Na dobre i na złe, odcinek 766: Kazia pozna całą prawdę o wypadku. To nie przez Tadka jest kaleką - ZWIASTUN

2020-02-05 12:46 Ag
 Na dobre i na złe, odcinek 766: Kazia pozna całą prawdę o wypadku sprzed lat! To nie przez Tadka jest kaleką
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 766: Kazia pozna całą prawdę o wypadku sprzed lat! To nie przez Tadka jest kaleką

Kazia (Zuzanna Lit) z "Na dobre i na złe" po tragicznym wypadku samochodowym od prawie roku jest przykuta do wózka inwalidzkiego. Niepełnosprawna stażystka ze szpitala w Leśnej Górze przez cały ten czas myślała, że to przed byłego chłopaka Tadeusza Boruckiego (Marcin Urbanke) jest kaleką. Jednak w 766 odcinku "Na dobre i na złe" prawda o wypadku Kazi i Tadka wyjdzie wreszcie na jaw. Okaże się, że tuż przed tragedią Kazia szarpnęła za kierownicę. Zobaczcie ZWIASTUN "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 766 - środa, 5.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kazia Radlica w "Na dobre i na złe" pojawiła się pół roku po wypadku, w którym odniosła tak ciężkie obrażenia, że została przykuta do wózka inwalidzkiego. O spowodowanie drogowej maskary został oskarżony jej były chłopak Tadek, także stażysta w Leśnej Górze.

Od tych wydarzeń minęły kolejne miesiące i w 766 odcinku "Na dobre i na złe" Kazia i Tadek pojadą razem na rozprawę – w sprawie wypadku, po którym Radlica straciła władzę w nogach. Jako pierwszy zeznania przed sądem złoży Tadek, który opowie jak doszło do tragedii i przyzna, że jechał zbyt szybko.

A gdy sędzia zacznie zadawać kolejne pytania, nawet nie spróbuje się usprawiedliwić. - Badania wykazały, że był pan trzeźwy... Świadkowie zeznali, że samochód gwałtownie, bez wyraźnej przyczyny, na prostym odcinku drogi, skręcił na sąsiedni pas. Jak pan to wytłumaczy? Zasnął pan? Rozmawiał przez telefon?

Nie przegap: Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe. Kardiolog Maks uwiedzie Hanię Sikorkę i pielęgniarkę Dagmarę

W 766 odcinku "Na dobre i na złe" Kazia widząc zachowanie byłego ukochanego w końcu wybuchnie… - Możesz mi powiedzieć, co ty odwalasz? Każdy normalny człowiek się broni! Podaje okoliczności łagodzące, tłumaczy się… Tylko ty nie! Nie dość, że nie chodzę, to mam jeszcze mieć wyrzuty sumienia, że wpakowałam cię do więzienia? To chcesz osiągnąć?!

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 767: Mroczna przeszłość Marcina wróci! Przez niego zginie pielęgniarka Iza?

Po powrocie do szpitala w 766 odcinku "Na dobre i na złe" niepełnosprawna stażystka zmusi Boruckiego, by wyznał jej całą prawdę. - Pamiętam jak przez mgłę, że kłóciliśmy się w samochodzie... Poprosiłam, byś zawrócił... Potem mam dziurę w pamięci. Tadek, co przede mną ukrywasz? Co się stało w tym cholernym samochodzie? To ja szarpnęłam za kierownicę... tak? Ja?!

- Tak, ty… Ale to ja prowadziłem ten cholerny samochód!

A sekundę później w 766 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek zauważy, że coraz bardziej wzburzona Kazia poruszyła nogą! - Kopnęłaś mnie… Ty zołzo... Kazica, jesteś wielka!…

Czy to oznacza, że Kazia ma szansę na powrót do zdrowia i stanie wreszcie na własnych nogach? I czy Tadek zostanie w końcu uniewinniony przez sąd? To się okaże wkrótce w "Na dobre i na złe".

Najnowsze