieraj!... 

Przeraźliwy krzyk Halinki dotrze w 810 odcinku "Na dobre i na złe" do Molendy (Filip Bobek), który natychmiast ruszy na ratunek bohaterskiemu Tadkowi i jego ratowniczce.

- Tadek? Co z tobą? - Moledna rzuci się na pomoc koledze.

- Dostałem w brzuch... Jest napięty... i boli... Chyba krwawię do środka... - Tadek na chwilę odzyska przytomność, ale w sekundę później znów ją straci.

W tym samym czasie 810 odcinka "Na dobre i na złe" pod szpitalem na wieści o synu będzie czekał jego ojciec. Janusz kompletnie załamie się, że nie zdąży naprawić wszystkich swoich błędów wobec syna. 

- Byłem okropnym ojcem... Gorszym nawet od mojego! - zwierzy się Lucynie (Anna Samusionek).

- Rodzic też człowiek... I ma prawo do błędów - stwierdzi wyrodna matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska).

- Nawet nie wiedziałem, że się urodził... - zacznie wyliczać ojciec Tadka. - Tak zabalowałem. Jego matka musiała sama na piechotę pójść do szpitala. Całą kasę z komunii mu zwinąłem, żeby pograć w kasynie... I nawet nie pamiętam, kiedy obchodzi urodziny!... A jeśli... jeśli już nie zdążę tego naprawić?

Czy lekarze w Leśnej Górze zdołają w zrujnowanym, pełnym rozpaczy szpitalu w 810 odcinku "Na dobre i na złe" uratować życie bohaterskiego Tadka?

Zobacz także: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Na dobre i na złe odc. 810. Tadek (Marcin Urbanke), salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Tadek (Marcin Urbanke), salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz)
Na dobre i na złe odc. 810. Tadek Borucki (Marcin Urbanke), salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz), Marcin Molenda (Filip Bobek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Tadek Borucki (Marcin Urbanke), salowa Halinka (Joanna Jarmołowicz), Marcin Molenda (Filip Bobek)
Najnowsze