M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

i

Autor: Artrama M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

2021-04-07 20:04

Kinga (Katarzyna Cichopek) z „M jak miłość” ostro pożałowała zatrudnienia Ali (Alicja Ostolska), Lilki (Monika Mielnicka) i Ewki (Jowita Chwałek) w swoim bistro. Dziewczyny narobiły jej takich problemów, że skończyło się najazdem policji! Wszystkie zostały zwolnione i o ile Lilka ucieknie do Australii, tak Ala w ogóle się nie podda! W 1583 odcinku „M jak miłość” zraniona przez Rafała (Jakub Kucner) dziewczyna zamieni życie Zduńskiej w piekło! Nie odejdzie z bistro z pokorą, aż w końcu Kinga będzie musiała ratować się u Piotrka (Marcin Mroczek).

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1583 odcinku „M jak miłość” Ala nie odpuści Kindze. Chociaż to właśnie przez nią rzekomo kulturalna impreza w bistro, przerodziła się w popijawę, dziewczyna nie nabierze pokory. W poprzednich odcinkach „M jak miłość” Zduńska przygarnęła trzy dziewczyny, które w ogóle nie znały Warszawy i nie miały nic. Dała im mieszkanie i pracę, a one odwdzięczyły się tym, że skompromitowały ją przed sąsiadami i policją, która zaczęła straszyć Zduńską sądem!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta Chodakowskich. Iza nigdy nie wybaczy Marcinowi, a Olek zostawi Anetę. A to jeszcze nie wszystko

M jak miłość. Ala nie odpuści sobie Rafała. Posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być

Niedługo w „M jak miłość” Ala kompletnie się pogubi. Jej miłość do Rafała całkowicie wymknie się spod kontroli, a dziewczyna kompletnie ogłupieje na jego punkcie. Dlatego też Ala wpadnie w wielki dół i zrozumie, że została z niczym. Dlatego też w sylwestra w „M jak miłość” koszmarnie uprzykrzy życie Kindze. Będzie do niej dzwoniła i błagała o możliwość powrotu do pracy. Zduńska przeżyje załamanie, bo nie dość, że była zmuszona wyrzucić trzy pracownice, to jeszcze z jej bistro odejdzie także kucharz. Przecież to nie jej wina, że nie miała wyjścia pozbyć się Ali i jej koleżanek. Niestety studentka tego nie zrozumie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Podły Argasiński zabierze Patrycji wszystko za romans z Łukaszem! Straci na zawsze to co kocha - ZDJĘCIA

W 1583 odcinku „M jak miłość” Kinga będzie niemal przerażona zachowaniem zdesperowanej Ali. W końcu zwróci się nawet o pomoc do Piotrka, bo nie będzie miała pojęcia co robić. Prawda jest taka, że to właśnie Ala zawsze robiła największe problemy i to ona namawiała Ewkę i Lilkę na głupie pomysły. Kindze w „M jak miłość” zrobi się oczywiście żal dziewczyny, ale z drugiej strony ta niemal zniszczyła jej biznes. Zduńska przeżyje wewnętrzne piekło, bo nie będzie miała pojęcia czy się ugiąć, czy pozostawić młodą dziewczynę na pastwę losu. Na pewno jej dziwne telefony nie pomogą.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze