Na dobre i na złe, odcinek 775: Kasia w ciąży? Niepokojące wyniki badań żony Falkowicza

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 775: Kasia w ciąży? Niepokojące wyniki badań żony Falkowicza

Na dobre i na złe, odcinek 775: Kasia w ciąży? Niepokojące wyniki badań żony Falkowicza

2020-04-08 21:16

Kasia (Ilona Ostrowska) w 775 odcinku "Na dobre i na złe" dowie się, że jest w ciąży? Razem z Falkowiczem (Michał Żebrowski) od dłuższego czasu starają się o dziecko. Smuda na początku nie była przekonana do tego pomysłu, jednak z czasem również zapragnęła powiększyć rodzinę. Co zrobi, kiedy w 775 odcinku "Na dobre i na złe" odbierze niepokojące wyniki badań? Czy Kasia jest w ciąży? Sprawdź, co się wydarzy.

Na dobre i na złe" odcinek 775 - środa, 8.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 775 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia zacznie odczuwać pierwsze objawy ciąży. Z Falkowiczem od wielu tygodni starają się o rodzeństwo dla Matyldy (Amelia Czaja). Tego dnia Smuda odwiedzi męża w pracy, a przy okazji postanowi zrobić sobie badania krwi. Szybko stanie się jasne dla personelu Andrzeja, że jego ukochana może spodziewać się dziecka.

Czytaj: Na dobre i na złe, odcinek 773: Julka odziedziczy po ojcu nieuleczalną chorobę! Maks doniesie na Burską

Wieczorem Falkowicz w 775 odcinku "Na dobre i na złe" zaprosi ukochaną na romantyczną kolację. Posiłek zostanie przerwany przez dziwne zachowanie Kasi.
- Duszko, coś się dzieje, zamyślona jakaś dziś jesteś - czytamy w "Świecie Seriali".
 Niedobrze mi - odpowie Smuda i wybiegnie z sali w wiadomym celu. Nazajutrz prawniczka nie wytrzyma oczekiwania na wyniki. W 775 odcinku wykona test ciążowy na własną rękę. Wyjdzie z toalety i uroni łzę. Falkowicz posmutnieje, myśląc, że kolejna próba zakończyła się niepowodzeniem. Na szczęście chwilę później bohaterka "Na dobre i na złe" otrzyma stuprocentowy wynik - odbierze telefon ze szpitala. Czy Falkowicze będą mieć dziecko? Przekonamy się już wkrótce. 

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 773: Dominika w ciąży! Zaryzykuje życie, żeby urodzić dziecko Marcina?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze