Na dobre i na złe, odcinek 805: Wybuch namiętności między Kazią i Bartem! Zapomni o Julce Burskiej i rzuci się na Radlicę!

2021-04-07 13:45 Małgorzata Pala
Na dobre i na złe, odcinek 805: Wybuch namiętności między Kazią i Bartem! Zapomni o Julce Burskiej i rzuci się na Radlicę!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 805: Wybuch namiętności między Kazią i Bartem! Zapomni o Julce Burskiej i rzuci się na Radlicę!

W 805 odcinku "Na dobre i na złe" nastąpi oszałamiająca zmiana w zachowaniu Barta (Piotr Głowacki)! Wcześniej w "Na dobre i na złe" to bardziej Kazia (Zuzanna Lit) skupiała się na zalotach pod adresem mentora i to ona zapomniała zupełnie o Tadku (Marcin Urbanke), który w końcu się wściekł i wyprowadził w środku nocy. Tym razem to bart, który przecież podobno był wielce szczęśliwy z Julką Burską (Aleksandra Hamkało) rzuci się na Kazię i wybuchnie między nimi wielka namiętność!

"Na dobre i na złe" odcinek 805 - środa, 7.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 805 odcinku "Na dobre i na złe" Bart zmieni swoje nastawienie do Kazi. Od początku to dziewczyna patrzyła maślanymi oczyma na swojego mentora. Do tego stopnia, że zapomniała zupełnie o Tadku i nie bardzo przejęła się, kiedy ten od niej odszedł, wcześniej rozkręcając aferę. O ile Radlica będzie już singielką, Bart w "Na dobre i na złe" chyba zapomni, że ma żonę, której nie planował przecież zdradzać. Uczucia wezmą jednak górę, a mężczyzna ulegnie urokowi swojej podopiecznej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

W 805 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy Bart i Kazia zostaną sami, mężczyzna weźmie twarz podopiecznej w dłonie i zbliży się do niej na dosłownie centymetry! Spojrzą sobie głęboko w oczy, a atmosfera będzie aż iskrzyć. 

- Co my robimy?  - wyszepcze Kazia. 

Wtedy Bart się opamięta i natychmiast odskoczy od dziewczyny. Wręcz wybiegnie ze szpitala, kiedy zda sobie sprawę, że właśnie niemal zdradził Julkę! Kazia chyba nie tak sobie wyobrażała ich namiętne zbliżenie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 123: Ula po zasłabnięciu przyzna się Markowi, że choruje! Usłyszą od lekarza fatalną diagnozę - ZWIASTUN

Bart w "Na dobre i na złe" oprzytomnieje i zrobi coś, czego nikt by się w takiej chwili nie spodziewał! Zadzwoni do Julki i zapowie, że przyjedzie do niej na weekend. 

- Halo. Cześć Julka, może bym przyjechał do ciebie? Tak, stęskniłem się. Teraz w weekend, na weekend... To co? Widzimy się? - powie zestresowany Bart. 

Julka niczego nie będzie podejrzewała, a już na pewno nie tego, że została prawie zdradzona! Kazia i Bart coraz bardziej zaplątają się w uwikłaną relację. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze