Na dobre i na złe, odcinek 768: Michał oświadczy się Hani? Wręczy jej pierścionek Barbary - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 768: Michał oświadczy się Hani? Wręczy jej pierścionek Barbary - ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 768: Michał oświadczy się Hani? Wręczy jej pierścionek Barbary - ZWIASTUN

2020-02-19 11:45

Ślub Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) w "Na dobre i na złe" byłby spełnieniem marzeń tych fanów serialu, którzy kibicują tej parze z Leśnej Góry. W 768 odcinku "Na dobre i na złe" na zaręczyny zacznie też nalegać Barbara Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska). Matka Michała da mu nawet pierścionek zaręczynowy, cenną rodzinną pamiątkę. I da synowi do zrozumienia, że Hania jest kobietą jego życia. Czy w 768 odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski oświadczy się Sikorce?

"Na dobre i na złe" odcinek 768 - środa, 19.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Hania i Michał z "Na dobre i na złe" wezmą ślub? Do tego jeszcze daleka droga, ale najważniejsze, że oboje wreszcie głośno powiedzą, że się kochają. Mało tego, chcą być razem do końca życia, założyć rodzinę, mieć dzieci. Jak długo potrwa miłosna sielanka lekarzy z Leśnej Góry?

W 768 odcinku "Na dobre i na złe" Michał spotka się ze swoją matką w barze "Pod Kroplówką" i dostanie od niej pierścionek zaręczynowy dla Hani. Wilczewska wyjaśni, że to rodzinna pamiątka, którą ona dostała od swojego męża. - Jeśli masz go komu dać, to jestem przekonana, że teraz jest najlepszy moment. Nikt cię do niczego nie zmusza. To musi być twoja decyzja - wyjaśni Michałowi.

Patrz też: Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski będzie czarnym charakterem! Kardiochirurg Maks uwiedzie Hanię?

Jednak w 768 odcinku "Na dobre i na złe" Michał będzie się wahał czy to odpowiednia pora na zaręczyny. Zwłaszcza, że jego związek z Hanią trwa tak krótko. Ostatecznie nie oświadczy się Sikorce. I wkrótce tego pożałuje, bo akurat wtedy w życiu Hani pojawi się nowy mężczyzna, przystojny kardiochirurg Maksymilian Beger (Tomasz Ciachorowski).

Patrz też: Na dobre i na złe. Mroczna tajemnica Agaty. Gdzie naprawdę była przez dwa lata?

Hania pozna Maksa w 768 odcinku "Na dobre i na złe" w nocnym klubie. Akurat będzie szukała kardiologa, który skonsultowałby trudny przypadek nastoletniej pacjentki z poważną wadą serca. Uznany specjalista Maksymilian Beger od pierwszej chwili będzie zauroczony doktor Sikorką. I nie będzie ukrywał, że Hania bardzo mu się podoba.

Na dobre i na złe odc. 768. Barbara Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 768. Barbara Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 768. Barbara Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 768. Barbara Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 768. Maksymilian Beger ( Tomasz Ciachorowski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze