Na dobre i na złe, odcinek 791: Kazia wreszcie wstanie z wózka! Znów będzie chodzić

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 791: Kazia wreszcie wstanie z wózka! Znów będzie chodzić

Na dobre i na złe, odcinek 791: Kazia wreszcie wstanie z wózka! Znów będzie chodzić

2020-12-09 20:42

Cud w 791 odcinku "Na dobre i na złe"! W szpitalu w Leśnej Górze zapanuje wielka radość, bo stażyści Kazia (Zuzanna Lit) i Tadek (Marcin Urbanke) poznają wyniki egzaminu lekarskiego. Zakochani będą mogli oficjalnie rozpocząć specjalizację. Ale na tym nie koniec dobrych wiadomości. Pod wpływem emocji w 791 odcinku "Na dobre i na złe" Kaszia odważy się wreszcie stanąć na własnych nogach. Sparaliżowana po wypadku doktor Radlica wstanie z wózka inwalidzkiego i zrobi pierwsze kroki. Wszyscy będą w szoku!

"Na dobre i na złe" odcinek 791 - środa, 9.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kazia i Tadek z "Na dobre i na złe" rozpoczną nowy etap życia i kariery! Co prawda cieniem na ich związku będzie się kładła była ukochana Tadka, lekarka Gloria Krasucka (Aleksandra Grabowska), która dołączyła do ekipy z Leśnej Góry, ale w 791 odcinku "Na dobre i na złe" para zakochanych przeżyje jedne z najcudowniejszych chwil razem. Stażyści świetnie zdadzą egzamin lekarski i dzięki temu będą mieli prawo nazywać się oficjalnie lekarzami - rezydentami!

Patrz też: Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem! Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

W 791 odcinku "Na dobre i na złe" Kazia i Tadek wypadną tak dobrze, że pogratuluje im nawet dyrektor Konica (Robert Koszucki). - To teraz czekamy tylko na dokumenty i możecie oficjalnie zaczynać specjalizacje... Bardzo się cieszę. No, to do roboty! A gdy młodzi znikną, dyrektor, dumny ze swoich podopiecznych, rzuci cicho do swojego poprzednika, Stefana Trettera (Piotr Garlicki). - Będą wspaniałymi lekarzami… - Tylko niech im pan tego nie mówi, żeby nie zapeszyć! 

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO

Gratulacje Tadkowi złoży także Gloria, która w 791 odcinku "Na dobre i na złe" wyzna byłemu chłopakowi, jak wiele kiedyś dla niej znaczył. - Wiesz, że to z tobą całowałam się po raz pierwszy? - A ja to myślisz, że nie?… - To dlatego tak się przymierzałeś... To z prawej, to z lewej - a ja przez resztę młodego życia miałam traumę, że to moja wina!

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 797: Agata rzuci Maksa i wyjedzie z Leśnej Góry. Nigdy nie wróci?

Nieświadoma zagrożenia Kazia w 791 odcinku "Na dobre i na złe" przez kolejne godziny będzie za to zbierać się na odwagę, żeby wstać z wózka inwalidzkiego. Przez kilka lat była sparaliżowana po wypadku samochodowym, który spowodowała jadąc z Tadkiem. Dzięki operacji i rehabilitacji nastąpił jednak przełom. Ku zdziwieniu wszystkich przyjaciół Kazia znów stanie na nogi! Najbardziej szczęśliwy będzie Tadek, który długo obwiniał się o kalectwo ukochanej.

Na dobre i na złe odc. 791.Tadek (Marcin Urbanke), Kazia (Zuanna Lit), Rafał Konica (Robert Koszucki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 791.Tadek (Marcin Urbanke), Kazia (Zuanna Lit), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Na dobre i na złe, odcinek 791: Kazia (Zuzanna Lit)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 791: Kazia (Zuzanna Lit)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze