M jak miłość, odcinek 1581: Ala wciągnie księdza w intrygę, żeby być z Rafałem. Przyzna się co  wyrabiała w Warszawie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1581: Ala wciągnie księdza w intrygę, żeby być z Rafałem. Przyzna się co wyrabiała w Warszawie

M jak miłość, odcinek 1581: Ala wciągnie księdza w intrygę, żeby być z Rafałem. Przyzna się co wyrabiała w Warszawie

2021-04-04 22:28

W 1581 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) wykorzysta wujka księdza (Maciej Damięcki), żeby Rafał Stadnicki (Jakub Kucner) był tylko jej. Podczas ostatniego spotkania pocałowała policjanta i zapowiedziała, że nie będzie mu się dłużej narzucać, ani się za nim uganiać. Zmieni jednak zdanie i w 1581 odcinku "M jak miłość" spróbuje manipulować nie tylko nim, lecz także proboszczem z Lipnicy, by osiągnąć swój cel. Wmówi wujkowi, że Rafał został sam na święta i powinien spędzić Wigilię na plebanii. Zaraz potem Ala będzie musiała się przyznać księdzu w jakie kłopoty wpakowała się w Warszawie.

"M jak miłość" odcinek 1581 - poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Ala i Rafał będą razem? Zakochana 19-latka o niczym bardziej nie marzy. Pragnie miłości, bo tak naprawdę jest na świecie zupełnie sama. Po tragicznej śmierci brata Roberta (Filip Gurłacz), którego zabił ojciec Rafała, matka Ali podrzuciła ją księdzu. To proboszcz z Lipnicy wziął na siebie obowiązek wychowania zepsutej nastolatki, która dopiero po maturze trochę się ogarnęła. Ale cały czas Ala desperacko pragnie miłości. Dlatego tak ugania się za Rafałem. Uczucie, którym go obdarzyła często doprowadza do tego, że dziewczyna zachowuje się zupełnie irracjonalnie.

Ostatnio w "M jak miłość" między Alą i Rafałem doszło do zbliżenia. Stadnicki pocałował 19-latkę, przytulał ją w tańcu w celi na posterunku, a potem znów ją odtrącił. Załamana Ala, żeby odreagować kolejne odrzucenie upiła się na imprezie w bistro. To się dla niej źle skończyło, bo wściekła Kinga (Katarzyna Cichopek) wyrzuciła z pracy nie tylko ją, ale także Ewkę (Jowita Chwałek) i Lilkę (Monika Mielnicka). Nieszczęśliwie zakochana nastolatka doszła do wniosku, że Rafał zwyczajnie boi się miłości. Ale już w 1581 odcinku "M jak miłość" zjawi się u niego w leśniczówce, żeby udowodnić, że tak łatwo nie odpuści.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1582: Marcin odnajdzie Izę i dzieci na ulicy! To potrząśnie Chodakowskim

Flirt Ali z Rafałem w 1581 odcinku "M jak miłość" wkroczy w kolejną fazę. Tym razem będzie chciała wyciągnąć go na randkę. A kiedy zobaczy ukochanego nago, tylko w ręczniku, przystąpi do ataku. - A co jeśli jakiś przystojny aspirant będzie chciał mnie zaprosić na randkę i będę musiała wyprasować najkrótszą kieckę? - rzuci uwodzicielsko. Będzie chciała pogodzić się z Rafałem po tym co między nimi zaszło. Stadnicki w 1581 odcinku "M jak miłość" znów ją odtrąci.

Ala posunie się do sprytnej manipulacji i w 1581 odcinku "M jak miłość" powie wujkowi księdzu, że Rafał został zupełnie sam na Wigilię. Namówi go, by zaprosili policjanta na plebanię. Intryga Ali się nie uda. Ale nastolatka nie podda się. Podczas kolejnej wizyty w leśniczówce poskarży się Rafałowi, że wpakowała się w poważne problemy i nie wie jak się przyznać księdzu.

M jak miłość. Ala nie odpuści sobie Rafała. Posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

W 1581 odcinku "M jak miłość" przestanie być tajemnicą, że Ala straciła pracę w bistro, zawaliła studia, a jej życie w Warszawie to pasmo samych klęsk. To Rafał będzie wspierał Alę podczas trudnej rozmowy z wujkiem. Ksiądz od razu zauważy, że między Alą i Rafałem coś się dzieje, że łączy ich znacznie więcej niż przyjaźń.

- To, że Rafał się tam kręci, że ona tam koło Rafała może to jest sposób na dojście do normalności... - ocenił ekranowy proboszcz, czyli Maciej Damięcki w "Kulisach serialu M jak miłość".

Niestety w 1581 odcinku "M jak miłość" Ala będzie miała już pewność, że Rafał przywiązał się do niej, ale boi się uczucia, tego co mogłoby z niego wyniknąć. Zakochana siostrzenica księdza dojdzie nawet do wniosku, że Stanicki ją wykorzystuje, bo nie chce być sam

- Ala nieustannie dąży do tego, żeby być z Rafałem. Chociaż ostatnio ma ciężkie dni. Rafał chyba zbyt dużo razy już ją wystawił. Ala nie czuje żadnych zahamować, żadnych granic.Czasami gubi ten swój honor, tą swoją dumę... Rafał zachowuje się totalnie nie fair wobec Ali. Chce się z nią spotykać tylko wtedy, kiedy mu się coś nie udaje. Ala wtedy jest cała w skowronkach. Może go pocieszyć. A to nie powinno tak wyglądać. Bo jeżeli jest to miłość, to powinna być na co dzień, a nie tylko w gorsze dni Rafała... - wyjaśniła Alicja Ostolska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość odc. 1579. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1579. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1581. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze