Na dobre i na złe, odcinek 798: Michał na powitanie Hani ściągnie do domu jej matkę! Przykra niespodzianka będzie trwała w nieskończoność

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 798: Michał na powitanie Hani ściągnie do domu jej matkę! Przykra niespodzianka będzie trwała w nieskończoność

Na dobre i na złe, odcinek 798: Michał na powitanie Hani ściągnie do domu jej matkę! Przykra niespodzianka będzie trwała w nieskończoność

2021-02-10 14:25

W 798 odcinku "Na dobre i na złe" wielki powrót Hani (Marta Żmuda-Trzebiatowska)! Załoga szpitala przywita ją serdecznie, a Sikorka będzie się rwała do pracy! Stęskniony Michał (Mateusz Janicki) przeniesie kobietę przez próg mieszkania, gdzie będzie na nią czekać niemały szok... Hania odkryje, że od teraz ma na głowię matkę, która zdążyła się bardzo zadomowić u niej w mieszkaniu. Lucyna (Anna Samusionek) nie przywita czule córki. W "Na dobre i na złe" szykuje się niezłe zamieszanie! Michał oberwie za sprowadzenie mamusi?

"Na dobre i na złe" odcinek 798 - 17.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 798 odcinku "Na dobre i na złe" Hania znów zawita do Leśnej Góry. Jakiś czas temu kobieta wyjechała do ojca (Artur Janusiak), a potem zdarzył się okrutny wypadek... Sikorka znalazła się w szpitalu pod Łodzią, skąd przez pandemię koronawirusa nie mogła się długo wydostać. Oszalały ze zmartwienia Michał, radził tamtejszym lekarzom jak ratować ukochaną! Na szczęście Hania w 798 odcinku "Na dobre i na złe" wróci do Leśnej Góry, pełna zapału i optymizmu. Cała załoga szpitala przyjmie ją bardzo ciepło, a ona nie będzie mogła ukryć chęci do powrotu do intensywnej pracy przy stole operacyjnym.

- Chciałabym wrócić do stołu, najchętniej od jutra! 

- Nareszcie ktoś, kto chce mi uciąć obowiązków, a nie dołożyć! Proszę zdecydować, które operacje pani przyjmie. Cieszę się, że jest pani znów z nami! - powie Konica (Robert Koszucki). 

Niestety Hania w "Na dobre i na złe" nie dostanie takiego miłego przyjęcia wszędzie...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

W 798 odcinku "Na dobre i na złe" stęskniony Michał zawiezie panią doktor do mieszkania. 

- Już cię nie wypuszczę z ramion, do końca świata! - zadeklaruje.

Kiedy Sikorka dotrze do domu, zastanie tam... Swoją matkę! Niestety kobietom daleko do ciepłych i rodzinnych relacji. Lucyna to podła intrygantka, która nie raz załatwiła córce niemałe problemy. Próbowała uwodzić lekarzy w Leśnej Górze, a nawet niegdyś wyczyściła konto Sikorki! Kobieta jest znana ze swoich intryg, ale jedno trzeba jej przyznać - nigdy się nie poddaje!

- Mama?! - krzyknie zaskoczona Hania, kiedy zobaczy Lucynę.

- Nie. Księżniczka Brunhilda! - prześmiewczo odpowie kobieta.

- Co ty tu robisz mamo? 

Hania w "Na dobre i na złe" zauważy, że pod jej nieobecność sporo się zmieniło.

- Twoja mama nie miała się gdzie podziać, a ja mieszkałem u Falkowicza. Miałem dobre intencje! - zacznie się tłumaczyć Michał.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dostanie szału, kiedy dowie się, że Janek kazał Rafałowi zabrać wszystko do matki! Będzie walczyła o ukochanego do samego końca

Hania w 798 odcinku "Na dobre i na złe" straci humor.

- Dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane! I ona mi je zgotuje! - wkurzy się Hania.

- Miała się wyprowadzić dzisiaj...

- Naprawdę uwierzyłeś w jej obietnicę? - Sikorka będzie powątpiewać. 

Wygląda na to, że po dobrym nastawieniu Hani w "Na dobre i na złe" nie będzie śladu. Może ma rację, bo nie zapowiada się, żeby Lucyna odpuściła... Hania i Michał muszą się nastawić psychicznie do zaakceptowania obecności mamusi. 

Najnowsze