Na dobre i na złe, odcinek 775: Dominika w więzieniu u Marcina usłyszy od ukochanego bolesne słowa

2020-04-08 17:40 sz
Na dobre i na złe, odcinek 775: Dominika w więzieniu u Marcina usłyszy od ukochanego bolesne słowa
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 775: Dominika w więzieniu u Marcina usłyszy od ukochanego bolesne słowa

W 775 odcinku "Na dobre i na złe" Marcin (Filip Bobek) spotka się z Dominiką (Paulina Gałązka) w areszcie po raz ostatni. Ciężarna partnerka odwiedzi go, jednak ich widzenie nie przebiegnie po jej myśli. Molenda w 775 odcinku "Na dobre i na złe" rozkaże jej trzymać się od niego z daleka! Sprawdź, co się wydarzy.

"Na dobre i na złe" odcinek 775 - środa, 8.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Po aresztowaniu Marcina Dominika w serialu "Na dobre i na złe" nie będzie pewna ich wspólnej przyszłości. Ukochana Molendy jest z nim w zagrożonej ciąży, jednak nie wiadomo, czy będą w stanie wspólnie wychować dziecko. Ktoś chce wrobić lekarza w dwa morderstwa. Na szczęście w 775 odcinku prokurator zezwoli na widzenie zakochanych.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 775: Marcin dzięki Kąkolowi dowie się kto go wrabia w podwójne morderstwo! To nie prokurator?

Dominika w 775 odcinku "Na dobre i na złe" rzuci się do szyby w pokoju widzeń. Marcin będzie świadomy tego jak źle obecna sytuacja wpłynie na chorą partnerkę oraz ich dziecko, więc wyzna jej miłość i rozkaże trzymać się od sprawy z daleka!

- Marcin! Kąkol pozwolił na widzenie
- Jak się czujesz? Jak dziecko?
- Wszystko bardzo dobrze, ale i tak na wszystkich kontrolach wszyscy się śmieją, że jestem przewrażliwiona...
- Tak nie może być, rozumiesz? Ty się w ogóle nie przejmuj, nie przejmuj się tym. (...) Posłuchaj mnie. Obiecaj mi, że dla swojego bezpieczeństwa nie będziesz mieszała się w żadną z tych spraw.
- Ale jak mam to zrobić? I tak jestem już w to wszystko zamieszana!
- Dominika! Dla twojego dobra i dobra naszego dziecka. Obiecaj mi. Kocham cię.

Czy Dominika posłucha Marcina? Możemy zdradzić, że w 775 odcinku "Na dobre i na złe" temperamentna dziewczyna nie odpuści. Będzie kręcić się wokół ojca oraz Smudy (Ilona Ostrowska) aż do samego rozwiązania sprawy!

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 775: Kasia w ciąży? Niepokojące wyniki badań żony Falkowicza