Na dobre i na złe, odcinek 790: Co z Matyldą i Niną po narkotykach? Michał uratuje córkę, ale na tym nie koniec!

2020-12-02 19:37 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 790: Co z Matyldą i Niną po przedawkaniu narkotyków? Michał uratuje córkę, ale na tym nie koniec!
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 790: Co z Matyldą i Niną po przedawkaniu narkotyków? Michał uratuje córkę, ale na tym nie koniec!

Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" w 790 odcinku będzie na skraju życia i śmierci! Szybka reakcja Michała (Mateusz Janicki) zapobiegnie tragedii i jego córka nie umrze po przedawkowaniu narkotyków. Ale stan Matyldy, która odzyska przytomność dopiero w szpitalu w Leśnej Górze będzie ciężki. Narkomanka Nina (Emilia Rostek) nadal nie odzyska świadomości, za to Matylda w 790 odcinku "Na dobre i na złe" zbyt odurzona nie powie nawet co brały. Przerażony Michał zrozumie, że sam nie uratuje córki, że nastolatka musi trafić na odwyk.

"Na dobre i na złe" odcinek 790 - środa, 2.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Impreza przyjaciółek z "Na dobre i na złe" z alkoholem i narkotykami skończyła się dramatycznie. Matylda i Nina zażyły jakieś prochy i straciły przytomność. Czy przeżyją w 790 odcinku "Na dobre i na złe", a Michał uratuje nie tylko córkę, ale także 14-latkę, którą wciągnęła Matyldę w nałóg? Obie dziewczyny trafią do szpitala, gdzie od razu zajmie się nimi Artur Bart (Piotr Głowacki).

Znakomity neurochirurg, który sam niedawno pokonał uzależnienie od leków będzie próbował dotrzeć do córki Michała i Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). - Posłuchaj, to bardzo ważne! Rozumiesz? Muszę wiedzieć, co wzięłyście... Co wzięła Nina i co ty wzięłaś?!

Odurzona Matylda w 790 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie jednak pamiętała przebiegu imprezy, ani tego jakie prochy zażywały. - Skąd mam wiedzieć?...

Coraz bardziej przerażony Michał z trudem zapanuje nad nerwami. Bo w 790 odcinku "Na dobre i na złe" zrozumie, że nie tylko Matylda mogła umrzeć, ale przede wszystkim jej przyjaciółka, która będzie walczyła o życie.  - Jeśli brałyście coś o nieznanym składzie i zmieszałyście to z alkoholem, to naprawdę nie są żarty! Liczy się każda sekunda!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 790: Nowa seksowna lekarka w Leśnej Górze. Gloria zniszczy związek Tadka i Kazi! Była jego kochanką

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

Tymczasem Alina (Katarzyna Skrzynecka) w 790 odcinku "Na dobre i na złe" na wieść o tym co się stało z Matyldą jako jedyna zachowa zimną krew i zacznie myśleć o przyszłości. Kiedy stan 14-latki się poprawi, spróbuje przekonać Michała, by skierował córkę do ośrodka dla uzależnionych.- Wiesz, że nie upilnujemy jej. W tej chwili trzeba bardziej radykalnego rozwiązania...

- Zawiadomiłem policję, że Matylda się znalazła. Pewnie zrobią śledztwo. Będą chcieli wiedzieć, co wzięły i skąd to miały - Michał będzie drżał ze strachu o córkę. W 790 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie bić się z myślami co powinien zrobić, żeby chronić nie tylko ją, ale także Kasię w ciąży.

Nie przegap: Na dobre i na złe: Hania wróci do Leśnej Góry, ale nie do Michała. Żmuda Trzebiatowska ujawnia szczegóły

Siostra Smudy w 790 odcinku "Na dobre i na złe" także będzie za tym, by Matyldę otoczyć szczególną opieką i skierować na odwyk do ośrodka dla uzależnionych. - Jeśli udowodnią tej małej, że handlowała, grozi jej poprawczak. Nie wiem, co na to Falko i Kasia, ale moim zdaniem terapia w ośrodku zamkniętym to najlepsze rozwiązanie...

Na dobre i na złe odc. 790. Matylda (Amelia Czaja), Michał (Mateusz Janicki), Alina (Katarzyna Skrzynecka)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 790. Matylda (Amelia Czaja), Michał (Mateusz Janicki), Alina (Katarzyna Skrzynecka)
Najnowsze