Na dobre i na złe, odcinek 780: Agata nie będzie wiedziała, że Maks to zboczeniec! Dagmara przerwie milczenie - ZWIASTUN

2020-09-16 21:06 Ag
Na dobre i na złe, odcinek 780: Agata nie będzie wiedziała, że Maks to zboczeniec! Dagmara przerwie milczenie - ZWIASTUN
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 780: Agata nie będzie wiedziała, że Maks to zboczeniec! Dagmara przerwie milczenie - ZWIASTUN

W 780 odcinku "Na dobre i na złe" Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) nadal będzie romansowała z Maksem Begerem (Tomasz Ciachorowski), nieświadoma tego kim naprawdę jest jej nowy kochanek. Bo z pozoru czarujący kardiochirurg z Leśnej Góry to zwykły drań, która w pracy zachowuje się skończona świnia! Od samego początku Maks molestuje i zastrasza pielęgniarki, ale w 780 odcinku "Na dobre i na złe" ofiary zboczeńca przerwą milczenie. Pierwsza zrobi to Dagmara (Maryla Morydz), która doniesie na szefa. Zobaczcie ZWIASTUN "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 780 - środa, 16.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W niezłe kłopoty w "Na dobre i na złe" wpakowała się Agata Woźnicka, która tak desperacko próbowała zapomnieć o Szczepanie (Kamil Kula), że rzuciła się w romans z Maksem Begerem. Przystojny, zdolny kardiochirurg z Leśnej Góry w 780 odcinku "Na dobre i na złe" nadal będzie odgrywał przed Agatą idealnego kochanka, a Woźnika nie zauważy z kim naprawdę ma do czynienia.

Patrz też: Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!

Ofiary Maksa, głównie młode pielęgniarki, w 780 odcinku "Na dobre i na złe" zdobędą się jednak na odwagę i wyjawią jakich ohydnych czynów dopuszcza się ich szef. Tymczasem Maks bez trudu będzie czarował Agatę miłosnymi wyzwaniami i złoży jej propozycję, żeby pobawili się w doktora w szpitalu, bo to go kręci najbardziej.

- Musisz wiedzieć o mnie jedno... Jeśli się angażuję, to w stu procentach. Jeśli się angażuję, nie zamierzam tego przed nikim ukrywać. Taki jestem i taki chcę być. Otwarty i szczery...

Pechowo o romansie Agaty i Maksa w 780 odcinku "Na dobre i na złe" dowie się zastraszana przez niego i molestowana Dagmara. Widząc Begera z Agatą zacznie się o koleżankę niepokoić. O pomoc poprosi radiologa Pawła (Marcin Sianko) - wyznając, jak naprawdę wygląda „współpraca” Maksa z pielęgniarkami.

- Wiem, że każdej się to przytrafiło... Poniża. Słowem, gestem... Wystarczy nieraz, że spojrzy i wiesz… i wiem, że dla niego jestem nikim. A nieraz znowu… jest taki przemiły i nagle… dotyka, ociera się... A ja nie wiem, jak zareagować!

Na dobre i na złe, odcinek 780 ZWIASTUN. Agata nie będzie wiedziała, że Maks to zboczeniec! Pielęgniarki przerwą milczenie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Sprośne zabawy Agaty i Maksa w szpitalu. Pobije jej ukochanego Szczepana - WIDEO

Doktor Gracz w 780 odcinku "Na dobre i na złe" będzie w szoku i zażąda od razu od kolegi wyjaśnień. Maks zachowa jednak zimną krew i wszystkiemu zaprzeczy. - Jakim cudem dał się pan tak podpuścić? Oskarża mnie pan o molestowanie pielęgniarek! Dlaczego w ogóle pan dał wiarę pielęgniarkom? Sypia pan z którąś?- Posuwa się pan za daleko!- Nie, to pan się posuwa za daleko! Dlaczego nie poszły do swojej przełożonej, siostry Szczepanowej?! Te oskarżenia to są brednie, wyssane z palca! Ale nie dam się wciągnąć w te wasze gierki!

Chwilę później w 780 odcinku "Na dobre i na złe" Beger postanowi za to dać Dagmarze nauczkę i wezwie dziewczynę do swojego gabinetu. - Dlaczego mi to robisz?- Ale co?- Nie, nie zbliżaj się! Nie chcę mieć z tobą żadnego kontaktu fizycznego! To byłoby niesmaczne i poniżej mojej godności! Naprawdę uważasz, że jesteś tak atrakcyjna, że nie można się oprzeć? Jestem lekarzem, ty pielęgniarką. Lekarz – leczy, pielęgniarka – pielęgnuje. Nie wyczuwasz różnicy? Nie widzisz naturalnego dystansu, jaki nas dzieli?

Gdy Dagmara w 780 odcinku "Na dobre i na złe" zaleje się łzami, pozostałe pielęgniarki w końcu też się zbuntują i postanowią ujawnić prawdę o Begerze. Czy Agata dowie się wreszcie kim jest jej nowy kochanek? Niestety nie tym razem...

Na dobre i na złe odc. 780. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 780. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe odc. 780. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 780. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Najnowsze