Na dobre i na złe, odcinek 791: Makabryczny wypadek Matyldy. Narkomanka Nina przerwie milczenie - ZDJĘCIA

2020-12-09 20:41 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 791: Makabryczny wypadek Matyldy. Narkomanka Nina przerwie milczenie - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 791: Makabryczny wypadek Matyldy. Narkomanka Nina przerwie milczenie - ZDJĘCIA

Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" w 791 odcinku znów będzie miała wypadek! To już druga tragedia córki Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), Falkowicza (Michał Żebrowski) i Michała (Mateusz Janicki) w ciągu zaledwie paru tygodni. Tym razem do nieszczęścia dojdzie kiedy zbuntowana, uzależniona od narkotyków 13-latka znów ucieknie z domu. W 791 odcinku "Na dobre i na złe" Kasi będzie się wydawało, że zapanowała nad córką i właśnie wtedy rozegra się dramat. Przyjaciółka Matyldy, Nina (Emilia Rostek), która zostanie ciężko ranna wreszcie przerwie milczenie!

"Na dobre i na złe" odcinek 791 - środa, 9.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kolejne nieszczęście w "Na dobre i na złe" w rodzinie Falkowicza i Kasi! Po przedawkowaniu narkotyków przez Matyldę i Ninę, lekarzom z Leśnej Góry cudem udało się je uratować. Jednak rodzice 14-latki wciąż nie poznali prawdy o tym co się dzieje z ich córką, dlaczego Matylda tak dziwnie się zachowuje i jest pod tak silnym wpływem swojej przyjaciółki. Wszystko wyjaśni się w 791 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy Matylda znów ulegnie wypadkowi.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 791: Kazia wreszcie wstanie z wózka! Znów będzie chodzić

Po kolejnej ucieczce z domu ona i Nina w 791 odcinku "Na dobre i na złe" znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ciężarna Kasia i Michał będą odchodzić od zmysłów ze strachu o córkę. Ale najgorsze przyjdzie kiedy ciężko ranna Nina i Matylda trafią na SOR do Leśnej Góry. Tym razem jednak fałszywa przyjaciółka Matyldy postanowi wyznać co tak naprawdę ich łączy, jak naprawdę wygląda ich „przyjaźń”… - Jej trzeba pomóc. Matylda jest uzależniona… - powie nie tylko Kasi, ale także Alinie (Katarzyna Skrzynecka).

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

W 791 odcinku "Na dobre i na złe" córka Kasi, Falkowicza i Michała od razu zblednie: - Zamknij się! To nieprawda! Ona kłamie... Sama jest narkomanką! Chyba jej nie wierzycie, co?! A zszokowana wyznaniem Niny matka Matyldy, rzuci w końcu z napięciem w głosie: - Skąd niby ty to wszystko wiesz?… To ty sprzedawałaś jej narkotyki!?

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem! Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

Dla Aliny i rodziców nastoletniej narkomanki w 791 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się jasne, że trzeba Matyldzie pomóc, zanim dojdzie do tego, że w końcu się zabije po zażyciu kolejnej dawki prochów.

Na dobre i na złe odc. 791. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek), Alina (Katarzyna Skrzynecka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Michał (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 791. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek), Alina (Katarzyna Skrzynecka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Michał (Mateusz Janicki)
Najnowsze