Na dobre i na złe, odcinek 795: Marcin i Dominika nie odnajdą córki Emilki! Porywaczka Roma wywiezie dziecko na odludzie

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 795: Marcin i Dominika nie odnajdą córki Emilki! Porywaczka Roma wywiezie dziecko na odludzie

Na dobre i na złe, odcinek 795: Marcin i Dominika nie odnajdą córki Emilki! Porywaczka Roma wywiezie dziecko na odludzie

2021-01-13 21:47

W 795 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin (Filip Bobek) i Dominika (Paulina Gałązka) stracą dziecko tuż po porodzie! Porwanie ich córki Emilki (Sara Lesiczka) wstrząśnie całym szpitalem w Leśnej Górze, a świeżo upieczeni rodzice nie będą mogli uwierzyć, że ich dziecko zniknęło i nikt nie wie gdzie jest. Na wieść o porwaniu Emilki w 795 odcinku "Na dobre i na złe" osłabiona po porodzie Dominika zemdleje. Nikt nie będzie podejrzewał, że to psychopatka Roma (Karolina Nowakowska) zabrała dziecko z oddziału. Czy córka Marcina i Dominiki się odnajdzie? Co się z nią stanie?

"Na dobre i na złe" odcinek 795 - środa, 20.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Porwanie córki Marcina i Dominiki w 795 odcinku "Na dobre i na złe" poruszy wszystkich w Leśnej Górze. Kiedy Dominika obudzi się rano i pójdzie na oddział noworodków z przerażeniem odkryje, że zamiast jej córki Emilki w łóżeczku leży pluszowa maskotka. Położna, której Roma sprytnie się pozbyła, żeby zabrać Emilkę nie będzie wiedziała gdzie jest dziecko anestezjologa i jego ukochanej! Pod wpływem silnego stresu Dominika w 795 odcinku "Na dobre i na złe" zemdleje, a Marcin zaniesie ją do sali dla pacjentek po porodzie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Dyrektor szpitala, Rafał Konica (Robert Koszucki) w 795 odcinku "Na dobre i na złe" zawiadomi policję o porwaniu dziecka z oddziału. Funkcjonariusze od razu rozpoczną poszukiwania małej Emilki. W Leśnej Górze zjawi się też ojciec Dominiki, prokurator Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak), który obieca córce i Marcinowi, że zrobi wszystko, poruszy niebo i ziemię, żeby odnaleźć swoją wnuczkę!

Załamana Dominika w 795 odcinku "Na dobre i na złe" będzie bliska obłędu. Tak jak Marcin, który tylko ze względu na stan chorej ukochanej będzie jeszcze jakoś się trzymał. Nie zdołają pojąć jak to możliwe, że ktoś wszedł na oddział dla noworodków i zabrał ich Emilkę. Początkowo nie będą podejrzewali Romy, ale później położna ujawni, że to właśnie słynna fotografka była u dziecka, by zrobić mu pierwsze zdjęcia.

Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 795: Falkowicz wróci i odbierze poród na kwarantannie! WIDEO

Co się stanie z córką Marcina i Dominiki w "Na dobre i na złe"?

Tymczasem w 795 odcinku "Na dobre i na złe" porywaczka Roma ukryje się z nią w domu na wsi. Jedyną nadzieją, że ktoś odnajdzie Romę zanim może dojść do jakieś tragedii będzie mąż omy. Po tym jak fotografka straciła kolejną ciążę, tylko mąż Romy Paweł Paprocki) będzie świadomy tego do czego się może posunąć zdesperowana kobieta oraz tego gdzie mogła wyjechać z dzieckiem.

Na dobre i na złe odc. 795. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin Molenda (Filip Bobek), Rafał Konica (Robert Koszucki), Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Dominika (Paulina Gałązka), Marcin Molenda (Filip Bobek), Rafał Konica (Robert Koszucki), Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak)
Na dobre i na złe odc. 794. Roma (Karolina Nowakowska), Emilka (Sara Lesiczka) - córka Marcina i Dominiki

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 794. Roma (Karolina Nowakowska), Emilka (Sara Lesiczka) - córka Marcina i Dominiki
Najnowsze