Na dobre i na złe, odcinek 800: Blanka rozkocha w sobie Radwana tą sukienką. Już trzy razy Krzysztof stracił szansę na nową rodzinę!- ZWIASTUN

2021-03-04 8:31 ag
 Na dobre i na złe, odcinek 800: Blanka rozkocha w sobie Radwana tą sukienką. Już trzy razy Krzysztof stracił szansę na nową rodzinę!- ZWIASTUN
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 800: Blanka rozkocha w sobie Radwana tą sukienką. Już trzy razy Krzysztof stracił szansę na nową rodzinę!- ZWIASTUN

W 800 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) zrozumie, że Blanka (Pola Gonciarz) nie jest mu obojętna, że powoli zakochuje się w młodej stażystce. Ginekolog z Leśnej Góry wciąż nie przebolał śmierci swojej ciężarnej żony Zosi i ich nienarodzonego dziecka oraz rozpadu kolejnych związków. Ale mimo to, że 800 odcinku "Na dobre i na złe" poczuje zazdrość o Blankę kiedy obok niech zacznie się kręcić Vaclav Homolka (Matej Matejka). Wystarczy, że zobaczy Blankę w seksownej sukience, jego serce zabije mocniej. Czy Krzysztof i Blanka z "Na dobre i na złe" będą razem?

"Na dobre i na złe" odcinek 800 - środa, 3.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Między Radwanem i Blanką z "Na dobre i na złe" zacznie iskrzyć coraz bardziej! Od dawna zanosiło się, że tych tą dwójkę połączy coś więcej, bo w końcu Blanka dla starszego starszego szefa zostawiła swojego chłopaka Maćka (Adam Bobik). Ale Krzysztof nie dał jej szansy, by spróbowali być razem. W 800 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zauważy, że Blanka ostatnio bardzo zaprzyjaźniła się z Homolką i poczuje nagle ukłucie zazdrości. Zwłaszcza kiedy salowa Lucyna Sikorka (Anna Samusionek) zasugeruje mu, że to może skończyć się ciążą, a fakt, że Homolka ma żonę i córkę, których nikt nie widział nie jest żadną przeszkodą.

Patrz też: Wiktoria wróci do Na dobre i na złe? Będzie w ciąży z Jose i urodzi bliźniaki! Spełni się przepowiednia wróżki

Zrządzeniem losu w 800 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zobaczy Blankę w seksownej sukience, którą będzie przymierzała w pokoju lekarzy przy Homolce, szykując się na wesele koleżanki. I wcale mu się to nie spodoba. Bo czeski ginekolog pochwali młodą stażystkę za wybór seksownych szpilek. - Ja wolę te czerwone! A pan, które by wolał?

- Ja wolę żadne! Zwłaszcza jeśli chcesz być lekarzem. Dużo chodzimy, a nogi połamane w kostkach długo i ciężko się rehabilitują - przywoła Blankę do porządku w 800 odcinku "Na dobre i na złe".

Na tym nie koniec, bo nieco później w 800 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof nie wytrzyma kiedy w windzie Blanka powie mu jak zwraca się do Homolki. - Waszek powiedział, że byłabym świetną położną! - pochwali się Consalida, lecz Radwan nie przyjmie jej słów z entuzjazmem. Wręcz przeciwnie.

- Waszek?- Tak, Waszek, a co? - Jego żona wie, że się tak lubicie? - Można wiedzieć co ci do tego? - Nic... - Właśnie. Czy ja komentuję twoje życie osobiste? - Niby z jakiego powodu? - Ja nie mam powodu i ty nie masz powodu! - rzuci Blanka w 800 odcinku "Na dobre i na złe" oburzona tym, że szef ośmiela się ją upominać.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

Tego dnia w 800 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan przypomni sobie o śmierci Zosi. Kilka lat temu stracił ciężarną żonę przez błąd Piotra Gawryły (Marek Bukowski). I do tej pory nie poradził sobie z tą stratą. Podczas szczerej rozmowy z pacjentem, Janem Wronką (Aleksandra Długosz) przyzna się jak puste jest jego życie. - Jak to się panu udało? Przepraszam bardzo, żona opowiadała o tym, co się wydarzyło w pana życiu... Jak pan dał radę zacząć od nowa?

- Nie dałem... Życie stało w miejscu. Aż się zjawiła Adelcia i mnie wypchnęła. I wtedy się okazało, że można kochać drugi raz- Wie pan, ja już kochałem trzy razy. I trzy razy straciłem szansę na rodzinę... - przyzna Radwan. A jego wyznanie w 800 odcinku "Na dobre i na złe" usłyszy przypadkiem Blanka. 

Po dyżurze w 800 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof odkryje za to, że sympatycznego Czecha „ściga” w Polsce ukochana żona Lenka (Izabela Kapiasova, przed którą Homolka desperacko próbuje uciec. I postanowi szczerze o tym z kolegą porozmawiać. - Jeśli mogę zapytać... pan jest żonaty czy nie? - Jestem. I nie. Popełniłem kiedyś… czeski błąd. Nie muszę się panu z niego tłumaczyć! - wyjaśni Vaclav. Ale zaraz potem ginekolodzy z Leśnej Góry umówią się razem na piwo.

Na dobre i na złe odc. 800. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 800. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Vaclav Homolka (Matej Matejka),
Na dobre i na złe odc. 800. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odc. 800. Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Blanka (Pola Gonciarz)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze