Na dobre i na złe, odcinek 783: Hania zniknie bez śladu! Michał rozpocznie własne śledztwo

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 783: Hania zniknie bez śladu! Michał rozpocznie własne śledztwo

Na dobre i na złe, odcinek 783: Hania zniknie bez śladu! Michał rozpocznie własne śledztwo

2020-09-26 13:34

W 783 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) kompletnie zniknie! Nie pojawi się w Leśnej Górze na wyznaczonych dyżurach i przestanie odbierać telefony! Michał (Mateusz Janicki) zgłosi zaginięcie ukochanej na policję, ale i tak będzie musiał rozpocząć prywatne śledztwo! Czy w 783 odcinku dowiemy się gdzie jest Hania?

"Na dobre i na złe", odcinek 783 - środa, 7.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Q 783 odcinku "Na dobre i na złe" szpital w Leśnej Górze straci wszelki kontakt z Hanią! Nawet Michał nie będzie już mógł dodzwonić się do ukochanej - jej numer nie będzie odpowiadał. Sytuacja zrobi się na tyle poważna, że Michał za radą Julki (Aleksandra Hamkało) zgłosi na policję oficjalne zaginięcie Sikorki!

Przypomnijmy - Hania w w finale ostatniego sezonu "Na dobre i na złe" zniknęła podczas ślubu byłej narzeczonej swojego ukochanego. Awantura jaka tam wybuchnie będzie już dla Sikorki - znękanej licznymi przygodami miłosnymi Michała - nie do wytrzymania. W ten sposób twórcy serialu pożegnali na jakiś czas Martę Żmudę Trzebiatowską, która prywatnie na jakiś czas zrezygnowała z pracy na rzecz ciąży i wychowania dziecka.  

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

Jednak fani Sikorki chcą jak najszybszego powrotu swojej ulubionej bohaterki do Leśnej Góry. Stąd też coraz częstsze informacje o tym, co będzie dalej działo się z Hanią i Michałem. Niestety, w 783 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie dobrych wieści na temat losów Sikorki. Po prostu "wyparuje" bez śladu!

Hania, która do 783 odcinka "Na dobre i na złe" odbierała przynajmniej telefony od Michała, przepadnie jak kamień w wodę! Od policjantów Michał dowie się, że w ostatnim czasie nie było żadnego zgłoszenia wypadku ani innego incydentu z udziałem kobiety odpowiadającej rysopisowi Hani. Wówczas doktor Wilczewski rozpocznie własne śledztwo, by dowiedzieć się, co spotkało jego ukochaną! Czy Michał dowie się gdzie jest Hania

Najnowsze